3. 8. svátek má Miluše

Setkejte se s Petrem Vašinou v D-klubu. Už za týden!

6. června 2018   (15:58)
Setkejte se s Petrem Vašinou v D-klubu. Už za týden!
foto: a

Tentokrát si ředitel příbramského divadla Petr Bednář pozval zajímavého hosta, kterým bude písničkář a spoluzakladatel Spolku ve čtvrtek Petr Vašina



Z Kavárny U Nulté hodiny se začíná stávat velice oblíbená akce. Proto si i tentokrát ředitel příbramského divadla Petr Bednář pozval na úterý 12. června od 19h zajímavého hosta. Bude jím písničkář a spoluzakladatel Spolku ve čtvrtek Petr Vašina.

Petr Vašina se sice narodil v Karlových Varech, ale ve třech letech se z něj stal Příbramák se vším všudy. Vystudoval gymnázium a poté lidovou školu umění, kde se věnoval hlavně hraní na klavír. Později přidal ještě hru na kytaru, flétnu a foukací harmoniku, kdy byl jeho vzhorem lan Aderson z Jethro Tull. Jeho první regulérní kapelou byla v roce 1968 The Spectres (společně s Petrem Ročňákem a Karlem Vršeckým). O rok později hrál v Bluesové kapele Liberí Magní. I k Divadlu A. Dvořáka Příbram má velmi blízký vztah. V 70. letech zde totiž pracoval jako komparzista a od roku 1984 účinkoval i v divadelním orchestru.

Vstupenky si můžete koupit přímo v D-klubu či si je lze zarezervovat na telefonním čísle 326 531 229.
Z Kavárny U Nulté hodiny se začíná stávat …
foto: a

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Info a
autor: mip








Další články

Brdské léto v pohybu: Příbramskem burácely parní vlaky, cinkaly koňské postroje a ožila pouť Brdské léto v pohybu: Příbramskem burácely parní vlaky, cinkaly koňské postroje a ožila pouť Sobota 1. srpna patřila na Příbramsku velkolepým akcím, které přilákaly tisíce … AKTUÁLNĚ Dobříš má nové sportoviště. Zimní stadion ožije i v létě, areál bude zdarma pro veřejnost Dobříš má nové sportoviště. Zimní stadion ožije i v létě, areál bude zdarma pro veřejnost Dobříš pokračuje v modernizaci městských sportovišť. Díky společnému úsilí desítek … AKTUÁLNĚ Digitální detox je hitem. Proč si lidé dobrovolně vypínají mobil i sociální sítě? Digitální detox je hitem. Proč si lidé dobrovolně vypínají mobil i sociální sítě? Mobilní telefon se stal neodmyslitelnou součástí každodenního života. Mnoho lidí po … ZAJÍMAVOSTI Rozkvetlé Brdy lákají na jedinečný cyklovýlet. Účastníci zamíří i na dopadovou plochu Tok Rozkvetlé Brdy lákají na jedinečný cyklovýlet. Účastníci zamíří i na dopadovou plochu Tok Milovníci přírody, cyklistiky i Brd se mohou těšit na výjimečný letní výlet. Muzeum … PŘÍRODA Senát smetl návrh na jasnější péči o umírající. Lékaři dál řeší nejtěžší situace bez zákonné opory Senát smetl návrh na jasnější péči o umírající. Lékaři dál řeší nejtěžší situace bez zákonné opory Senát zastavil návrh, který měl lékařům ulehčit rozhodování v péči o umírající. Novela … ZDRAVOTNICTVÍ Mazutová výtopna na Rynečku čeká na nový osud. Město zvažuje demolici i bytovou výstavbu Mazutová výtopna na Rynečku čeká na nový osud. Město zvažuje demolici i bytovou výstavbu Bývalá mazutová výtopna na Rynečku je jedním z největších brownfieldů v Příbrami. … NEPŘEHLÉDNĚTE Dvojitý šok v Oktagonu. Pudilová i její partner Fleury padli — láska drží, klec ne. Dvojitý šok v Oktagonu. Pudilová i její partner Fleury padli — láska drží, klec ne. Tvrdý večer pro zamilovanou dvojici z MMA světa. Příbramská Lucie Pudilová nastoupila … SPORT Banán v kávě? Nový trend z Koreje dobývá kavárny. Ochutnali byste ho? Banán v kávě? Nový trend z Koreje dobývá kavárny. Ochutnali byste ho? Zapomeňte na cukr nebo karamelový sirup. Sociální sítě v posledních měsících zaplavuje … ZAJÍMAVOSTI Obří sumec z Orlíku má nový domov, v akváriu u zámku obdivují 160centimetrového dravce Obří sumec z Orlíku má nový domov, v akváriu u zámku obdivují 160centimetrového dravce Sladkovodní expozice nedaleko zámku Orlík nad Vltavou láká na novou atrakci v podobě … AKTUÁLNĚ
V červenci zemřel na středočeských silnicích jeden člověk, loni jedenáct V červenci zemřel na středočeských silnicích jeden člověk, loni jedenáct V červenci zemřel při dopravních nehodách na silnicích ve Středočeském kraji jeden … DOPRAVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz