20. 3. svátek má Světlana




Smutné: Útok vandalů tentokrát nepřežil mladý kaštan

12. července 2019   (11:27)
Smutné: Útok vandalů tentokrát nepřežil mladý kaštan

Vandalové řádili v parku Střelovna, kde zlomili nově vysazený jírovec maďal


Pracovníky Technických služeb Příbram dnes ráno čekalo další nepříjemné překvapení. V parku Střelovna v blízkosti autobusové zastávky Příbram, Fibichova, nalezli zlomený mladý jírovec maďal. Vandalové, zdá se, ještě neměli zdaleka své poslední slovo.

Je to teprve čtyři dny, co jsme vás v tomto článku informovali o zlomené lípě na náměstí T. G. Masaryka. Je smutné, že někdo má neustále potřebu ničit přírodu. O vynaložené energii lidí, kteří se snaží naše město zvelebovat, ani nemluvě.
Pracovníky Technických služeb Příbram dnes …



Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: mir








Další články

Nemocnice v Příbrami nasadila špičkovou UV technologii. Pomůže v boji proti infekcím Nemocnice v Příbrami nasadila špičkovou UV technologii. Pomůže v boji proti infekcím Oblastní nemocnice Příbram rozšiřuje své technologické vybavení o moderní UV-C … Galavečer sportu v Příbrami: Kdo se stal nejlepším sportovcem roku 2025? Galavečer sportu v Příbrami: Kdo se stal nejlepším sportovcem roku 2025? Ve čtvrtek 19. března večer se v příbramské divadle koná dlouho očekávaný Galavečer … ON-LINE PŘENOS Který městský problém si podle vás zaslouží „černého Petra“? Který městský problém si podle vás zaslouží „černého Petra“? Příbram funguje dál svým běžným rytmem, ale řada problémů zůstává otevřená. Na přání … ANKETA Řidič při couvání porazil ženu v Příbrami Řidič při couvání porazil ženu v Příbrami Ve čtvrtek 19. března odpoledne vyjížděli záchranáři k nahlášené nehodě se … AKTUÁLNĚ Ceny benzinu a nafty jdou stále nahoru. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu a u značky Prim Ceny benzinu a nafty jdou stále nahoru. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu a u značky Prim Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 38,50 Kč do 40,90 … AKTUÁLNĚ Baník zná soupeře pro čtvrtfinále: Čeká ho derby a start série v pátek Baník zná soupeře pro čtvrtfinále: Čeká ho derby a start série v pátek Sezona jde do svého vrcholu a HC Baník Příbram má za sebou úspěšné osmifinále, ve … SPORT Farmářské trhy se vrací do Příbrami. Sezona startuje už tuto sobotu Farmářské trhy se vrací do Příbrami. Sezona startuje už tuto sobotu Oblíbené farmářské trhy jsou zpět. Sezona 2026 odstartuje už tuto sobotu 21. března na … NEPŘEHLÉDNĚTE Radek Galaš: „True crime je trend. Ale nesmí z nás dělat fanoušky vrahů.“ Radek Galaš: „True crime je trend. Ale nesmí z nás dělat fanoušky vrahů.“ Mgr. Radek Galaš, ředitel Muzea Policie České republiky, působí jako člověk, který se … ROZHOVOR Pro psy smrtelný virus se šíří mezi divokými prasaty. První případy už jsou blízko Příbramska Pro psy smrtelný virus se šíří mezi divokými prasaty. První případy už jsou blízko Příbramska Státní veterinární správa (SVS) spolu s Českomoravskou mysliveckou jednotou varují … AKTUÁLNĚ
Čtvrtfinále play off? Město může připravit HC Baník o domácí výhodu Čtvrtfinále play off? Město může připravit HC Baník o domácí výhodu HC Baník Příbram stojí před vrcholem sezony – prvním zápasem čtvrtfinále play off, … SPORT
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz