7. 7. svátek má Bohuslava




Sezona ve skateparku bude ukončena stylově

18. října 2019   (11:06)
Sezona ve skateparku bude ukončena stylově

Vystoupí matadoři české hip hopové scény Peneři strýčka Homeboye. A představí své debutové album DEBUT



V kalendářích byste si měli zaznamenat termín 19. října, kdy nás čeká jedna z posledních akcí před „zazimováním“ skateparku. Městské kulturní centrum (MKC), které akci pořádá, přistoupilo ke zcela logickému kroku, tedy spojení skateboardu a hip hopu. „Tyto dvě scény k sobě mají velmi blízko a jsme opravdu rádi, že se nám podaří po letech do Příbrami přivést skupinu Peneři strýčka Homeboye (PSH),“ řekl vedoucí Městského kulturního centra Vlastimil Ševr.

V rámci akce bude přítomna také skateboardová školička Backside. Kluci ve spolupráci s TempleStore dovezou skateboardy a zároveň budou začínající „skejťáky“ učit různé tricky a předávat jim své zkušenosti.

Součástí programu bude také graffity jam. Na připravených plochách vzniknou „tagy“ související s programem akce.

Vedle PSH se můžete těšit na místní DJ´s, exhibici na skateboardech a BMX. „Chceme nabídnout program pro širokou veřejnost. Tato akce je určena především pro mladší generaci, ale potěšeni budou jistě i ti, kteří pamatují začátky naší hiphopové scény spojené právě s PSH,“ projevil potěšení nad výběrem skupiny starosta města Jan Konvalinka.

Program akce:

Sobota 19. října, skatepark

15.00 start akce, otevření skateparku
16.00 – 17.00 TempleStore skate a BMX exhibice
19.00 – 19.40 DJ Lynx
19.40 – 20.20 DJ PVBLIC
20.30 – 21.50 PSH Debut Tour

Odpolední část programu je zdarma. Hudební vystoupení lokálních DJ´s a PSH je pak zpoplatněno částkou 80 Kč.

Součástí sobotního programu bude také přednáška Vladimíra 518, jednoho ze členů skupiny PSH, který se v Galerii Františka Drtikola rozpovídá o knize Kmeny, jež mapuje současné městské subkultury. Přednáška proběhne od 18 do 19 hodin.
V kalendářích byste si měli zaznamenat termín …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: město Příbram
autor: red








Další články

Začaly nám žně: že to nebude poprvé, se vědělo. Ale tohle asi nikdo nečekal... Začaly nám žně: že to nebude poprvé, se vědělo. Ale tohle asi nikdo nečekal... Letošní žně na Příbramsku odstartovaly teprve před pár dny, ale pro hasiče už začala … AKTUÁLNĚ Česko znovu vysychá, vítr a slunce zvyšují riziko požárů Česko znovu vysychá, vítr a slunce zvyšují riziko požárů Dlouhodobé sucho pokračuje a podle meteorologů se situace v nejbližší době … AKTUÁLNĚ Mapa odhaluje, kde hrozí největší riziko. Nová Klíšťapka ukáže výskyt nakažených klíšťat i nebezpečí boreliózy Mapa odhaluje, kde hrozí největší riziko. Nová Klíšťapka ukáže výskyt nakažených klíšťat i nebezpečí boreliózy S letními prázdninami tráví lidé více času v přírodě, a právě teď vrcholí i aktivita … AKTUÁLNĚ Pálí vás oči po koupání? Není to chlor, ale reakce s močí a potem Pálí vás oči po koupání? Není to chlor, ale reakce s močí a potem Pálení očí po koupání není známkou „přechlorovaného“ bazénu. Ve skutečnosti jde o … ZAJÍMAVOSTI Nehoda před Příbramí komplikuje dopravu. Jedna osoba skončila v nemocnici Nehoda před Příbramí komplikuje dopravu. Jedna osoba skončila v nemocnici Dopravu na hlavním tahu od Rožmitálu směrem na Příbram v úterý dopoledne zkomplikovala … AKTUÁLNĚ Středočeští dopravci testovali elektrický kloubový autobus MAN Středočeští dopravci testovali elektrický kloubový autobus MAN Je možné, že cestující v regionu se potkají s novým kloubovým autobusem. Integrovaná … DOPRAVA Borůvková sezóna je tady! Vydejte se do lesa a prozraďte, jak máte nejraději borůvky Borůvková sezóna je tady! Vydejte se do lesa a prozraďte, jak máte nejraději borůvky Kdo v těchto dnech zavítá do lesů, občas může zahlédnout typický obrázek prázdninových … ZAJÍMAVOSTI Samořiditelné taxi v praxi: Waymo v San Franciscu Samořiditelné taxi v praxi: Waymo v San Franciscu Když dnes přijedete do San Francisca, je téměř nemožné minout bílé Jaguary s velkou … ZAJÍMAVOSTI Absolventi, startuje vaše kariéra! Firmy na Příbramsku hledají novou krev a mají pro vás volná místa Absolventi, startuje vaše kariéra! Firmy na Příbramsku hledají novou krev a mají pro vás volná místa Maturity i závěrečné zkoušky jsou za vámi a před vámi stojí první velký krok do … NEPŘEHLÉDNĚTE
Rožmitál promění dva parky! Revitalizace přinese nové stromy, lavičky i vodní prvek Rožmitál promění dva parky! Revitalizace přinese nové stromy, lavičky i vodní prvek Obyvatelé Rožmitálu pod Třemšínem se mohou těšit na výrazné zvelebení veřejných … ZAJÍMAVOSTI
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz