6. 7. je st. svátek (Mistr Jan Hus)

Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut

16. července 2019   (13:14)
Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut

Uskuteční se zde 8. podnik Zóny střední Evropy v rallycrossu. V České trofeji historických automobilů budete moci fandit i zástupkyním něžného pohlaví



Sedlčanská kotlina přivítá o víkendu 20. – 21. 7. 2019 osmý podnik Zóny střední Evropy v rallycrossu. V tomto seriálu v letošní sezóně boduje přes 120 jezdců a i v Sedlčanech lze očekávat nabitou startovní listinu v divizích SuperCars, Super 1600 a Super Touring Cars. Zónové divize doplní národní třída N1600, kartcrossová divize Mascom Cup a Česká trofej historických automobilů.

Každý, kdo dorazí do sedlčanské kotliny, si určitě přijde na své. V nejsilnější divizi se představí rallycrossový nestor Alois Höller a český matador Luboš Čížek. České barvy budou v divizi Super 1600 hájit David Mach a nová tvář rallycrossu Dan Skočdopole. Divize Super Touring Cars se stávají u českých jezdců čím dál oblíbenější a v Sedlčanech se v nich již tradičně představí Roman Častoral, Karel Václavík a rallycrossový a autocrossový obojživelník Jan Ratajský. Velikým překvapením je návrat na závodní tratě rakouského pilota Petera Ramlera, který v Sedlčanech okusí divizi Kartcross.

V České trofeji historických automobilů budou moci diváci fandit i zástupkyním něžného pohlaví. Valentina Koutná, Tereza Dvořáková a sedlčanská jezdkyně Lucie Pěkná. To jsou jména nejrychlejších závodnic na šotolinovo-asfaltovém povrchu.

Víkend plný dramatických soubojů, vůně spáleného benzínu a nádherných vozidel. To by si žádný automobilový nadšenec neměl nechat ujít. Sobotní program začíná ve 12:45 hod. tréninky, první série rozjížděk je plánována na 15:45 hod. Nedělní program pak v začíná v 8 hodin.
Sedlčanská kotlina přivítá o víkendu 20. – 21. …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Daniel Kříž
autor: mir foto rallycross.cz








Další články

Samořiditelné taxi v praxi: Waymo v San Franciscu Samořiditelné taxi v praxi: Waymo v San Franciscu Když dnes přijedete do San Francisca, je téměř nemožné minout bílé Jaguary s velkou … ZAJÍMAVOSTI Absolventi, startuje vaše kariéra! Firmy na Příbramsku hledají novou krev a mají pro vás volná místa Absolventi, startuje vaše kariéra! Firmy na Příbramsku hledají novou krev a mají pro vás volná místa Maturity i závěrečné zkoušky jsou za vámi a před vámi stojí první velký krok do … NEPŘEHLÉDNĚTE Rožmitál promění dva parky! Revitalizace přinese nové stromy, lavičky i vodní prvek Rožmitál promění dva parky! Revitalizace přinese nové stromy, lavičky i vodní prvek Obyvatelé Rožmitálu pod Třemšínem se mohou těšit na výrazné zvelebení veřejných … ZAJÍMAVOSTI Počasí nabere letní obrátky. Po deštivém začátku týdne se začne oteplovat až k 30 °C Počasí nabere letní obrátky. Po deštivém začátku týdne se začne oteplovat až k 30 °C Po chladnějším a deštivějším začátku týdne čeká Českou republiku výrazná změna počasí. … POČASÍ Armáda získá v Jincích nový bytový komplex. Za 274 milionů korun nabídne zázemí pro desítky vojáků Armáda získá v Jincích nový bytový komplex. Za 274 milionů korun nabídne zázemí pro desítky vojáků Ministerstvo obrany pořizuje v Jincích moderní bytový komplex se 76 bytovými … NEPŘEHLÉDNĚTE „Opálená kůže není zdraví. Je to poškození.“ Lékaři varují, že mýtus o krásném bronzu pořád přežívá „Opálená kůže není zdraví. Je to poškození.“ Lékaři varují, že mýtus o krásném bronzu pořád přežívá Opálená kůže byla dlouhé roky symbolem zdraví, dovolené, pohody a „dobré kondice“. … LIFESTYLE Kamion vjel na D4 do uzavřeného úseku a visí z mostu nad tratí, na místo jede obří jeřáb Kamion vjel na D4 do uzavřeného úseku a visí z mostu nad tratí, na místo jede obří jeřáb Dramatické chvíle zažívají od nedělního poledne záchranáři a hasiči na dálnici D4 u … AKTUALIZOVÁNO Čtyři kočky divoké pod dohledem. Obojky prozradí jejich zvyky v přírodě Čtyři kočky divoké pod dohledem. Obojky prozradí jejich zvyky v přírodě Kočka divoká, jedna z nejvzácnějších šelem české přírody, se v posledních letech … ZAJÍMAVOSTI Veterináři spustili nový portál: Chovatelé, myslivci i potravináři vyřídí desítky agend online Veterináři spustili nový portál: Chovatelé, myslivci i potravináři vyřídí desítky agend online Od 1. července spustila Státní veterinární správa (SVS) nový Klientský portál (KLIP), … AKTUÁLNĚ
U mimoúrovňové křižovatky Lety začnou rozsáhlé opravy, řidiče čekají objížďky i omezení provozu U mimoúrovňové křižovatky Lety začnou rozsáhlé opravy, řidiče čekají objížďky i omezení provozu Řidiči využívající dálnici D4 a mimoúrovňovou křižovatku (MÚK) Lety musí od pondělí 6. … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz