18. 9. svátek má Kryštof

SeZaM bistro na Nováku je ode dneška v provozu

14. června 2019   (13:56)
SeZaM bistro na Nováku je ode dneška v provozu

Provozní doba se může lišit v závislosti na počasí.


Dnes v 16 hodin bude otevřeno nové občerstvení na Nováku. Nabídka bistra bude postupně procházet vývojem, pro návštěvníky areálu jsou v plánu například tematické večery a grilovačky.

Sportovní zařízení města Příbram dnes otevírá nové bistro vareálu Nového rybníka. Navzdory šibeničnímu termínu na zařízení provozu bistra tak, aby bylo provozuschopné, se přání vedení organizace i samotného města vyplnilo a nyní se dolaďují poslední detaily. Vše je připraveno na otevření. „Bistro otevřeme dnes v 16:00 hodin a jsme za to opravdu rádi. Všichni zaměstnanci odvedli dobrou práci a vše se za velmi krátkou dobuod kolaudace budovy stihlo připravit tak,aby na víkend bylo možné prodávat,“ říká ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba a dodává, že zdůvodu zahájení provozu nového bistra nebude dnes otevřeno náhradní občerstvení u skateparku.

Kolaudace SeZaMbistra proběhla začátkem tohoto týdne. Bistro bude v červnu v provozu ve všední dny od 14:00 do 20:00 a o víkendechod 10:00 do 20:00hodin. Provozní doba se může měnit v závislosti na počasí. V nabídce návštěvníci najdou například točenou malinovku, pivo, rozlévané víno,balené zmrzliny a jiné sladkosti, z teplého občerstvení potom klobásu, vafle, pizzu nebo třeba grilovaný hermelín. „Stálá nabídka bude obohacována nabídkami mimořádnými, a to zejména o víkendech. V plánu jsou grilovačky a tematické večery,“ doplňuje Slaba.

Velkým tématem v souvislosti s provozováním rychlého občerstvení je také ekologie. „V novém SeZaM bistru na Nováku bychom se rádi zaměřili více i na ekologickou stránku věci. Spolupracujeme s technickými službami města, domluvené máme žluté kontejnery na plast a řešíme další možnosti, jako jsou vratné kelímky, biologicky rozložitelné nádobí a tříděný odpad,“říká Slaba a dodává, že postupy a nápady, které se osvědčí, budou aplikovány i na dalších střediscích SZM Příbram.

Dnes v 16 hodin bude otevřeno nové občerstvení …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text: pribram.cz
foto: SZM

autor: pribram.czDalší články

Pouťové atrakce nepustí téměř celý příští týden automobily na náměstí T. G. M. Pouťové atrakce nepustí téměř celý příští týden automobily na náměstí T. G. M. Letos poprvé po rekonstrukci náměstí T. G. Masaryka proběhne Václavská pouť přímo v centru města 18. září 2019   (17:43) Cvičení záchranných složek: Na Příbramsku havaroval autobus s vězni, dva utekli Cvičení záchranných složek: Na Příbramsku havaroval autobus s vězni, dva utekli Byl vyhlášen i traumaplán 18. září 2019   (14:18) Pražská ulice bezpečnější Pražská ulice bezpečnější Na základě podnětů od občanů se vedení města zabývalo situací, která nastává každý víkend na pěší zóně Pražské ulice. Lidé jdoucí touto nákupní třídou jsou nuceni proplétat se mezi zaparkovanými vozidly. 18. září 2019   (11:44) Konec potemnělým chodníkům v Příbrami? Konec potemnělým chodníkům v Příbrami? Na Flusárně si lidé po setmění svítí na cestu mobily. Město zde v horizontu několika měsíců instaluje LED lampy 18. září 2019   (11:26) Bude Příbram v oblasti sportu průkopnickým městem? Bude Příbram v oblasti sportu průkopnickým městem? Velkého ocenění se dostalo městu od sportovních odborníků, kteří se věnují koncepci sportu na celostátní úrovni 18. září 2019   (09:58) Ženou regionu se stala zakladatelka spolku Radost Příbramáčkům Ženou regionu se stala zakladatelka spolku Radost Příbramáčkům Jana Puklová Havelková. To je letošní Žena regionu pro Středočeský kraj 18. září 2019   (07:33) V Alce mají srdce na pravém místě. Přijďte se přesvědčit V Alce mají srdce na pravém místě. Přijďte se přesvědčit Handicapovaní klienti a jejich rodiny mají v Alce vždy dveře otevřené. Dnes budete moci vstoupit i vy 18. září 2019   (06:13) Vodním záchranářům na Slapech letos mírně přibylo zásahů Vodním záchranářům na Slapech letos mírně přibylo zásahů Nejzávažnější případ sezóny byla resuscitace jednačtyřicetiletého muže, který trpěl Romano-Wandrovým syndromem. Byl podán jeden výboj pomocí AED. Při součinnosti s ZZS byl pacient přiveden do plného vědomí. 17. září 2019   (20:20) Hořící vůz skončil v příkopu Hořící vůz skončil v příkopu Řidič vyvázl bez zranění 17. září 2019   (17:32) Děti z mateřinek navštívily minizoo na Nováku Děti z mateřinek navštívily minizoo na Nováku Ochrana fauny ČR představila dětem zvířata, žijící v minizoo na Novém rybníku. 17. září 2019   (16:35)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz