27. 2. svátek má Alexandr




Slovácko otočilo zápas s Příbramí až v samotném konci

17. srpna 2015   (09:04)
Slovácko otočilo zápas s Příbramí až v samotném konci
foto: pribram.cz

Za Příbram dával branku Jan Rezek.



Příbramský trenér Pavel Tobiáš postavil totožnou sestavu na utkání jako v posledních vydařených duelech. A ta se zdála být vítěznou. Už na kraji zápasu v 5. minutě měl blízko ke skórování Roman Bednář. Co nevyšlo jemu, zdařilo se Janu Rezkovi.

V rychlém brejku dostal od Hnaníčka nahrávku do běhu, v rychlosti obešel Radu, přeloboval brankáře a vedli jsme ve 22. minutě 0:1. Slovácko bylo v těchto fázích hry víceméně zoufalé. Nedokázalo si nahrát míč před branku k nebezpečnému zakončení a obrana si perfektně hlídala všechny centry na střelce Doška. Navíc Roman Bednář mohl přidat branku, když z levé strany pálil do boční sítě.

Nastavený čas první půle byl v režii Aleše Hrušky. Ten vychytal dvě velké šance Hlúpika a Valenty z těsné blízkosti. Do kabin jsme tak šli se slibným vedením.

V úvodu druhého poločasu jsme zahrozili z další standardky Pilíka. Bednář byl opět blízko brance. Postupem času začali přebírat otěže domácí hráči a my jsme se odsoudili k bránění těsného vedení. Aleš Hruška se musel činit při šancích Valenty.

Ikdyž jsme přežili různé závary, tak vyrovnávací úder bohužel přišel v 80. minutě při střele z hranice vápna, kde se Daníček našel prostor na přízemní střelu, na kterou Hruška neměl nárok. Jenže s vyrovnáním domácí tým nebyl spokojen a při standardce v 86. minutě si za obranu naběhl Kovář a překonal našeho brankáře podruhé - 2:1. Na tuto branku už náš tým neměl šanci najít odpověď a z Moravy si tak znovu další body již neodvezl.

1. FC Slovácko – 1.FK Příbram 2:1 (0:1)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: 1. FK
autor: FK Příbram








Další články

U Višňové narazilo auto do stromu, hasiči vyproštují osobu z auta U Višňové narazilo auto do stromu, hasiči vyproštují osobu z auta Vážná dopravní nehoda se stala před 11. hodinou dopoledne v pátek 27. února u obce … AKTUÁLNĚ Tankování v Příbrami: Nejdražší Natural 95 i naftu má MOL i OMV Tankování v Příbrami: Nejdražší Natural 95 i naftu má MOL i OMV Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 31,90 Kč do 34,90 … AKTUÁLNĚ U Milína skončilo auto na střeše U Milína skončilo auto na střeše V pátek 27. února ráno havarovalo osobní auto u Milína. Vůz skončil na střeše. DOPRAVA Tipy na víkend: Pohádky, fantasy ples, velké kino i jarní procházka Tipy na víkend: Pohádky, fantasy ples, velké kino i jarní procházka Poslední únorový víkend slibuje na Příbramsku opravdu nabitý program. Čekají vás … Opilec se zavrtal s autem v poli Opilec se zavrtal s autem v poli Ve čtvrtek 26. února po půl šesté v podvečer zasahovali policisté u události za … DOPRAVA Odpad z Příbrami zamíří do Mělníka. Bioodpad bude povinný a podnikatele čekají kontroly Odpad z Příbrami zamíří do Mělníka. Bioodpad bude povinný a podnikatele čekají kontroly Příbram čekají největší změny v odpadovém hospodářství za poslední roky. Směsný odpad … POLITIKA Vodácké mapy lákají i na Příbramsko. Řeky mohou být vstupní branou do Brd i za hornickou historií Vodácké mapy lákají i na Příbramsko. Řeky mohou být vstupní branou do Brd i za hornickou historií Středočeská centrála cestovního ruchu vydala nové vodácké mapy Labe a Vltavy a Sázavy … PŘÍRODA Co skrývá hornický domek? Velikonoční tajemství, které voní po jidáších Co skrývá hornický domek? Velikonoční tajemství, které voní po jidáších Zapomeňte na přeplněné supermarkety a čokoládové zajíce v akci. Pokud chcete letos … VELIKONOCE Příbramští bojovníci uspěli na turnaji Slovak Open v Pezinku Příbramští bojovníci uspěli na turnaji Slovak Open v Pezinku Na mezinárodním turnaji ve slovenském Pezinku se představili hned tři zástupci Rasken … SPORT
Řidič dodávky srazil chodkyni, ta na místě zemřela Řidič dodávky srazil chodkyni, ta na místě zemřela Ve čtvrtek 26. února dopoledne srazil řidič dodávky ženu v Sedlčanech.
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz