30. 6. svátek má Šárka

Speed Marathon odstartuje úderem půlnoci. Kde se bude pravděpodobně měřit?

8. dubna 2025   (18:30)
Speed Marathon odstartuje úderem půlnoci. Kde se bude pravděpodobně měřit?
foto: Ilustrační foto. / Policie ČR

Desátý ročník policejní akce Speed Marathon odstartuje ve středu 9. dubna. Jak název napoví, jedná se především o měření rychlosti na předem vytipovaných místech.


Ta vybrala policie na základě připomínek lidí, kteří měli možnost do 18. března navrhovat rizikové úseky silnic, kde by měla probíhat měření.

„Smyslem policejní akce je nejen zlepšení bezpečnosti silničního provozu, ale také zvýšení povědomí o dodržování dopravních předpisů a posílení odpovědnosti řidičů za jejich chování na silnicích,“ odůvodňuje rozsáhlou akci policie.
S velkou pravděpodobností tak můžete na Příbramsku očekávat policisty s radary na těchto místech:

Pičín, u školy III/11553
Žirovy, III/11553
Kosova Hora, I/18 na úrovni čp. 299 - 332
Sedlčany sil. I/18 čp. 1171 (lokalita okolo)
I/19 Březnice, km 41,6 vjezd k BČS směr na Rožmitál
I/66 kř. Konětopy x Lešetice - směr na PB
II/114 Dobříš, u sanatoria, BUS zast. Směr od Hostomic
Vestecký most, sil. I/18
Obory sil. I/18 lok. U kř. S II/102 (stanoviště u ČOV)
II/118 Jablonná, kř. u čp. 35 směr od PB
Buk III/1812
Lazsko sil. II/174, čp. 3 - čp 9
Obecnice, mimo obec Šachta III/11811
III/11811 Lhota u PB, u čp. 140, směr od PB
Příbram, ul. Zdabořská, sil. III/1911, úsek mezi čp. 191 - 95
Obecnice, III/1185 u čp. 144 - 207
Věšín I/19, mezi čp. 255 - 245
Rožmitál p. Tř. I/19 lok u kř. S III/1918
Vranovice, I/18 u čp. 102
Bohutín - Vranovice sil. I/18 mimo obec - pohyblivé měření
Hluboš II/118 mimo obec před čp. 115
Jince II/118 u čp. 222 (místo měření Čenkov čp. 123)
Jince II/118 u čp. 154

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
autor: Karel Hutr








Další články

Černé pondělí na Příbramsku: U Hluboše narazila dodávka do pařezu, na místo letěl opět i vrtulník Černé pondělí na Příbramsku: U Hluboše narazila dodávka do pařezu, na místo letěl opět i vrtulník Černé pondělí pro řidiče na Příbramsku pokračuje dalším zásahem záchranných složek. Na … AKTUALIZOVÁNO Po čelním střetu s osobním autem skončil autobus u Jinec v příkopu, na místo letěl i vrtulník Po čelním střetu s osobním autem skončil autobus u Jinec v příkopu, na místo letěl i vrtulník K vážně vypadající dopravní nehodě došlo v pondělí odpoledne na silnici 118 u obce … AKTUALIZOVÁNO Sdílené dětství: Když rodiče zveřejňují život svých dětí dřív, než se naučí mluvit Sdílené dětství: Když rodiče zveřejňují život svých dětí dřív, než se naučí mluvit Fotka z ultrazvuku, první krůčky, koupání ve vaně nebo záchvat vzteku v obchodě. To … NÁZOR Ve Středočeském kraji je na školách po 2. kole přijímaček asi 1200 volných míst Ve Středočeském kraji je na školách po 2. kole přijímaček asi 1200 volných míst Ve Středočeském kraji je na středních školách po druhém kole přijímaček asi 1200 … AKTUÁLNĚ Česko má po víkendu nový teplotní rekord 41,9 stupně, ale lidé kolabovali, pět utonulo Česko má po víkendu nový teplotní rekord 41,9 stupně, ale lidé kolabovali, pět utonulo Českou republiku o víkendu zasáhly tropické teploty, po oba dny bylo překonáno … AKTUÁLNĚ V úterý startuje 17. ročník Summer X Fest Tour. První zastávkou je Příbram a vstup je zdarma V úterý startuje 17. ročník Summer X Fest Tour. První zastávkou je Příbram a vstup je zdarma Příbram se stane první zastávkou letošního ročníku oblíbené festivalové tour Summer X … OBRAZEM: JelenFest ovládl Příbram: Rodinná atmosféra, autogramiády i velká večerní show OBRAZEM: JelenFest ovládl Příbram: Rodinná atmosféra, autogramiády i velká večerní show Příbram zažila v sobotu 27. června nezapomenutelný den plný rodinné zábavy a skvělé … FOTOGALERIE Červen v Příbrami jako z jiného světa. Stoletá voda, tropy a škody za miliony Červen v Příbrami jako z jiného světa. Stoletá voda, tropy a škody za miliony Červen v Příbrami letos připomíná horskou dráhu. Zatímco minulý víkend město bojovalo … VIDEO Meteorologové vyhlásili smogovou situaci pro Prahu a Středočeský kraj. Omezte fyzickou námahu Meteorologové vyhlásili smogovou situaci pro Prahu a Středočeský kraj. Omezte fyzickou námahu Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) v neděli vyhlásil v Praze a Středočeském kraji … AKTUÁLNĚ
Injekce, které dobyly Hollywood, mohou pomoci českým dětem. Pojišťovny řeší úhrady Injekce, které dobyly Hollywood, mohou pomoci českým dětem. Pojišťovny řeší úhrady Každé páté české dítě má obezitu. Teď se poprvé otevírá možnost, že moderní léky na … ZDRAVOTNICTVÍ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz