16. 3. svátek má Elena a Herbert




SILMET Rally Příbram: Dnes startuje hlavní závod z náměstí T. G. Masaryka

26. července 2025   (09:00)
Dalších 10 fotografií v galeriiSILMET Rally Příbram: Dnes startuje hlavní závod z náměstí T. G. Masaryka
foto: Ilustrační foto / SILMET Rally Příbram / se souhlasem

Již tento víkend ožije Příbram a okolí burácením motorů a napětím v zatáčkách. V sobotu 26. července startuje 44. ročník SILMET Rally Příbram. Přinášíme přehled nejdůležitějších informací, které by vám neměly uniknout.


Hlavní závod odstartuje v sobotu 26. července v 9:00 na náměstí T. G. Masaryka v Příbrami, odkud vyrazí první soutěžní posádka. Rally je rozdělena do dvou etap, přičemž každá obsahuje čtyři rychlostní zkoušky. Mezi oběma částmi se závodníci zastaví v servisní zóně na letišti ve Dlouhé Lhotě. Druhá etapa odstartuje právě odsud a po dalších čtyřech zkouškách se posádky vrátí zpět na příbramské náměstí. První z nich bychom zde měli přivítat přibližně v 17:30.

S konáním závodu jsou spojena i dočasná dopravní omezení, která se dotknou nejen obcí na trase rychlostních zkoušek, ale i jejich okolí. Uzavírky se týkají také samotného náměstí TGM a částí ulic Milínská a Špitálská. Detailní přehled všech uzavírek, jejich časový harmonogram a mapy rychlostních zkoušek jsou k dispozici na oficiálním webu soutěže www.rally-pribram.cz a na Facebooku facebook.com/rallypribram. Fanoušci zde najdou i pohledy z dronu a divácká místa.

Pořadatelé děkují obyvatelům i návštěvníkům za trpělivost a pochopení, neboť si uvědomují, že dopravní omezení mohou způsobit komplikace. Zároveň všechny srdečně zvou k trati, atmosféra rally je jedinečná a stojí za to ji zažít naživo.

Dopravní omezení:

v sobotu 26. července od 8.00 do 12.00 a od 16.00 do 20.00 bude uzavřeno náměstí T. G. Masaryka a možný nebude ani průjezd po komunikaci od Úřadu práce směrem k Městské policii Příbram,

- v době předstartovní show, startu závodu a dojezdu do cíle bude uzavřena také krajská komunikace I/66 od kruhového objezdu na nám. T. G. Masaryka ke křižovatce s ulicí Dlouhá. V pátek 25. července jde o čas od 15.00 do 21.00, v sobotu 26. července je uzavírka hlášena od 8.00 do 12.00 a od 16.00 do 20.00. Tato uzavírka se dotkne také autobusových linek 500, 501, 503, 507, 508, 514 a 565, které v uvedené době pojedou po objízdné trase ulicemi Březnická a Čs. armády.

Pro linky 501, 503 a 565 se přemisťuje zastávka „Příbram, nám. T.G.M.“ v ul. Milínská do zastávky „Příbram, Plzeňská“. Zastávka „Příbram, Milínská“ je obousměrně pro všechny linky přemístěna do zastávky „Příbram, Československé armády“. Zastávky „Příbram, Barandov“; „Příbram, Pod Kaňkou“ a „Příbram, Milínská – Mixova“ jsou v obou směrech pro všechny linky zrušeny. Na lince 501 se ruší také zastávky „Příbram, Mixova“; „Příbram, Sázky“ a „Příbram, Slivických bojovníků“. Na lince 500 se ruší zastávka „Příbram, aut. nádr. (v ul. Čs. armády)“.

