15. 10. svátek má Tereza

Sedlčanská radnice reaguje na brutální napadení školáka

30. září 2019   (15:16)
Sedlčanská radnice reaguje na brutální napadení školáka

Starosta uložil vrchnímu komisaři Městské policie Sedlčany zajistit zvýšený dohled nad bezpečnostní situací ve městě


Starosta města Sedlčany, Ing. Miroslav Hölzel, spolu s vedením města odsuzují neuvěřitelně brutální čin, ke kterému došlo v ulici Na Potůčku, při němž byl napaden mladý chlapec. Šokujícím na dané situaci je také to, že nikdo z přihlížejících mladistvých neposkytl napadenému pomoc, ani pomoc nepřivolal.

Případ vyšetřuje Policie ČR a vedení města neobdrží po dobu vyšetřování žádné konkrétní informace.

Starosta uložil vrchnímu komisaři Městské policie Sedlčany zajistit zvýšený dohled nad bezpečnostní situací ve městě a současně nařídil zintenzivnit pořádání preventivních přednášek na sedlčanských školách se zaměřením na zvyšující se brutalitu mládeže.

Starosta na nejbližším jednání Rady města Sedlčany, kterého se zároveň zúčastní předsedové Komise pro výchovu a vzdělávání a Komise sociálně právní, navrhne svolat veřejné zasedání zastupitelstva v nejbližším možném termínu, na které budou přizvání zástupci Policie ČR, Městské policie Sedlčany a odboru sociálních věcí MěÚ Sedlčany, jelikož jedním z projednávaných bodů bude oblast ochrany dětí před sociálně patologickými jevy, případně programy péče o problémové skupiny dětí a mladistvých.

Vedení města je přesvědčeno, že případ bude řádně vyšetřen a pachatel potrestán. 

Pokud se osobně setkáte s obdobným chováním, neváhejte kdykoli se obrátit na bezplatnou tísňovou linku 156 (Městská policie Sedlčany).

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: topDalší články

Městské kulturní centrum sídlí v budově Špalíčku Městské kulturní centrum sídlí v budově Špalíčku V minulém týdnu byla otevřena nová kancelář Městského kulturního centra, které v našem městě funguje od září letošního roku. 15. října 2019   (09:12) Mě nikam nevezmou, mám amputované prsty u nohy Mě nikam nevezmou, mám amputované prsty u nohy Bezdomovec Jan přišel o oba rodiče a zůstal sám. Spí venku a je přesvědčen, že kvůli svému handicapu je nezaměstnatelný 15. října 2019   (06:47) Afghánec, který jednoho muže pobodal a druhého zabil, byl dopaden Afghánec, který jednoho muže pobodal a druhého zabil, byl dopaden Cizí státní příslušník jednu osobu pobodal, druhou zavraždil. 14. října 2019   (19:46) Mastnota, špína a zbytky potravin. Hygienici si oběd raději nedali Mastnota, špína a zbytky potravin. Hygienici si oběd raději nedali Provozovatel místo spropitného dostal pokutu 14. října 2019   (19:03) Nevešel se s návěsem pod most, zablokoval silnici na hodiny Nevešel se s návěsem pod most, zablokoval silnici na hodiny Řidič pravděpodobně nerespektoval dopravní značení 14. října 2019   (18:37) Navštívil osm států, prošlapal jedny boty a přežil otravu jídlem Navštívil osm států, prošlapal jedny boty a přežil otravu jídlem „V Norsku jsem potkal kluka, který dojíždí do školy devět hodin. Říkal, že když cesta trvá méně než tři hodiny, tak si ani nerozepíná bundu,“ vypráví Matěj Kratochvíl, který se právě vrátil z pěší cesty na nejservernější cíp Evropy 14. října 2019   (16:02) Babí léto pokračuje. Ráno očekávejte mlhy, přes den bude kolem dvaceti stupňů Babí léto pokračuje. Ráno očekávejte mlhy, přes den bude kolem dvaceti stupňů Na Příbramsku panuje podzim a melancholické babí léto. 14. října 2019   (12:31) Svodka událostí: Zfetovaní řidiči, odcizené jízdí kolo a vykradený sklep Svodka událostí: Zfetovaní řidiči, odcizené jízdí kolo a vykradený sklep Přinášíme seznam případů, které řeší příbramští policisté 14. října 2019   (10:17) Macík: Po Maroku můžu říct, že s Karlem se dá letět mnohem rychleji než s Frantou Macík: Po Maroku můžu říct, že s Karlem se dá letět mnohem rychleji než s Frantou Martin Macík po velkém dobrodružství zdolal Rallye du Maroc, nejnáročnější test před Dakarem 2020 14. října 2019   (08:59) Nevidomý masér: Při vážné autonehodě přišel o zrak, chuť i čich. Chuť do života ale neztratil Nevidomý masér: Při vážné autonehodě přišel o zrak, chuť i čich. Chuť do života ale neztratil Zatímco spousta lidí by to psychicky nezvládla, Jiří Oktábec se s nepřízní osudu dokázal obdivuhodně vyrovnat a úsměv z tváře mu nikdy nezmizel. 14. října 2019   (06:16)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz