5. 8. svátek má Kristián




Sport může být nebezpečný. Cyklista si propíchl řídítky stehno

FOTOGALERIE
9. června 2014   (08:25)
Další 4 fotografie v galeriiSport může být nebezpečný. Cyklista si propíchl řídítky stehno
foto: pribram.cz

Příbramsko - Upozorňujeme, že fotogafie nejsou pro slabší povahy.



Příbramsko - O tom, že sport může být nebezpečný, se přesvědčil jeden z účastníků závodu horských kol s názvem Kolo pro život, který se konal v sobotu 7. června v okolí Orlické přehrady. Během závodu měli zdravotníci zřejmě i kvůli vysoké teplotě plné ruce práce, nejvážnější zranění ovšem utrpěl cyklista, který si propíchl spodní část stehna řídítky vlastního kola.

Cyklista jel vedle další závodnice, ale poté došlo ke srážce, při které žena svým tělem přimačkla muže na řídítka, která protrhla horní část stehna. Jen díky štěstí nedošlo k protržení tepny ani žíly.

Pro zraněného musela speciální sanitka

Protože na místo se nebylo možné dostat klasickou sanitkou, musela pro zraněného dojet terénní sanitka Santana z řevnické záchranky Trans Hospital Plus. Zdravotníci na místě museli s pomocí dalších cyklistů odmontovat říditka z kola a poté zraněného muže převézt do příbramské nemocnice.

Fotogalerie

Sport může být nebezpečný. Cyklista si propíchl řídítky stehno (1) Sport může být nebezpečný. Cyklista si propíchl řídítky stehno (2) Sport může být nebezpečný. Cyklista si propíchl řídítky stehno (3) Sport může být nebezpečný. Cyklista si propíchl řídítky stehno (4)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Druhá polovina prázdnin v hornickém muzeu láká na dětské prohlídky a středověká řemesla Druhá polovina prázdnin v hornickém muzeu láká na dětské prohlídky a středověká řemesla Hornické muzeum Příbram připravilo na druhou polovinu letních prázdnin bohatý program … AKTUÁLNĚ Zlomený palec, nezlomená Pudilová. Tvrdý večer na Štvanici, který ukázal její povahu Zlomený palec, nezlomená Pudilová. Tvrdý večer na Štvanici, který ukázal její povahu Lucie Pudilová má za sebou jeden z nejtěžších večerů kariéry. Na Štvanici vstoupila do … SPORT Do Česka míří velmi silné bouřky. Hrozí vichr a kroupy Do Česka míří velmi silné bouřky. Hrozí vichr a kroupy Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) aktualizoval výstrahu před extrémně vysokými … AKTUÁLNĚ Tropických dnů v Česku rychle přibývá. Kritické jsou průtoky na českých řekách Tropických dnů v Česku rychle přibývá. Kritické jsou průtoky na českých řekách Česká republika se ocitá v silné a dlouhé vlně veder. Pokračující úmorná vedra podle … AKTUÁLNĚ Magický večer pod hvězdami: Lesní divadlo Skalka ožije Erbenovou Kyticí Magický večer pod hvězdami: Lesní divadlo Skalka ožije Erbenovou Kyticí Milovníci divadla i české klasiky se mohou těšit na výjimečný kulturní zážitek. V … KULTURA Středočeští silničáři spouští nový portál staveb pro lepší koordinaci omezení Středočeští silničáři spouští nový portál staveb pro lepší koordinaci omezení Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje (KSÚS) spouští v testovacím režimu … AKTUÁLNĚ Děláte při používání klimatizace v autě tuto chybu? Může ohrozit vaše zdraví i bezpečnost Děláte při používání klimatizace v autě tuto chybu? Může ohrozit vaše zdraví i bezpečnost Letní vedra dokážou proměnit interiér automobilu v rozpálenou pec. Vysoké teploty ale … NEPŘEHLÉDNĚTE HC Baník spouští sezonu 2026/27. Už máte permici? Letos se hraje i o Nintendo a chytré hodinky HC Baník spouští sezonu 2026/27. Už máte permici? Letos se hraje i o Nintendo a chytré hodinky Je sice léto, ale hokejový fanoušek nikdy nespí a HC Baník Příbram už připravuje … PR Rozsáhlý požár lesa u Nalžovic: Čtrnáct jednotek hasičů bojovalo v extrémním terénu, pomáhal i vrtulník a Lesar team Rozsáhlý požár lesa u Nalžovic: Čtrnáct jednotek hasičů bojovalo v extrémním terénu, pomáhal i vrtulník a Lesar team Mimořádně náročný zásah zaměstnává od pondělního dopoledne čtrnáct jednotek hasičů u … AKTUALIZOVÁNO
Na D4 ráno hořelo osobní auto, směr na Prahu byl zcela uzavřen Na D4 ráno hořelo osobní auto, směr na Prahu byl zcela uzavřen Na dálnici D4 ve směru na Prahu ráno zkomplikoval provoz požár osobního automobilu, … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz