Slavíme miliontého návštěvníka v roce 2018
NEPŘEHLÉDNĚTE
24. dubna 2018 (13:51)
Dnes v nočních hodinách měla pribram.cz vzácnou návštěvu. Na stránky portálu vstoupil přesně miliontý návštěvník roku 2018. Dílem náhody se včera také zakulatila cifra čtenářů, kteří činnost naší redakce sledují na facebookovém profilu pribram.cz a vystoupala na celých 9 000 čtenářů. Pribram.cz spravuje na sociální síti celkem pět profilových stránek a pokud zde sledující sečteme, dojdeme k závratnému číslu 16 017, které nám činí obrovskou radost. Děkujeme!
Za posledních pět let pribram.cz pod vedením majitele Tomáše Pečenky ušla velký kus cesty. V čem tkví stále větší sledovanost portálu?
„Především je za tím usilovná práce celého týmu. Spousta času, který práci věnujeme i o víkendech a svátcích. Práce pro čtenáře nás baví, a to se určitě odráží v jejích výsledcích. Také zájem obyvatel o dění ve městě roste, alespoň čísla tomu napovídají. Přesto neusínáme na vavřínech, k událostem jsme stále ochotni vyjíždět 24 hodin denně.“
Objevují se nové projekty, nápady, kde berete inspiraci?
„Nepřetržitá práce v redakci je opravdu náročná. Svěží vítr přinesli noví zaměstnanci. Redaktorka Jitka Kocíková, která s námi spolupracovala již delší dobu, nastoupila na plný pracovní úvazek a konečně se tak v obsahu našeho portálu objevila také ženská témata. Miroslav Pavlík obsah portálu zase obohatil o oblast Rožmitálska. V tuto chvíli bychom rádi přijali do svých řad ještě jednoho redaktora. Dveře mají otevřené třeba i čerství absolventi středních škol, kteří právě odmaturovali a měli by zájem o akční a zajímavou, i když náročnou práci.“
Co zajímavého čeká čtenáře v nejbližší budoucnosti?
„Blíží se komunální volby, určitě budeme nyní větší prostor věnovat zhodnocení stávajícího volebního období. Objeví se více rozhovorů s představiteli a zastupiteli města. Bilancování co se zvládlo nebo nezvládlo udělat. Čtenářům tak chceme předat více informací, které mohou zhodnotit v blížících se volbách.“
Jaké přání a vize do budoucna má vytížený majitel, který se aktivně podílí na výsledné podobě oblíbeného zpravodajského portálu?
„Myslím, že nikoho nepřekvapím. Přál bych si jen, abychom čtenáře stále bavili. Počet návštěv v roce 2016 vyšplhal na 1 517 908, v roce 2017 jsme dosáhli počtu 2 482 072 návštěvníků, a tak snad zbývá si letos přát prolomení magické třímilionové hranice.“
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: jk
Další články
Léky na cukrovku změnily svět. Mounjaro a Wegovy lámou rekordy, pomáhají s obezitou a mění nejen americkou společnost
Dvě největší globální firmy vyrábějící léky na cukrovku a obezitu oznámily výsledky za …
ZDRAVOTNICTVÍ
Bouračka? Lísteček za stěrač nestačí! Řidič může přijít o tisíce i o řidičák
Stačí nehoda na parkovišti, poškozená značka nebo svodidla a problém může být mnohem …
Solvayovy lomy lákají na jízdu vláčkem i jedinečný pohled do historie těžby
Jen kousek od obce Svatý Jan pod Skalou se ukrývá místo, kde se snoubí průmyslová …
TIP NA VÝLET
Drama v MOL Cupu: Spartak Příbram potrápil třetiligového favorita z Písku
Spartak šel do vedení už v úvodu a proti třetiligovému Písku se dokázal vrátit a …
SPORT
Letošní rok míří mezi nejsušší za posledních 65 let
Česko dál vysychá. Letošní rok je zatím z hlediska srážek nejsušší od roku 1961 a …
AKTUÁLNĚ
SPOJENCI jdou do voleb. Lídryní je Markéta Škodová, cílem je Příbram bez bariér a bez rozdělování
Uskupení SPOJENCI Příbram podalo kandidátní listinu pro podzimní komunální volby. …
VOLBY 2026
Mezinárodní den leváctví: Evoluční záhada, rychlejší mozek a každodenní boj s nůžkami
Mezinárodní den leváctví připadá na 13. srpna a připomíná desetinu lidí, kteří svět …
ZAJÍMAVOSTI
Kraj poskytne finance na projekt Sanitka splněných snů, který pomáhá těžce nemocným lidem
Umožnit těžce nemocným a umírajícím splnit mnohdy jedno z jejich posledních přání. To …
AKTUÁLNĚ
Žně končí, výnosy klesly až o desítky procent. Chovatelům schází krmivo
Žně ve Středočeském kraji končí, výnosy meziročně klesly v důsledku sucha až o desítky …
AKTUÁLNĚ
Omezení na D4 u Jíloviště potrvá do 21. srpna, další bude v září. Řidiči si stěžují na kolony
Současné omezení provozu na dálnici D4 u Jíloviště, kde se kvůli stavbě nového mostu …
AKTUÁLNĚ





