vývoj COVID-19
20. 1. 2021
Bezděkov 2
Bohostice 7
Bohutín 13
Borotice 7
Březnice 45
Buková u Pb 9
Bukovany 2
Čenkov 6
Cetyně 2
Chotilsko 5
Chrást 3
Chraštice 1
Čím 7
Daleké Dušníky 2
Dlouhá Lhota 1
Dobříš 108
Dolní Hbity 21
Drahenice 1
Drahlín 10
Drásov 5
Drevníky 2
Dubenec 7
Dublovice 12
Dubno 2
Háje 5
Hluboš 3
Hlubyně 1
Hřiměždice 10
Hudčice 2
Hvožďany 14
Jablonná 7
Jesenice 12
Jince 15
Kamýk n. V. 8
Klučenice 8
Kňovice 1
Korkyně 3
Kosova H. 7
Kotenčice 1
Koupě 2
Kozárovice 3
Krásná H. 3
Křešín 1
Láz 8
Lazsko 3
Lešetice 3
Lhota u Pb 7
M. Hraštice 14
Milín 31
Modřovice 1
Mokrovraty 18
Nalžovice 8
Narysov 8
Nechvalice 14
Nečín 6
Nedrahovice 4
Nepomuk 3
Nestrašovice 1
Nová Ves p. P. 4
Nové Dvory 7
Nový Knín 18
Občov 4
Obecnice 25
Obořiště 10
Obory 1
Osečany 1
Ostrov 4
Ouběnice 2
Pečice 1
Petrovice 17
Pičín 7
Počaply 2
Počepice 6
Podlesí 16
Příbram 331
Příčovy 4
Prosen. L. 1
Radětice 1
Rosovice 7
Rožmitál p. T. 45
Rybníky 1
Sádek 4
Sedlčany 48
Sedlec-Prč. 29
Smolotely 7
Solenice 11
Stará Huť 10
Štětkovice 3
Svaté Pole 2
Svatý Jan 5
Svojšice 3
Tochovice 18
Třebsko 8
Trhové Dušníky 1
Tušovice 1
Velká Lečice 1
Věšín 7
Višňová 7
Volenice 7
Voznice 7
Vrančice 1
Vranovice 7
Vševily 2
Vys. Chlumec 7
Vysoká u Příbramě 2
Zalužany 8
Zduchovice 1
SOUTĚŽ o 3x kredit na mytí zdarma v hodnotě 1000 Kč na nově otevřené automyčce RACEWASH

1. června 2020   (11:13)

Minulý týden otevřela provoz vedle areálu Škoda DRUPOL na Milínské v Příbrami jedna z nejmodernějších samoobslužných automyček na území České republiky Mycí centrum RACEWASH.


Ke svému otevření připravila pro své zákazníky soutěž o 3x nabitý magnetický klíč na mytí zdarma v hodnotě 1.000 Kč. Pro účast v soutěži se stačí stát fanouškem stránky RACEWASH na facebooku a zodpovědět správně otázku na konci tohoto článku a můžete pak být jedním ze 3 štastlivců, kteří získají kvalitní mytí auta v hodnotě 1.000 Kč.
 
Mezi největší aspekty této myčky patří bezesporu důraz na dokonalou kvalitu mytí vašeho vozu. Automyčka disponuje 6 moderními a praktickými mycími boxy a nabízí 8 mycích programů, včetně unikátního Spodního mytí vozu. Velkou předností je extra hustá pěna v každém boxu a kartáče se šamponem z nejkvalitnějších koňských žíňí, které jsou šetrné k mytí karoserie vozu. Rozdíl od automatických myček s umělými kartáči na benzinkách je nejen v tomto ohledu obrovský. Hlavní práškové mytí je podpořeno šamponem, tzv. Mytí DUAL pro ještě dokonalejší efekt výsledného mytí.
Ke svému otevření připravila pro své zákazníky …

Součástí areáu je také 14 multifunkčních přídavných zařízení. Mezi tyto zařízení řadíme výkonné vysavače, tepovače interiéru, přístroje na parfemaci interiéru a lesk na pneumatiky. Svoje auto tak může každý vyčistit jak zvenčí tak i zevnitř úplně kompletně a v porovnání s obdobnými službami čištění interierů není třeba auto nikam objednávat a předávat ho cizí osobě, ale vše zvládnete sami kdykoliv a za zlomek ceny takové služby.

Díky tomu, že Mycí centrum Racewash je nejnovějším přírůstkem samoobslužných myček v Příbrami, nabízí tak nejnovější pokrokové technologie k mytí a čištění vozů. A to není všechno. V blízké době připravuje Racewash ještě další služby, které v Příbrami nikdo dosud nenabízel. Nechte se překvapit nejen tím, ale i různými zajímavými akcemi a doplňkovými službami, které se chystají.
 
Mycí centrum RACEWASH nabízí několik možností plateb. Kromě klasického způsobu platby mincemi nebo platební kartou u obsluhy, si můžete také stáhnout aplikaci Ready2Wash, kterou můžete pohodlně ovládat z Vašeho telefonu a dostanete od Racewash ke každému nabití kredit navíc. Pro firemní zákazníky jsou k dispozici magnetické klíče s přednabitým kreditem. Pokud nebudete mít u sebe mince, můžete si rozměnit přímo na myčce své bankovky ve dvou měničkách.

Přijďte se přesvědčit, že Racewash je v mnohém odlišný od ostatních. Přijďte vyzkoušet dosud nepoznanou kvalitu a služby, které si Vaše auto zaslouží.
Součástí areáu je také 14 multifunkčních …
A na závěr slíbená soutěž. Před odpovědí na soutěžní otázku je vhodné návštívit a pozorně projít stránky www.racewash.cz a také je třeba se stát předtím fanouškem stránky RACEWASH. Za možnost si v případě výhry umýt opakovaně své auto v hodnotě 1.000 Kč to ale určitě stojí.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: PR

autor: PR

Další články

Další důležitá stopa k dopadení žhářů pizzerie v Příbrami. Na videu jsou vidět oba pachatelé Další důležitá stopa k dopadení žhářů pizzerie v Příbrami. Na videu jsou vidět oba pachatelé Na nově zveřejněném videu, je vidět, jak pachatelé přicházejí k zadní části pizzerie a po dvaceti minutách odjíždí z místa činu. 20. ledna 2021   (13:24) Na účtu pro pozůstalé z Ohrazenic je téměř jeden a čtvrt milionu. Kraj přispěl padesáti tisíci Na účtu pro pozůstalé z Ohrazenic je téměř jeden a čtvrt milionu. Kraj přispěl padesáti tisíci „Věřím, že se najde i mnoho dalších dárců, kteří se do sbírky zapojí, aby mohla mladá maminka dětem brzy vybudovat nový domov a začít znovu,“ řekla hejtmanka Pecková. 20. ledna 2021   (11:35) Hauser: Srovnávat prodej chaty s prodejem polikliniky je vrchol Hauser: Srovnávat prodej chaty s prodejem polikliniky je vrchol Zastupitel města Příbrami František Hauser ostře reagoval na příspěvek bývalého radního, ekonoma a člena finančního výboru Václava Dvořáka. Ten srovnával prodej městské chaty Granit na šumavském Zadově s kontroverzním prodejem 1. polikliniky. 20. ledna 2021   (09:07) Rekonstrukce části domu U Podařilů je téměř u konce Rekonstrukce části domu U Podařilů je téměř u konce Opravena je historická fasáda a dokončují se úpravy interiérů. „Bude zde sídlo advokátní kanceláře, byt a ve dvorním objektu kadeřnictví a kosmetika,“ říká majitel. 20. ledna 2021   (06:53) Vařeka: Městské budovy nám padají na hlavu. Raději investujeme do ruiny na Šumavě? Vařeka: Městské budovy nám padají na hlavu. Raději investujeme do ruiny na Šumavě? Některá oddělení příbramské nemocnice povolují návštěvy Některá oddělení příbramské nemocnice povolují návštěvy Nutné je splnit mnoho hygienických opatření. 19. ledna 2021   (18:08) V areálu nemocnice na Zdaboři vznikne velkokapacitní očkovací centrum V areálu nemocnice na Zdaboři vznikne velkokapacitní očkovací centrum Středočeský kraj začal připravovat velkokapacitní očkovací centra 19. ledna 2021   (15:50) Do Chotilska spěchal vrtulník pro opařené dítě Do Chotilska spěchal vrtulník pro opařené dítě Operační středisko středočeské záchranky přijalo v úterý před 12. hodinou oznámení o opaření dítěte v obci Chotlisko na Příbramsku. Na místo vyjela pozemní posádka, vzhlédl i vrtulník. 19. ledna 2021   (13:27) Kdo bude držet hubu a krok, dostane. Kdo ne, nedostane vůbec nic, řekl majitel jineckého pivovaru Kdo bude držet hubu a krok, dostane. Kdo ne, nedostane vůbec nic, řekl majitel jineckého pivovaru Chcípl PES se má stát politickým hnutím, restaurace budou buňkami 19. ledna 2021   (11:37)
Petr Větrovský připomene v dokumentu příběh fotbalisty Kollera Petr Větrovský připomene v dokumentu příběh fotbalisty Kollera Sportovní snímek s názvem Jan Koller - příběh obyčejného kluka by měl mít českou premiéru 3. února. 19. ledna 2021   (08:30)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz