16. 10. svátek má Havel
Sezóna v Junior klubu nabírá na obrátkách

24. srpna 2021   (12:08)
Sezóna v Junior klubu nabírá na obrátkách
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Zrekonstruovaný Junior klub jsme si po otevření s ohledem na koronavirovou epidemii téměř neužili. Nyní je připraven bohatý program plný koncertů, přednášek a chybět nebudou ani akce pro děti.


Rekonstrukce, která s sebou nesla řadu komplikací a problémů se nakonec vydařila a „nový“ Junior klub se vybavením dostal na úroveň nejlepších klubů v regionu. „Provoz Junior klubu zajišťuje Městské kulturní centrum ve spolupráci se Sportovními zařízeními města Příbram. Spolupráce mezi organizacemi byla nastavena velmi dobře a návštěvníci se mohou těšit na program, ve kterém je ode všeho kousek,“ říká starosta města Jan Konvalinka.

Ačkoliv rekonstrukce byla dokončena v minulém roce, nyní je s ohledem na různá omezení doba, kdy dochází ke „znovuotevření“ klubu a připraveny jsou skutečné „pecky“. Těšit se můžeme na kapely The Atavists, Megaphone, THiS nebo Nástroj snahy. Již 1. září si na své přijdou také nejmenší, pro které bude připraven karneval. V programu na září nechybí ani přednášky. Na podiu budou vyprávět Vándráci Vagamundos – Pavel Liška, Jan Révai a Hynek Bernard, kteří projeli několik zemí světa na motorkách. Dorazí také horolezec Marek Holeček, který má za sebou velmi těžký a komplikovaný výstup na sedmitisícovku Baruntse. Na své si přijdou také fanoušci elektronické hudby. Přichystán je večírek partičky Midnight Scream plný nekompromisních beatů.
Junáč by nebyl Junáčem, kdyby v něm nehrál Dj luDJek. Ten se postará o after party po jednom z prvních koncertů 4. září. I v dalších měsících bude program klubu žánrově pestrý. Ve výčtu vystupujících nebudou chybět Bert and Friends, Špejbl´s Helprs, Pakáš nebo 7krát3.
„Je super, že můžeme tvořit hudební program Junioru, který utvářel i náš pohled na hudbu a její vnímání. Zároveň je to pro nás velký závazek, protože tento klub má velkou historii. Věříme, že bude lidi bavit a trefíme se do stylu širší veřejnosti,“ uvedl Vlasta Ševr.
„Je super, že můžeme tvořit hudební program …
foto: pribram.cz/Jakub PečenkaTip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz/Eva Švehlová
autor: Jakub Pečenka

Další články

V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května Zrychlování epidemie ukazuje i reprodukční číslo uvádějící, kolik dalších lidí nakazí … Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Teplárna chce zaručit nižší ceny elektřiny bez přímé vazby na výkyvy globálních … Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Zprávy odkazují na podvodné stránky, které nemají s Českou poštou nic … Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Vnitřní prostory městské chaty Granit pořádně prokoukly. Budoucí návštěvníci se mohou … Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Vernisáž site-specific instalace Evy Heyd se uskuteční v sobotu 16. října od 16.00. Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Kriminalisté při vyšetřování spolupracují s pedagogy a vedením školy, naplánovány mají … O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety Součástí posvícení je Zahradní slavnost s programem v Pivovaru Podlesí. Březnický zámek rozšířil návštěvnické okruhy o expozici Renesance na dotek Březnický zámek rozšířil návštěvnické okruhy o expozici Renesance na dotek Vytvoření nové expozice vyšlo na 2,8 milionu korun, náklady byly rozděleny do čtyř … Silničáři ve středních Čechách osadí nové meteostanice. Umožní jim vyjíždět dříve, než napadne sníh Silničáři ve středních Čechách osadí nové meteostanice. Umožní jim vyjíždět dříve, než napadne sníh Data z meteostanic zahrnují vlhkost a teplotu vzduchu a vozovky nebo i to, zda je …
Čtrnáctiletý chlapec v Sedlčanech napadl nožem dva spolužáky Čtrnáctiletý chlapec v Sedlčanech napadl nožem dva spolužáky Policisté šetří incident, který se odehrál na základní škole v Sedlčanech.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz