21. 2. svátek má Lenka

Špičkoví jezdci na skateboardu se předvedou v Příbrami

14. srpna 2020   (14:55)
Špičkoví jezdci na skateboardu se předvedou v Příbrami
foto: pribram.cz

Reprezentační tým České republiky ve skateboardingu vyrazil na exhibiční turné. V neděli 23. srpna uvidíme tricky vrcholových sportovců i v Příbrami. Na programu je také soutěžní klání pro místní skateboardisty a workshop.


Skateboarding měl být v letošním roce poprvé zařazen na olympiádu v Tokiu, kterou koronavirová pandemie o rok odložila. Čeští reprezentanti se proto rozhodli vystoupit alespoň před domácím publikem a vyrazit na tour po skateparcích České republiky. Příští neděli 23. srpna stráví odpoledne v příbramském skateparku v areálu Nového rybníka.

Program Repre skate tour 2020 začne dvouhodinovým „warm up“ v poledne. Od 14.00 se zájemci zúčastní školy skateboardingu pod dohledem profesionálů. „Workshop povedou samotní reprezentanti Martin Pek, Maxim Habanec, David Luu a Honza Navrátil,“ uvedl předseda České asociace skateboardingu Jan Lankaš.
Ve 14.30 dojde k poměřování v tzv. game of skate s krátkou přestávkou pro získání podpisu svého idolu. Soutěž best trick startuje v 15.30. „Soutěžit může kdokoliv, kdo bude mít skateboard a ochranné pomůcky, pokud je mladší patnácti let,“ dodal Jan Lankaš. Startovné se neplatí.
V pět odpoledne pak už začne hodinová exhibice našich reprezentantů, po níž budou předány ceny vítězům. „Těší nás, že příbramský skatepark je jedním z míst, kde vystoupí přední reprezentanti při své letní tour, a naši příbramští skateboardisté se budou moci setkat s těmi, kteří se v tomto sportu představí na olympijských hrách,“ sdělil starosta Příbrami Jan Konvalinka.

Tour se rozjíždí v neděli 16. srpna v Trutnově a dalšími plánovanými zastávkami jsou Praha a Jihlava.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková








Další články

Světlo proti násilí. Policisté v Příbrami podpořili oběti minutou ticha Světlo proti násilí. Policisté v Příbrami podpořili oběti minutou ticha Evropský den obětí trestných činů, který připadá na 22. února, si už letos připomněli … Měla by Příbram mít vlastní „nultou hodinu autoškoly“? Měla by Příbram mít vlastní „nultou hodinu autoškoly“? Co kdyby se ještě před první jízdou v autoškole mluvilo otevřeně o tom, co mladé … ANKETA Manželské večery: Svatá Hora zve na rande, které oživí váš vztah Manželské večery: Svatá Hora zve na rande, které oživí váš vztah Sedíte vedle sebe, a přesto máte pocit, že jste si nějak vzdálili? Rutina, únava a … Příbramsko se bouří proti větrníkům. Chystají se další referenda, jediná obec zatím drží otevřené dveře Příbramsko se bouří proti větrníkům. Chystají se další referenda, jediná obec zatím drží otevřené dveře Debata o větrných elektrárnách na Příbramsku vstoupila do nové fáze. Většina obcí už … NEPŘEHLÉDNĚTE Centrem Příbrami za tajemstvím: Vydejte se v neděli po stopách vzniku nového města! Centrem Příbrami za tajemstvím: Vydejte se v neděli po stopách vzniku nového města! Máte chuť objevit zákoutí Příbrami, o kterých jste doposud ani netušili, že existují? … Za kouzlem a tajemstvím nevšedního světa lišejníků Za kouzlem a tajemstvím nevšedního světa lišejníků Při toulkách lesem se setkáme s nevšední krásou všude kolem nás. Když nemám zrovna … POZNÁVÁME BRDY Přepis auta bez front? V Příbrami to jde už dnes, ale lidé zatím dávají přednost okénku Přepis auta bez front? V Příbrami to jde už dnes, ale lidé zatím dávají přednost okénku Přepis auta, výměna značek nebo změna vlastníka bez front a bez úředních hodin. Portál … NEPŘEHLÉDNĚTE Tankování v Příbrami: Natural 95 už od 31,90 Kč, nafta od 30,90 Kč Tankování v Příbrami: Natural 95 už od 31,90 Kč, nafta od 30,90 Kč Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 31,90 Kč do 34,90 … AKTUÁLNĚ Stát testuje divočáky napříč republikou kvůli smrtelnému onemocnění. Jak vážná je situace? Stát testuje divočáky napříč republikou kvůli smrtelnému onemocnění. Jak vážná je situace? V celé České republice letos probíhá monitoring Aujeszkyho choroby u prasat divokých. …
Balóny nad Sedlčanskem! Proč letěly tak vysoko a kam mířily? Balóny nad Sedlčanskem! Proč letěly tak vysoko a kam mířily? Sedlčansko dnes zažilo nečekanou podívanou. Nad regionem se v dopoledních hodinách … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz