15. 10. svátek má Tereza

Sandra odjela, přijede Bonnie. Příbram je pro zahraniční hvězdy výzva

9. října 2019   (08:44)
Sandra odjela, přijede Bonnie. Příbram je pro zahraniční hvězdy výzva

„Sehnat spínací špendlík je někdy těžší, než zajistit hotel,“ říká Jitka Doubravová z agentury, která do Příbrami přiveze Bonnie Tyler


V březnu 2020 přijede do Příbrami waleská zpěvačka Bonnie Tyler. Podle prvotních reakcí bude o tento koncert mnohem větší zájem, než o Alphaville nebo Sandru. ,,Každý den nám volá několik desítek lidí o vstupenky s obavou, aby nebylo hned vyprodáno. Někdo plánuje dát vstupenky pod stromeček, jiní je chtějí přímo pro sebe,“ uvedla za VDN Promo Jitka Doubravová.
 
Na kontraktu s Bonnie Tyler pracovala agentura bezmála tři čtvrtě roku. Zeptali jsme se Jitky Doubravové, jaké jednání s Bonnie bylo.
 
Proč trvalo tak dlouho, než byl kontrakt podepsán?
Jednání s Bonnie se protáhlo, ona si totiž agenturu vždy pečlivě vybírá. Chtěla vědět, jaké všechny koncerty již máme za sebou. Volala Sandře i Alphaville, aby na nás získala recenze.
 
Je těžké se k takové hvězdě dostat?
Sami si vyhledáváme kontakty na manažery hvězd. Už v zahraničí začínáme být docela známí, a i proto se nám podařilo manažera Bonnie Tyler přesvědčit.
Vždy se pak jedeme podívat na jejich koncert a rovnou se s nimi sejdeme. Stává se, že domů vezeme podepsanou smlouvu.

Jak dostanete takovou star do města, které je kousek od Prahy?
Argumentujeme tím, že Příbram je naše rodné město, že tu máme dobré promo. Je to také po Praze druhá největší spádová oblast, co se týče prodeje vstupenek. Lidé z Jižních nebo Západních Čech většinou nejezdí na koncerty do Prahy, ale do Příbrami. I tak nám ale většinou nevěří, že se koncert vyprodá. Diví se nám, že chceme dobrovolně udělat koncert 60 kilometrů od Prahy. Ale berou to jako výzvu. Pak jsou v šoku, že je plná hala.
 
Pro nás je dobré, že interpret nesmí mít v okruhu 60 až 100 kilometrů žádný další koncert do té doby, než vyprodáme ten náš, nebo než se náš koncert uskuteční.
 
Tráví interpreti svůj volný čas i v Příbrami? Třeba návštěvou Svaté Hory?
Oni nemají téměř žádný volný čas. V Čechách stráví většinou tři dny. Dva dny po sobě koncertují a pak už odlétají domů. Sandra si nestihla prohlédnout ani Prahu. 
 
Jak zvládáte jejich manýry?
Co se týče požadavků, nemají nic nesplnitelného. Mnohdy jsou méně náročné, než čeští interpreti. Sandra například chtěla pouze sushi a vodu. 
 
Jak na vás Bonnie zapůsobila?
Je hrozně přátelská, s každým se fotí. Má celý život jednoho manžela a sama říká, že ho strašně miluje, že si ho váží. Jezdí s ní na všechny akce a ona ho vždy publiku představí.
 
Proč jsou vstupenky na Bonnie dražší, než na Sandru?
Bonnie Tyler je nejen největší hudební hvězda, se kterou jsme kdy dělali, ale také nejdražší. I proto jsme museli přizpůsobit cenu vstupenek. Dlouho jsme přemýšleli, jestli místo Příbrami neuděláme například Brno, nebo nějaké jiné město se silnější ekonomikou. Ale nakonec zvítězilo to, že Příbrami nadržujeme a je to náš domov. Proto jsme se s vypětím všech sil rozhodli pro Příbram a doufáme, že to zvládneme ekonomicky i tady.

Bude Bonnie bydlet v Příbrami?
Nebude, bude bydlet v Praze. Požaduje pětihvězdový hotel a v Příbrami je nejvýše 3*.

Vaše koncerty jsou většinou na sezení. Proč?
Fanoušci interpretů, které do Příbrami vozíme, nechtějí místa na stání. Vyzkoušeli jsme to na Alpahville a dalo nám hodně úsilí, vstupenky na stání prodat. Lístky na sezení se naopak prodaly velmi rychle. Někdy má interpret tuto podmínku přímo ve smlouvě.
 
Orientujete se na starší generaci, než jsou teenageři...
Ano, máme s tímto publikem totiž ty nejlepší zkušenosti. Jsou vděční, chovají se slušně, nepijí.

Prodej vstupenek na březnový koncert startuje již dnes v 17 hodin v Pražské ulici (informace o místě předprodeje naleznete na facebookovém profilu pořádající agentury). Dále budou vstupenky v prodeji online na obvyklých prodejních webech nebo na recepci hotelu Belvedere.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: mirDalší články

Městské kulturní centrum sídlí v budově Špalíčku Městské kulturní centrum sídlí v budově Špalíčku V minulém týdnu byla otevřena nová kancelář Městského kulturního centra, které v našem městě funguje od září letošního roku. 15. října 2019   (09:12) Mě nikam nevezmou, mám amputované prsty u nohy Mě nikam nevezmou, mám amputované prsty u nohy Bezdomovec Jan přišel o oba rodiče a zůstal sám. Spí venku a je přesvědčen, že kvůli svému handicapu je nezaměstnatelný 15. října 2019   (06:47) Afghánec, který jednoho muže pobodal a druhého zabil, byl dopaden Afghánec, který jednoho muže pobodal a druhého zabil, byl dopaden Cizí státní příslušník jednu osobu pobodal, druhou zavraždil. 14. října 2019   (19:46) Mastnota, špína a zbytky potravin. Hygienici si oběd raději nedali Mastnota, špína a zbytky potravin. Hygienici si oběd raději nedali Provozovatel místo spropitného dostal pokutu 14. října 2019   (19:03) Nevešel se s návěsem pod most, zablokoval silnici na hodiny Nevešel se s návěsem pod most, zablokoval silnici na hodiny Řidič pravděpodobně nerespektoval dopravní značení 14. října 2019   (18:37) Navštívil osm států, prošlapal jedny boty a přežil otravu jídlem Navštívil osm států, prošlapal jedny boty a přežil otravu jídlem „V Norsku jsem potkal kluka, který dojíždí do školy devět hodin. Říkal, že když cesta trvá méně než tři hodiny, tak si ani nerozepíná bundu,“ vypráví Matěj Kratochvíl, který se právě vrátil z pěší cesty na nejservernější cíp Evropy 14. října 2019   (16:02) Babí léto pokračuje. Ráno očekávejte mlhy, přes den bude kolem dvaceti stupňů Babí léto pokračuje. Ráno očekávejte mlhy, přes den bude kolem dvaceti stupňů Na Příbramsku panuje podzim a melancholické babí léto. 14. října 2019   (12:31) Svodka událostí: Zfetovaní řidiči, odcizené jízdí kolo a vykradený sklep Svodka událostí: Zfetovaní řidiči, odcizené jízdí kolo a vykradený sklep Přinášíme seznam případů, které řeší příbramští policisté 14. října 2019   (10:17) Macík: Po Maroku můžu říct, že s Karlem se dá letět mnohem rychleji než s Frantou Macík: Po Maroku můžu říct, že s Karlem se dá letět mnohem rychleji než s Frantou Martin Macík po velkém dobrodružství zdolal Rallye du Maroc, nejnáročnější test před Dakarem 2020 14. října 2019   (08:59) Nevidomý masér: Při vážné autonehodě přišel o zrak, chuť i čich. Chuť do života ale neztratil Nevidomý masér: Při vážné autonehodě přišel o zrak, chuť i čich. Chuť do života ale neztratil Zatímco spousta lidí by to psychicky nezvládla, Jiří Oktábec se s nepřízní osudu dokázal obdivuhodně vyrovnat a úsměv z tváře mu nikdy nezmizel. 14. října 2019   (06:16)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz