4. 8. svátek má Dominik




Sedlčanské ustavující zastupitelstvo skončilo obrovským fiaskem

1. listopadu 2018   (14:12)
Sedlčanské ustavující zastupitelstvo skončilo obrovským fiaskem
foto: pribram.cz

Ukázalo se, že zastupitelka zatajila trestní stíhání. Lidé ji zatracují i obhajují.



Ustavující zasedání mělo v Sedlčanech proběhnout včera v podvečer. Ovšem velkým překvapením pro mnohé přítomné bylo, že skončilo, sotva začalo. Přerušeno bylo z důvodu nově zjištěných skutečností.

Touto novou skutečností je trestní stíhání zastupitelky Blanky Vilasové, na které měl údajně upozornit starostu Buriana neznámý muž. Na sociální síti se objevila lavina komentářů. Ač jsou některé obhajující a lidé jsou ochotni přijmout, že do svízelné situace se může dostat i slušný člověk, odmítají voliči a obyvatelé Sedlčan postoj paní Vilasové, která v předvolební kampani hlásala otevřenost a transparentnost, zatímco tajila, že je trestně stíhaná pro důvodné podezření ze spáchání zločinu z krácení daně, poplatku a podobné povinné platby (podle § 240 odst. 1 a 2 písm. a) a odst. 3 trestního zákoníku) ve formě spolupachatelství a ucházela se o funkci místostarostky.
Zastupitelé se sejdou znovu 12. listopadu v 17 hodin.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: jk








Další články

Do Česka míří velmi silné bouřky. Hrozí vichr a kroupy Do Česka míří velmi silné bouřky. Hrozí vichr a kroupy Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) aktualizoval výstrahu před extrémně vysokými … AKTUÁLNĚ Tropických dnů v Česku rychle přibývá. Kritické jsou průtoky na českých řekách Tropických dnů v Česku rychle přibývá. Kritické jsou průtoky na českých řekách Česká republika se ocitá v silné a dlouhé vlně veder. Pokračující úmorná vedra podle … AKTUÁLNĚ Magický večer pod hvězdami: Lesní divadlo Skalka ožije Erbenovou Kyticí Magický večer pod hvězdami: Lesní divadlo Skalka ožije Erbenovou Kyticí Milovníci divadla i české klasiky se mohou těšit na výjimečný kulturní zážitek. V … KULTURA Středočeští silničáři spouští nový portál staveb pro lepší koordinaci omezení Středočeští silničáři spouští nový portál staveb pro lepší koordinaci omezení Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje (KSÚS) spouští v testovacím režimu … AKTUÁLNĚ Děláte při používání klimatizace v autě tuto chybu? Může ohrozit vaše zdraví i bezpečnost Děláte při používání klimatizace v autě tuto chybu? Může ohrozit vaše zdraví i bezpečnost Letní vedra dokážou proměnit interiér automobilu v rozpálenou pec. Vysoké teploty ale … NEPŘEHLÉDNĚTE HC Baník spouští sezonu 2026/27. Už máte permici? Letos se hraje i o Nintendo a chytré hodinky HC Baník spouští sezonu 2026/27. Už máte permici? Letos se hraje i o Nintendo a chytré hodinky Je sice léto, ale hokejový fanoušek nikdy nespí a HC Baník Příbram už připravuje … PR Rozsáhlý požár lesa u Nalžovic: Čtrnáct jednotek hasičů bojovalo v extrémním terénu, pomáhal i vrtulník a Lesar team Rozsáhlý požár lesa u Nalžovic: Čtrnáct jednotek hasičů bojovalo v extrémním terénu, pomáhal i vrtulník a Lesar team Mimořádně náročný zásah zaměstnává od pondělního dopoledne čtrnáct jednotek hasičů u … AKTUALIZOVÁNO Na D4 ráno hořelo osobní auto, směr na Prahu byl zcela uzavřen Na D4 ráno hořelo osobní auto, směr na Prahu byl zcela uzavřen Na dálnici D4 ve směru na Prahu ráno zkomplikoval provoz požár osobního automobilu, … AKTUALIZOVÁNO Extrémní vedra znovu udeří naplno. Teploty vystoupají až k 39 °C, od čtvrtka přijde úleva v podobě ochlazení Extrémní vedra znovu udeří naplno. Teploty vystoupají až k 39 °C, od čtvrtka přijde úleva v podobě ochlazení Na začátku týdne k nám opět proudí mimořádně teplý vzduch od jihozápadu až jihu. … AKTUÁLNĚ
Konec pohodlí. Obaly na jídlo zdraží, povinnosti přibudou a vlastní krabičky budou povinné Konec pohodlí. Obaly na jídlo zdraží, povinnosti přibudou a vlastní krabičky budou povinné Evropa zpřísňuje pravidla pro obaly — a změny pocítí úplně všichni. Už od 12. srpna … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz