23. 3. svátek má Ivona




Sliby chyby: Jak si vedou příbramští komunisté?

8. července 2016   (06:29)
Sliby chyby: Jak si vedou příbramští komunisté?
foto: pribram.cz

KSČM Příbram prezentuje opozici.



Příbramští komunisté získali v komunálních volbách v roce 2014 tři zastupitelské mandáty. Stejně jako v případě ČSSD a hnutí ANO ani komunisté nezůstali jednotní. Od ostatních zastupitelů KSČM Příbram se ihned po volbách distancoval Vladimír Kyselák, který je nyní uváděn jako zastupitel za KSČM – Praha 5. Příbramské komunisty tak prezentuje jen Jiřina Humlová a Jiří Svoboda.

Kyselák často svým hlasováním podporuje koalici a hlasy jeho osoby a nezařazeného Pavla Pikrta jsou často pomyslným jazýčkem na vahách, jestli návrh projde či nikoliv. Kyselák v poslední době vystoupil několikrát i proti koaličním návrhům. V rámci diskuze patří zastupitelé za KSČM k aktivním. Do rozpravy se pravidelně hlásí Vladimír Kyselák i Jiřina Humlová.

KSČM chce ve svém programu především zajistit rozvoj území, majetku a chránit veřejný zájem. Chce zajistit bydlení, kulturu, dopravu nebo například svoz odpadu za přijatelné ceny. Jiřina Humlová ani Jiří Svoboda tak nepodpořili navyšování poplatku za svoz komunálního odpadu.

V programu také požadují přijetí koncepce zajištění sociálního bydlení včetně azylových domů. Vznik Centra sociálních a zdravotních služeb ve svém hlasování Humlová ani Svoboda nepodpořili.

Naopak shodu nálézají se současnou koalicí v otázce zřízení fondů, které by měly využívat prostředky získané z nájmů zpět na rekonstrukci a výstavbu bytů a nemovitostí v majetku města.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

D4 u Staré Hutě se znovu zúží:. ŘSD začne další etapu rekonstrukce mostu D4 u Staré Hutě se znovu zúží:. ŘSD začne další etapu rekonstrukce mostu Dálnice D4 se od dubna opět zúží. Ředitelství silnic a dálnic zahájí demolici a … DOPRAVA Příbramská lékařka MUDr. Bartášková: Cukrovka je nemoc, kde úspěch léčby drží v rukou i pacient Příbramská lékařka MUDr. Bartášková: Cukrovka je nemoc, kde úspěch léčby drží v rukou i pacient Diabetes patří mezi nejčastější civilizační onemocnění současnosti a počet pacientů … ZDRAVOTNICTVÍ Změna barvy očí? Tentokrát opravdu natrvalo. Změna barvy očí? Tentokrát opravdu natrvalo. Toužili jste někdy po modrých, zelených nebo prostě jiných očích, než jaké máte od … Kdo nabízí nejlepší internet v Příbrami? Přehled poskytovatelů, typů připojení i kvality Kdo nabízí nejlepší internet v Příbrami? Přehled poskytovatelů, typů připojení i kvality Rychlost a kvalita internetu v Příbrami se může lišit dům od domu. Někde vede optika, … Končící zima vyjde středočeské silničáře o 100 milionů korun dráž než minulá, další náklady spolykají opravy Končící zima vyjde středočeské silničáře o 100 milionů korun dráž než minulá, další náklady spolykají opravy Končící zima vyjde středočeské silničáře dráž než minulá. Náklady na zimní údržbu … DOPRAVA Babička žije, pes hladoví a pravda bolí. Do Příbrami míří Modrý z nebe Babička žije, pes hladoví a pravda bolí. Do Příbrami míří Modrý z nebe Divadlo A. Dvořáka Příbram přichází s novou inscenací současného autora Michaela … KULTURA Jak bezbariérová je Příbram v roce 2026? Město se zlepšuje, lidé ale narážejí na problémy Jak bezbariérová je Příbram v roce 2026? Město se zlepšuje, lidé ale narážejí na problémy Bezbariérovost se v posledních letech stává jedním z důležitých témat rozvoje města. V … ANKETA Dagmar Pecková: „Někteří lidé nemají odvahu říct pravdu. Já ano.“ Dagmar Pecková: „Někteří lidé nemají odvahu říct pravdu. Já ano.“ Dagmar Pecková patří k nejvýraznějším českým umělkyním posledních desetiletí. Operní … ROZHOVOR Konec šifrovaných zpráv na Instagramu. Co se změní a na co si dát pozor Konec šifrovaných zpráv na Instagramu. Co se změní a na co si dát pozor Uživatelé Instagramu čeká důležitá změna. Po 8. květnu 2026 už platforma nebude … NEPŘEHLÉDNĚTE
Je bobr škůdce nebo pomáhá přírodě? I to se můžete dozvědět na zámečku uprostřed Brd Je bobr škůdce nebo pomáhá přírodě? I to se můžete dozvědět na zámečku uprostřed Brd Dům přírody Brd připravil na sobotu 21. března tematické odpoledne věnované … POZNÁVÁME BRDY
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz