31. 7. svátek má Ignác
Sportovat se dá i online

20. října 2020   (06:56)
Sportovat se dá i online
foto: pribram.cz

Konec výmluv, současná situace sportu nebrání. Příbramská sportovní zařízení nabízí lidem online lekce.


Letos už podruhé musela sportovní zařízení své dveře návštěvníkům zavřít z důvodu vládních nařízení. Na situaci ale zareagovala rychle. Začala provozovat online lekce a je o ně zájem. Činnost sice není tak výdělečná, jako když jsou dveře posiloven a kurzů otevřené, nicméně je to rozhodně lepší varianta, než nedělat vůbec nic. A kdo ví, třeba se tato forma poskytování služeb rozjede a zachová se i nadále.

V dnešní době už většina z nás funguje online. Na lekci se dá připojit i třeba z chytrého telefonu. Na výběr mají lidé ze širokého spektra nabízených lekcí. A jak takové přihlášení probíhá?
Zájemce si vybere lekci, které by se chtěl účastnit. Po výběru odešle požadovanou částku na účet poskytovatele. Na email mu pak zašle osobní údaje a potvrzený výpis o zaplacení lekce. Nejméně půl hodiny před začátkem lekce obdrží zájemce email s odkazem, kde uvidí online výuku.
V případě sledování na mobilním zařízení je někdy třeba stáhnout požadovanou aplikaci (na počítači se nemusí stahovat nic). Pokud by došlo k jakýmkoli potížím, a člověk nestihl výuku online, sportovní zařízení po domluvě může poskytnout lekce i zpětně do 24 hodin.

Sportovci svého lektora vidí v podstatě stejně, jen ve zmenšené verzi. Rozdíl je patrný spíš lektorům, které zachycuje kamera a nikoho před sebou vlastně nevidí. Momentálně své online služby v Příbrami poskytuje několik sportovních zařízení a lektorů. Navíc je tu možnost domluvit se i na dalších službách.
Na internetu najdeme spoustu videí s různými lekcemi. Ale když naše oblíbené posilovny a studia své služby poskytují i nadále, proč je nepodpořit a nezacvičit si přímo s nimi? A že je opravdu z čeho vybírat. V nabídce najdeme kruháč, zumbu, pilates, tabatu, piloxing nebo jógu.
Ve zdravém těle zdravý duch. Už se není na co vymlouvat. Sportu zdar!

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Jana Fedorová

Další články

U Památníku Vojna vznikne Alej svobody U Památníku Vojna vznikne Alej svobody Vojna byla táborem nucených prací, v jednu chvíli zde bylo i více než 1400 vězňů. Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Třikrát týdně dochází do objektu příbramské věznice kaplanka Mgr. Vendula Glancová. … Nepřehlédněte Vliv na funkci štítné žlázy má dědičnost, životní prostředí a styl života Vliv na funkci štítné žlázy má dědičnost, životní prostředí a styl života Funkcí štítné žlázy je vytvářet hormony, které ovlivňují celé naše tělo. Sjezd z dálnice D4 na Skalce omezila nehoda fabie, tři zranění Sjezd z dálnice D4 na Skalce omezila nehoda fabie, tři zranění Řidič ve vysoké rychlosti nezvládl odbočovací manévr a skončil v příkopu. Večerní prohlídka povede i do pokoje, kde nocoval František Ferdinand d'Este Večerní prohlídka povede i do pokoje, kde nocoval František Ferdinand d'Este Vycházku do budovy Báňského ředitelství v Příbrami povede 5. srpna architekt Michal … Příbramská nemocnice stále neví, jestli získá prostředky z dotační výzvy REAC-EU Příbramská nemocnice stále neví, jestli získá prostředky z dotační výzvy REAC-EU O několika miliardách z první výzvy prozatím rozhodovala rychlost kliknutí v rámci … Bude je bavit házená? V Příbrami pokračují prázdninové tréninky pro děti Bude je bavit házená? V Příbrami pokračují prázdninové tréninky pro děti Sportovní setkání pro všechny věkové kategorie pořádá třikrát týdně na venkovních … Zdražování paliv ve Středočeském kraji pokračuje, benzin je nejdražší od prosince 2014 Zdražování paliv ve Středočeském kraji pokračuje, benzin je nejdražší od prosince 2014 Benzin Natural 95 je u čerpacích stanic ve Středočeském kraji nejdražší za šest a půl … Policisté zadrželi recidivistu, který má na svědomí 12 vloupaček v Příbrami a Obecnici Policisté zadrželi recidivistu, který má na svědomí 12 vloupaček v Příbrami a Obecnici Muži hrozí tříletý pobyt za mřížemi.
V příbramské nemocnici začne v říjnu rozsáhlá rekonstrukce V příbramské nemocnici začne v říjnu rozsáhlá rekonstrukce Nejprve bude zdemolována a znovu postavena budova N, která bude širší a především i …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz