24. 5. svátek má Jana

Semifinálová série v plném proudu: Havířov bere druhý bod

7. dubna 2025   (14:40)
Semifinálová série v plném proudu: Havířov bere druhý bod
foto: Josef Saňa. / HC Baník Příbram / se souhlasem

Hráči AZ Havířov dokázali navázat na úvodní utkání série a na domácím ledě HC Příbram si připisují druhý bod semifinálové série. V pondělí 7. dubna od 18 hodin čeká příbramské hráče utkání s Havířovem. Jak předcházející utkání a náročnost play-off hodnotí zkušený obránce Josef Saňa se dozvíte v následujícím rozhovoru.


Jaké jsou vaše pocity bezprostředně po utkání?
Určitě zklamání. Ze zápasu se dalo vytěžit víc, vzhledem k počtu šancí a přesilovek, které jsme měli. Dát jednu branku a šest jich inkasovat je špatné. Nemyslím si, že průběh utkání odpovídá výsledku, ale na druhou stranu, Havířov to odehrál tak, jak potřeboval a má další bod v sérii.

V čem je nejtěžší bránit havířovský útok?
Jsou velmi dobře připraveni, jak po fyzické, tak taktické stránce. Jsou hodně důrazní a tlačí se do předbrankového prostoru. Tam umí potrestat každou chybu.

Co si řeknete ve směru k nadcházejícímu utkání?
Bude potřeba mít lepší začátek, nedostat zbytečné góly a ty šance, které přijdou proměnit.

Ve srovnání s hráči AZ Havířov děláte hokej na této úrovni při zaměstnání, jak náročné to pro vás je?
Já si na to za ty roky docela zvykl, ale když přijde play-off, tak je to hrozně těžké. První dvě série se hrají obden, jezdíte na venkovní zápasy a abyste to stíhali, tak kolikrát ještě musíte jet autem rovnou z práce. V práci toho moc neuděláte a další den místo regenerace doháníte co jste nestihli. Pak se potkáte se soupeřem, který má ten prostor na přípravu a regeneraci a je to hodně znát.

Na utkání přišlo krásných 1634 diváků, vnímali jste tuto podporu?
Diváci byli skvělí, bylo je slyšet a samozřejmě, že to vnímáme. Strašně jim za to děkujeme, a i když to včera nevyšlo, tak si myslím, že se jim jejich podporu snažíme vracet výkonem na ledě.

Věříte, že vás v hojném počtu přijdou diváci podpořit i dnes?
Já našim fanouškům věřím. Doufám, že je neodradí všední den a čas si udělají. Já jim můžu slíbit, že na ledě necháme vše, co v nás je.





Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: HC Baník Příbram / se souhlasem
autor: Michaela Červenková








Další články

Organizace Díky!FESTu? Od smlouvy s kapelami po povolení pro vzlet dronu Organizace Díky!FESTu? Od smlouvy s kapelami po povolení pro vzlet dronu Hlavní hvězdou bude kapela Monkey Business. Portál pribram.cz je mediálním partnerem … ROZHOVOR Jesenice zažila simulaci katastrofy: 19 jednotek hasičů řešilo požár po výronu plynu Jesenice zažila simulaci katastrofy: 19 jednotek hasičů řešilo požár po výronu plynu Areál Podzemního zásobníku plynu Háje v Jesenici u Příbrami se stal dějištěm jednoho z … FOTOGALERIE Nepřipoutaní řidiči, mobily za volantem i technické vraky. Policie v Příbrami rozdala tisícové pokuty Nepřipoutaní řidiči, mobily za volantem i technické vraky. Policie v Příbrami rozdala tisícové pokuty Příbramští policisté se zaměřili při dopravní akci především na používání … NEPŘEHLÉDNĚTE Hlavní cenu Czech Nature Photo 2026 získal příbramský fotograf Petr Bambousek Hlavní cenu Czech Nature Photo 2026 získal příbramský fotograf Petr Bambousek Prestižní soutěž Czech Nature Photo zná vítěze jubilejního desátého ročníku. … FOTOGALERIE Z Milína do michelinské kuchyně a zpět. Ondřej Fejtl uzavřel svůj kruh Z Milína do michelinské kuchyně a zpět. Ondřej Fejtl uzavřel svůj kruh Ondřej Fejtl je jméno, které dnes v Milíně rezonuje s respektem. Nejen proto, že si tu … ROZHOVOR SPÁNEK: Tichý zabiják výkonu i nálady! Věděli jste, že jeho podceňováním hrajete s vlastním zdravím ruskou ruletu? SPÁNEK: Tichý zabiják výkonu i nálady! Věděli jste, že jeho podceňováním hrajete s vlastním zdravím ruskou ruletu? Spánek vypadá nevinně. Zavřete oči, lehnete si… a hotovo. Jenže věda říká něco úplně … ZAJÍMAVOSTI Ředitelka ZŠ Školní Ing. Klára Karlíková: Chceme být dobrou školou pro život Ředitelka ZŠ Školní Ing. Klára Karlíková: Chceme být dobrou školou pro život Jak vypadá škola, která má přes 800 žáků, moderní areál, výuku angličtiny od první … ROZHOVOR Ranní budíček v příkopě: Řidič na Příbramsku zaspal zatáčku i s pořádnou opicí Ranní budíček v příkopě: Řidič na Příbramsku zaspal zatáčku i s pořádnou opicí Sobotní ráno začalo pro jednoho z řidičů na Příbramsku tvrdým přistáním v příkopu. … Jaké dokumenty potřebujete při prodeji nemovitosti? Jaké dokumenty potřebujete při prodeji nemovitosti? Pro prodej nemovitosti nestačí jen nafotit dům nebo byt a zveřejnit inzerát. Ve … PR
Podnikatelé, pozor! Město spustilo kontroly odpadů. Kdo nemá smlouvu nebo doklady, může mít problém Podnikatelé, pozor! Město spustilo kontroly odpadů. Kdo nemá smlouvu nebo doklady, může mít problém Město Příbram od dubna výrazně přitvrdilo v kontrole toho, jak podnikatelé nakládají … POLITIKA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz