Sportovec Příbramska 2024: Další ročník populární ankety je za dveřmi
12. prosince 2024 (12:00)
foto: Štěpánka Poplšteinová / se souhlasem
Přípravy na další ročník oblíbené ankety Sportovec Příbramska se rozbíhají. Sportovní kluby a svazy mohou zasílat své nominace do 12. ledna 2025.
Město Příbram ve spolupráci s okresním sdružením České unie sportu (ČUS) připravuje další ročník ankety Sportovec Příbramska 2024. Jedná se o jedinečnou příležitost ocenit výjimečné výkony sportovců, trenérů a týmů z našeho regionu, kteří svým odhodláním, tvrdou prací a nadšením posouvají své limity, reprezentují město a mnohdy patří k tomu nejlepšímu, co lze vidět na českých i mezinárodních sportovních kolbištích.
Slavnostní galavečer, během něhož budou vyhlášeni vítězové, proběhne ve čtvrtek 20. března 2025 v Estrádním sále Kulturního domu Příbram. Ti, kteří nebudou moct být přítomni, mohou sledovat událost prostřednictvím živého přenosu na YouTube kanálu města Příbram.
Mezi novinky letošního ročníku patří výstavu nominovaných sportovců a týmů, která se uskuteční od 20. února do 31. března 2025 na náměstí 17. listopadu v Příbrami. Výstava nabídne možnost poznat nejen úspěchy, ale i příběhy lidí, kteří za nimi stojí, a zviditelnit tak jejich kluby.
Mezi novinky letošního ročníku patří výstavu nominovaných sportovců a týmů, která se uskuteční od 20. února do 31. března 2025 na náměstí 17. listopadu v Příbrami. Výstava nabídne možnost poznat nejen úspěchy, ale i příběhy lidí, kteří za nimi stojí, a zviditelnit tak jejich kluby.
Sportovní kluby, sportovní svazy a další sportovní organizace mají možnost zasílat nominace do neděle 12. ledna 2025. Nominace mohou doplnit i členové sportovní komise města Příbram, či veřejnost formou divoké karty. Výsledky budou určeny hlasováním zástupců sportovních oddílů a sportovní komise.
Proč nominovat?
Ocenění je nejen poděkováním za jejich tvrdou práci, ale také skvělou příležitostí, jak zviditelnit váš klub i jednotlivé sportovce.
Proč nominovat?
Ocenění je nejen poděkováním za jejich tvrdou práci, ale také skvělou příležitostí, jak zviditelnit váš klub i jednotlivé sportovce.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Oldřich Kozák
Další články
Houpák zarůstá a stín nesvědčí vřesům
Každý, kdo si oblíbil vrchol Houpák v CHKO Brdy, kde se rozkládala bývalá cílová …
V pátek se otevře vánoční kluziště v Příbrami
Novinkou letošní zimní sezony v Příbrami je vánoční kluziště na náměstí 17. listopadu. …
Dánsko omezuje dětem přístup na sociální sítě. Mělo by se přidat i Česko?
Dánská vláda představila návrh, který výrazně omezí přístup dětí na sociální sítě. …
Monínec zahájil lyžařskou sezonu rekordně brzy
Na první lyžování sezony v sobotu 15. listopadu večer na sjezdovku na Monínci u …
Armáda díky podepsaným memorandům rozšíří spolupráci s dalšími městy
Ve středu 12. listopadu byla podepsána další tři memoranda o spolupráci mezi …
FOTO
Gastro agent: Maya’s
Fast-food je hlavně o rychlosti. Ale v době, kdy se jídlo mění v logistiku, hledáme …
FOTOGALERIE
Nutrie v Sedlčanech: roztomilé vetřelkyně, které ničí přírodu. Proč je nekrmit?
Na první pohled působí jako přítulní vodní hlodavci, kterým by člověk nejradši hodil …
Podzimní útlum se projevil i na Příbramsku. Nezaměstnanost mírně stoupla
Na Příbramsku i v celém Středočeském kraji přibylo lidí bez práce a ubylo volných …
Příbram se opět připojí k Evropskému testovacímu týdnu
Zdarma se na HIV, žloutenky typu B a C a syfilis může otestovat kdokoliv starší …
Studenti pomáhají Amálce: Přes bariéry s policií podporují bionickou ruku
Studenti z Příbramska se opět zapojili do sportovně charitativní akce „Přes bariéry s …