Fotogalerie

SILMET Rally Příbram: Dnes startuje hlavní závod z náměstí T. G. Masaryka (1) SILMET Rally Příbram: Dnes startuje hlavní závod z náměstí T. G. Masaryka (2) SILMET Rally Příbram: Dnes startuje hlavní závod z náměstí T. G. Masaryka (3) SILMET Rally Příbram: Dnes startuje hlavní závod z náměstí T. G. Masaryka (4) SILMET Rally Příbram: Dnes startuje hlavní závod z náměstí T. G. Masaryka (5) SILMET Rally Příbram: Dnes startuje hlavní závod z náměstí T. G. Masaryka (6) SILMET Rally Příbram: Dnes startuje hlavní závod z náměstí T. G. Masaryka (7) SILMET Rally Příbram: Dnes startuje hlavní závod z náměstí T. G. Masaryka (8) SILMET Rally Příbram: Dnes startuje hlavní závod z náměstí T. G. Masaryka (9) SILMET Rally Příbram: Dnes startuje hlavní závod z náměstí T. G. Masaryka (10)

foto: mapy tras a uzavírek / SILMET Rally Příbram / se souhlasem

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
autor: Anna Svobodová








Další články

Jediní v okolí! DAPE Cars v Příbrami nabízí službu, kterou ostatní servisy neumí Jediní v okolí! DAPE Cars v Příbrami nabízí službu, kterou ostatní servisy neumí Když se na silnici něco pokazí, většina řidičů z Příbramska už ví, kam volat. DAPE … PR Kvůli požáru ubytovny i kontejnerů vyšetřuje policie podezřelou osobu Kvůli požáru ubytovny i kontejnerů vyšetřuje policie podezřelou osobu Rušnou noc zažili nejen hasiči kvůli nočnímu požáru na ubytovně, ale i kvůli hořícím … AKTUALIZOVÁNO Noční požár ubytovny v Příbrami: Hasiči evakuovali 35 lidí, zasahovalo několik jednotek Noční požár ubytovny v Příbrami: Hasiči evakuovali 35 lidí, zasahovalo několik jednotek Krátce před jedenáctou hodinou večerní v neděli byl vyhlášen poplach kvůli požáru na … AKTUALIZOVÁNO Je Příbram bezpečné město? Data i názory obyvatel dávají jasnější obrázek Je Příbram bezpečné město? Data i názory obyvatel dávají jasnější obrázek Pocit bezpečí je jedním ze základních ukazatelů kvality života ve městě. Jak si v … ANKETA Kde v Příbrami dělají nejlepší dorty a zákusky? Spouštíme velkou sladkou anketu! Kde v Příbrami dělají nejlepší dorty a zákusky? Spouštíme velkou sladkou anketu! Milovníci sladkého, pozor. Hledáme podnik, kde v Příbrami dělají ty nejlepší dorty, … ANKETA Medvědí česnek je vitaminová bomba. Jen dejte pozor na záměnu s jedovatou konvalinkou Medvědí česnek je vitaminová bomba. Jen dejte pozor na záměnu s jedovatou konvalinkou S příchodem jara se v českých lesích a hájích začínají objevovat první porosty … NEPŘEHLÉDNĚTE Hvězda Četnických humoresek Alena Antalová v Příbrami: „Každý den mě učí.“ Hvězda Četnických humoresek Alena Antalová v Příbrami: „Každý den mě učí.“ Festival Sherlock v příbramském Divadle Antonína Dvořáka přivítal herečku Alenu … ROZHOVOR Samoobslužné pokladny: Trend, který nezastaví ani vztek zákazníků Samoobslužné pokladny: Trend, který nezastaví ani vztek zákazníků Samoobslužné pokladny rozdělují zákazníky skoro jako politické názory. Jedni je … Bolí vás hlava? V Nizozemsku vám na to dají… zmrzlinu Bolí vás hlava? V Nizozemsku vám na to dají… zmrzlinu Zmrzliny s netradičními příchutěmi nejsou nic nového. Svět už viděl česnekovou, … ZAJÍMAVOSTI
Vojenské lesy vydaly upozornění pro návštěvníky: Cesta k zámečku Tři Trubky bude dočasně omezená Vojenské lesy vydaly upozornění pro návštěvníky: Cesta k zámečku Tři Trubky bude dočasně omezená Vojenské lesy a statky ČR (VLS) vydaly varování všem návštěvníkům. V pondělí 16. a v … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz