7. 6. svátek má Iveta

Soutěž o pobyt u moře s VYPLATÍSE se přehoupla do druhé poloviny

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
25. března 2024   (09:40)
Soutěž o pobyt u moře s VYPLATÍSE se přehoupla do druhé poloviny
foto: PR

Hlavní cenou je týdenní zájezd pro dvě osoby do čtyřhvězdičkového hotelu Seabel Aladin na prosluněné Djerbě.


Soutěž o pobyt u moře s VYPLATÍSE se přehoupla do druhé poloviny. Jako hlavní cenu můžete vyhrát zájezd pro dvě osoby do čtyřhvězdičkového hotelu Seabel Aladin na prosluněné Djerbě. Samozřejmostí je letecká doprava a All inclusive. Stačí si ve VYPLATÍSE v Brodské ulici nakoupit jakýkoliv sortiment nad 99 Kč, na účtenku poté napsat své jméno, telefonní číslo, e-mailovou adresu a vložit jí do proskleného boxu, který je umístěn hned u pokladen této prodejny. Organizátor soutěže přitom chce vyjít výherci vstříc a termín dovolené během letních prázdnin tak nechat na samotném výherci.
Další ceny, které můžete vyhrát za nákup v minimální výši 99 Kč v prodejně VYPLATÍSE:

5 x voucher na nákup v prodejně VYPLATÍSE v hodnotě 1000 korun
10 x voucher od společnosti Invia – každý v hodnotě 1000 korun

Co udělat pro účast v soutěži?


Na účtenku za nákup napsat:
• své jméno
• telefonní číslo
• e-mailovou adresu
Tuto účtenku následně vložte do proskleného boxu u pokladen.
Soutěž trvá do 17. 4. 2024. Slosování proběhne přímo v prodejně VYPLATÍSE dne 19. 4. 2024 ve 14:00. Každý soutěžící tak bude mít možnost být právě u toho. Své šance na výhru můžete znásobit více nákupy. Podrobné znění pravidel soutěže naleznete zde.
Prodejna VYPLATÍSE je maloobchodní prodejna nabízející široký sortiment zahrnující především potraviny. K dostání je však i drogerie, krmivo a potřeby pro vaše mazlíčky, domácí a úklidové potřeby a mnoho dalšího. V nabídce naleznete kompletní sortiment srovnatelný s nabídkou řetězcových prodejen, avšak ve většině případů za lepší ceny. Jako příklad lze zmínit třeba Jar na nádobí, více druhů 900ml za 64,90 Kč, Pilsner Urquell 500ml za 24,90 Kč nebo německá smetana 30% 200ml za 14,90 Kč.

Zákazníci neoceňují pouze nízké ceny, ale hlavně různorodost a kvalitu ze západní Evropy, převážně z Německa, Holandska a Anglie. V prodejně naleznete také obslužný pult s uzeninami a mléčnými výrobky za velmi atraktivní ceny.
Prodejna VYPLATÍSE je maloobchodní prodejna …
foto: PR

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Související


Další články

Dvořákova Vysoká znovu ožije pod širým nebem. Diváky čeká Rusalka, Čert a Káča i premiéra Slovanských tanců Dvořákova Vysoká znovu ožije pod širým nebem. Diváky čeká Rusalka, Čert a Káča i premiéra Slovanských tanců Areál Památníku Antonína Dvořáka na Vysoké se i letos promění v jedinečnou přírodní … KULTURA OBRAZEM: Den bezpečné Příbrami na Nováku lákal akčními zásahy i přes dopolední déšť OBRAZEM: Den bezpečné Příbrami na Nováku lákal akčními zásahy i přes dopolední déšť Po dvou letech se do areálu Nového rybníka vrátil Den bezpečné Příbrami, který nabídl … VIDEO Terasa u Belvederu je zpět. A s ní i letní barbecue, speciální akce na pivo a výhled, který nemá konkurenci Terasa u Belvederu je zpět. A s ní i letní barbecue, speciální akce na pivo a výhled, který nemá konkurenci Terasa u kulturního domu Belveder, která prošla na jaře kompletní rekonstrukcí, se … AKTUÁLNĚ Největší přírodní hnízdo v ČR? Vzniklo právě tady – a živočichové už ho pomalu zabydlují. Největší přírodní hnízdo v ČR? Vzniklo právě tady – a živočichové už ho pomalu zabydlují. Ve Svatohorských sadech vyrostlo něco, co tu ještě nebylo. Obří přírodní hnízdo o … FOTOGALERIE Na Jineckých Hřebenech byl slavnostně požehnán obraz svaté Barbory Na Jineckých Hřebenech byl slavnostně požehnán obraz svaté Barbory V prostoru pozorovatelny na Jineckých Hřebenech nad stále využívaným cvičištěm armády … FOTOGALERIE Závislostí přibývá. Odborníci varují, že přesun agendy pod zdravotnictví může přijít v nejhorší možnou chvíli Závislostí přibývá. Odborníci varují, že přesun agendy pod zdravotnictví může přijít v nejhorší možnou chvíli Počet lidí se závislostmi roste, a to napříč věkem i regiony. U mladých je nárůst … AKTUÁLNĚ Bajkeři, děti i nejmenší na odrážedlech: BSK GIRO Pičín znovu rozjede Brdy Bajkeři, děti i nejmenší na odrážedlech: BSK GIRO Pičín znovu rozjede Brdy Brdské lesy se opět promění v jednu velkou cyklistickou arénu. Oblíbený závod horských … SPORT Na Svaté Hoře byl uveden nový farář. Arcibiskup Přibyl předal klíče P. Vítu Uhrovi Na Svaté Hoře byl uveden nový farář. Arcibiskup Přibyl předal klíče P. Vítu Uhrovi Při poslední květnové nedělní večerní mši převzal nový farář P. Vít Uher symbolické … AKTUÁLNĚ Velké finále přípravek OFS Příbram přivede na stadion Na Litavce téměř šest desítek týmů. Fotbal spojí sport, zábavu i pomoc potřebným Velké finále přípravek OFS Příbram přivede na stadion Na Litavce téměř šest desítek týmů. Fotbal spojí sport, zábavu i pomoc potřebným Sobota 6. června bude na stadionu Na Litavce celý den patřit těm nejmenším fotbalistům … SPORT
Bílá invaze nad brdskými loukami. Všimli jste si těchto nápadných motýlů? Bílá invaze nad brdskými loukami. Všimli jste si těchto nápadných motýlů? Pokud jste se poslední dobou vydali na procházku po brdských a podbrdských loukách, … POZNÁVÁME BRDY
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz