Slyšel jsem rány a pak někdo řekl, „vezmi hlavně cigára“. Říká muž, který zadržel zloděje v Bohutíně
NEPŘEHLÉDNĚTE
18. ledna 2021 (08:44)
foto: pribram.cz
V pátek večer došlo k pokusu vloupání do prodejny potravin v Bohutíně. Díky duchapřítomnosti jednoho z obyvatel domu, se pachatelům nepodařilo nic ukrást.
Na základě oznámení vyjížděla v pátek večer policejní hlídka do Bohutína. Oznamovatel uvedl, že došlo k pokusu vloupání do prodejny potravin přilehlé k restauraci Drmlovka. Volající dále řekl, že se mu podařilo jednoho z pachatelů zadržet.
„Bydlím nad prodejnou v prvním patře. Ten večer jsem slyšel strašné rány. Jelikož bylo po zavírací době, bylo mi to divné. Otevřel jsem okno a slyšel jsem, jak někdo říká, vezmi hlavně cigára. Ani jsem se nestačil obléct a v ponožkách a v tričku jsem vyběhl ven,“ říká Milan, který neváhal a proti početné většině se vydal zabránit vloupání.
Jakmile vyběhl ven, viděl skupinku lidí, která z místa utíkala. „Podařilo se mi jednoho ze zlodějů zadržet, byl očividně nezletilý. Odtáhl jsem ho zpět k prodejně a pak jsem viděl i rozkopané vstupní dveře. Zavolal jsem na policii,“ popsal Milan. Policejní hlídka byla na místě během několika málo minut a zadržela i zbývající dva podezřelé. Informaci o pokusu vloupání potvrdila pribram.cz policejní mluvčí Monika Schindlová. „Zadrželi jsme tři osoby, z nichž jsou dva mladiství,“ řekla s tím, že vzhledem k věku podezřelých nebude policie poskytovat žádné další informace.
Ačkoliv je na budově kamerový systém, nejednalo se o první případ pokusu vloupání. „Už se to stalo počtvrté. I v tomto případě jsou na záznamu ti lidé vidět. Snad už se to nebude opakovat,“ dodal Milan.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
Tomáš Pečenka
Tomáš Pečenka
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Podvodníci stále útočí. Příbramská policie řešila přes 200 případů za rok
Důvěřivost lidí podle policie často nezná mezí. Zatímco na ulici by většina lidí svou …
Rozkvétá, když zima ještě drží vládu: jedovatý lýkovec láká vůní a legendami
Květy lýkovce náleží mezi první květy nejen jara, ale prvních měsíců roku. Keř totiž …
POZNÁVÁME BRDY
Odešel neporazitelný Ranger: Ve věku 86 let zemřel legendární Chuck Norris
Svět ztratil jednu z největších ikon akčního filmu a bojových umění. Americký herec …
Další komentovaná vycházka k výročí první písemné zmínky o městě je už v neděli
Město Příbram zve všechny zájemce na třetí komentovanou vycházku letošního roku, která …
HISTORIE
Pohřešovaný muž z Bohutína byl nalezen bez známek života
Ve čtvrtek 19. března vyhlásila policie pátrání po 54letém muži z obce Bohutín. …
AKTUÁLNĚ
Fanouškovské hlasování v anketě Sportovec Příbramska: systém odhalil neplatné hlasy
Redakce pribram.cz v posledních dnech zaznamenává nestandardní hlasování v některých …
AKTUÁLNĚ
Tipy na víkend: O víkendu se můžete začít připravovat na Velikonoce, přijít fandit příbramským sportovcům nebo sledovat závody!
Předposlední březnový víkend nabídne opravdu pestrý program. Budete si moci přijít …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Brdská příroda volá o pomoc: stovky kilometrů tras čekají na dobrovolníky. Začíná se už v pátek
Dobrovolníci, rodiny s dětmi i milovníci přírody se opět mohou zapojit do tradiční …
PŘÍRODA
Nemocnice v Příbrami nasadila špičkovou UV technologii. Pomůže v boji proti infekcím
Oblastní nemocnice Příbram rozšiřuje své technologické vybavení o moderní UV-C …
Galavečer sportu v Příbrami: Kdo se stal nejlepším sportovcem roku 2025?
Ve čtvrtek 19. března večer se v příbramské divadle koná dlouho očekávaný Galavečer …
ON-LINE PŘENOS





