18. 2. svátek má Gizela




Společnost Byznys software získala titul nejlepší zaměstnavatel roku 2017

15. března 2018   (12:20)
Společnost Byznys software získala titul nejlepší zaměstnavatel roku 2017

Příbramská firma Byznys software dostala prestižní ocenění Best Employer 2017.



Tomu se říká úspěch! Příbramská firma Byznys software dostala prestižní ocenění Best Employer 2017. Co to znamená? Že se vyhřívá na pomyslném vrcholu zaměstnavatelů v České republice. Že ve firmě panuje dobrá nálada. Že zaměstnanci jsou zde opravdu spokojení.

Ve středu 28. února vyhlásila společnost Aon, světový lídr v oblasti lidských zdrojů, vítěze studie Aon Best Employers Česká republika za rok 2017. V kategorii Malé a střední podniky dostalo ocenění 6 společností napříč obory. Mezi vítězi byla také příbramská firma Byznys software, za kterou v Praze přebíral ocenění jednatel Martin Kudrna a HR manažerka Jitka Burdová.

„Naši zaměstnanci jsou naše rodinné stříbro. A proto k nim tak přistupujeme,“ popisuje jednatel Martin Kudrna klíčovou filosofii společnosti, která působí v oboru informačních technologií. Ocenění Best Employer 2017 jasně dokazuje, jak pravdivá tato slova jsou.

O výsledcích totiž rozhodují sami zaměstnanci, kteří vyplňují anonymní dotazník. Byznys software dosáhla nadstandardního hodnocení v oblastech motivovanost a spokojenost zaměstnanců, důvěryhodnost a efektivita vedení, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců či atraktivita značky zaměstnavatele.

„Snažíme se, aby u nás panovala dobrá nálada, zaměstnanci se cítili dobře, aby vnímali, že každý je důležitou součástí týmu a s každým se počítá. Že problémy mají východisko a chyby se neskrývají, ale řeší. A že nám pomáhají se učit a posouvat dál. Nové nápady jsou vítány a každý může říct svůj názor. Lidé to vnímají, jsou spokojení a chodí do práce rádi,“ odhaluje jednatel Martin Kudrna pozadí úspěchu.

„Rádi přivítáme šikovné nové kolegy. Aktuálně sháníme konzultanty, analytiky, programátory nebo specialisty péče o zákazníky. Při výběru uchazečů nás kromě odbornosti a zkušeností zajímá, jak nový člověk zapadne do týmu, aby byl dobrým parťákem pro ostatní kolegy,“ přidává HR manažerka Jitka Burdová dobrou zprávu, že dveře do firmy rozhodně nejsou zavřené.

Péče je náš byznys. Tak zní hlavní claim firmy. Toto ocenění dokazuje, že Byznys software se kromě svých zákazníků stará na výbornou také o své zaměstnance.

Aon Best Employers Česká republika 2017 byla čtrnáctým ročníkem studie, kterou vyhlašuje společnost Aon. Zapojilo se 74 společností z různých odvětví, kterým dotazník spokojenosti a motivovanosti vyplnilo více než 33 000 zaměstnanců. Ocenění získalo celkem 7 společností. V kategorii Velké společnosti (250 zaměstnanců a více) byla oceněna společnost Marriott. V kategorii Malé a střední společnosti (od 50 do 249 zaměstanců) se ocenění dočkaly firmy Brown-Forman Czechia, Byznys software, Fresenius Kabi, Hilti ČR, JetBrains a Promedica Praha Group. Více o studii na www.bestemployers.cz.

Byznys software (dříve J.K.R.) je součástí holdingu Solitea. Se svým obratem se řadí mezi největší dodavatele podnikových informačních systémů na českém trhu. ERP systémy Byznys mají v České republice a na Slovensku více než 1 100 aktivních instalací, zejména ve středních a větších organizacích, které se věnují obchodu, výrobě, službám, dopravě, stavebnictví či účetnictví. Více na www.byznys.eu.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR








Související


Další články

Příčinu požáru v Příbrami prověří speciální útvar. Záchranáři ošetřili otce se synem Příčinu požáru v Příbrami prověří speciální útvar. Záchranáři ošetřili otce se synem Hasiči i záchranáři zasahovali ráno ve středu 18. února na Sevastopolském náměstí v … AKTUALIZOVÁNO Memoriál Ing. Zdeňka Vojíře pomáhá dětem. Házenkáři hráli opět pro dobrou věc Memoriál Ing. Zdeňka Vojíře pomáhá dětem. Házenkáři hráli opět pro dobrou věc Sportovní hala v Příbrami hostila v sobotu 14. února už 9. ročník Memoriálu Ing. … FOTOGALERIE Pozor na falešné e-maily o vrácení daně. Útočníci se vydávají za ČSSZ Pozor na falešné e-maily o vrácení daně. Útočníci se vydávají za ČSSZ E-mail o přeplatku na dani a příslib rychlé výplaty peněz může znít lákavě. Česká … NEPŘEHLÉDNĚTE Zdravé obědy v ohrožení? Babiš mění tón, Šťastný chce vyhlášku smést ze stolu – Příbram má v jednání své zastoupení Zdravé obědy v ohrožení? Babiš mění tón, Šťastný chce vyhlášku smést ze stolu – Příbram má v jednání své zastoupení Zuřivý boj o novou stravovací vyhlášku nekončí. Po schůzce, kterou svolal premiér … ANKETA Dobříš investuje miliony do sportu: lepší areály pro všechny generace Dobříš investuje miliony do sportu: lepší areály pro všechny generace Dobříš se v roce 2026 zaměřuje na rozvoj a modernizaci svých sportovních areálů. Město … DOBŘÍŠ Dlouhá zimní idyla se změnila v lesnickou noční můru Dlouhá zimní idyla se změnila v lesnickou noční můru Sněhové přeháňky v noci na úterý znovu výrazně zatížily už tak oslabené lesní porosty … FOTOGALERIE Skrytá hrozba ve vaší koupelně: Varování před nebezpečnými barvami Schwarzkopf Skrytá hrozba ve vaší koupelně: Varování před nebezpečnými barvami Schwarzkopf Ministerstvo zdravotnictví ČR označilo jako nebezpečné dvě barvy na vlasy značky … NEPŘEHLÉDNĚTE Při nehodě u Milína se srazily dva osobáky Při nehodě u Milína se srazily dva osobáky V úterý 17. února v půl třetí odpoledne zasahovali hasiči, záchranáři a policie u … DOPRAVA Počty nemocných chřipkou ubývají, ale stále se podle hygieniků pohybují ve vysokých číslech Počty nemocných chřipkou ubývají, ale stále se podle hygieniků pohybují ve vysokých číslech Počet lidí s akutním respiračním onemocněním včetně chřipky ve Středočeském kraji v …
Další šance pro Brdy: Projekty na obnovu krajiny startují Další šance pro Brdy: Projekty na obnovu krajiny startují Abychom zachovali krajinu pro budoucí generace, je nutné o ni řádně pečovat. A to se …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz