8. 12. svátek má Květoslava

Sandra odjela, přijede Bonnie. Příbram je pro zahraniční hvězdy výzva

9. října 2019   (08:44)
Sandra odjela, přijede Bonnie. Příbram je pro zahraniční hvězdy výzva

„Sehnat spínací špendlík je někdy těžší, než zajistit hotel,“ říká Jitka Doubravová z agentury, která do Příbrami přiveze Bonnie Tyler


V březnu 2020 přijede do Příbrami waleská zpěvačka Bonnie Tyler. Podle prvotních reakcí bude o tento koncert mnohem větší zájem, než o Alphaville nebo Sandru. ,,Každý den nám volá několik desítek lidí o vstupenky s obavou, aby nebylo hned vyprodáno. Někdo plánuje dát vstupenky pod stromeček, jiní je chtějí přímo pro sebe,“ uvedla za VDN Promo Jitka Doubravová.
 
Na kontraktu s Bonnie Tyler pracovala agentura bezmála tři čtvrtě roku. Zeptali jsme se Jitky Doubravové, jaké jednání s Bonnie bylo.
 
Proč trvalo tak dlouho, než byl kontrakt podepsán?
Jednání s Bonnie se protáhlo, ona si totiž agenturu vždy pečlivě vybírá. Chtěla vědět, jaké všechny koncerty již máme za sebou. Volala Sandře i Alphaville, aby na nás získala recenze.
 
Je těžké se k takové hvězdě dostat?
Sami si vyhledáváme kontakty na manažery hvězd. Už v zahraničí začínáme být docela známí, a i proto se nám podařilo manažera Bonnie Tyler přesvědčit.
Vždy se pak jedeme podívat na jejich koncert a rovnou se s nimi sejdeme. Stává se, že domů vezeme podepsanou smlouvu.

Jak dostanete takovou star do města, které je kousek od Prahy?
Argumentujeme tím, že Příbram je naše rodné město, že tu máme dobré promo. Je to také po Praze druhá největší spádová oblast, co se týče prodeje vstupenek. Lidé z Jižních nebo Západních Čech většinou nejezdí na koncerty do Prahy, ale do Příbrami. I tak nám ale většinou nevěří, že se koncert vyprodá. Diví se nám, že chceme dobrovolně udělat koncert 60 kilometrů od Prahy. Ale berou to jako výzvu. Pak jsou v šoku, že je plná hala.
 
Pro nás je dobré, že interpret nesmí mít v okruhu 60 až 100 kilometrů žádný další koncert do té doby, než vyprodáme ten náš, nebo než se náš koncert uskuteční.
 
Tráví interpreti svůj volný čas i v Příbrami? Třeba návštěvou Svaté Hory?
Oni nemají téměř žádný volný čas. V Čechách stráví většinou tři dny. Dva dny po sobě koncertují a pak už odlétají domů. Sandra si nestihla prohlédnout ani Prahu. 
 
Jak zvládáte jejich manýry?
Co se týče požadavků, nemají nic nesplnitelného. Mnohdy jsou méně náročné, než čeští interpreti. Sandra například chtěla pouze sushi a vodu. 
 
Jak na vás Bonnie zapůsobila?
Je hrozně přátelská, s každým se fotí. Má celý život jednoho manžela a sama říká, že ho strašně miluje, že si ho váží. Jezdí s ní na všechny akce a ona ho vždy publiku představí.
 
Proč jsou vstupenky na Bonnie dražší, než na Sandru?
Bonnie Tyler je nejen největší hudební hvězda, se kterou jsme kdy dělali, ale také nejdražší. I proto jsme museli přizpůsobit cenu vstupenek. Dlouho jsme přemýšleli, jestli místo Příbrami neuděláme například Brno, nebo nějaké jiné město se silnější ekonomikou. Ale nakonec zvítězilo to, že Příbrami nadržujeme a je to náš domov. Proto jsme se s vypětím všech sil rozhodli pro Příbram a doufáme, že to zvládneme ekonomicky i tady.

Bude Bonnie bydlet v Příbrami?
Nebude, bude bydlet v Praze. Požaduje pětihvězdový hotel a v Příbrami je nejvýše 3*.

Vaše koncerty jsou většinou na sezení. Proč?
Fanoušci interpretů, které do Příbrami vozíme, nechtějí místa na stání. Vyzkoušeli jsme to na Alpahville a dalo nám hodně úsilí, vstupenky na stání prodat. Lístky na sezení se naopak prodaly velmi rychle. Někdy má interpret tuto podmínku přímo ve smlouvě.
 
Orientujete se na starší generaci, než jsou teenageři...
Ano, máme s tímto publikem totiž ty nejlepší zkušenosti. Jsou vděční, chovají se slušně, nepijí.

Prodej vstupenek na březnový koncert startuje již dnes v 17 hodin v Pražské ulici (informace o místě předprodeje naleznete na facebookovém profilu pořádající agentury). Dále budou vstupenky v prodeji online na obvyklých prodejních webech nebo na recepci hotelu Belvedere.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: mirDalší články

Truhlář z Jinec se po devíti letech vrátil ke zvedání činek. Dnes je mistrem světa v benchpressu Truhlář z Jinec se po devíti letech vrátil ke zvedání činek. Dnes je mistrem světa v benchpressu Karel Turek na mistrovství světa v Polsku překonal svůj rekord a zvedl 200 kg 7. prosince 2019   (18:32) Část stromků a ozdob obsahuje nebezpečné látky Část stromků a ozdob obsahuje nebezpečné látky Třináct testovaných vánočních stromků a řetězů překračuje zákonné limity a nikdy se neměly dostat do oběhu. Některé z nich se prodávaly i na českém trhu 7. prosince 2019   (15:30) Město chce pronajmout městskou chatu Granit, lidé sepsali petici Město chce pronajmout městskou chatu Granit, lidé sepsali petici Výběrové řízení na pronájem městské chaty bude vyhlášeno v nebližších dnech. Minimální požadovaná částka za nájemné je 450 000 Kč za rok 7. prosince 2019   (12:07) Čertovský Novák přilákal tisíce návštěvníků. Velkolepý ohňostroj nadchl přihlížející Čertovský Novák přilákal tisíce návštěvníků. Velkolepý ohňostroj nadchl přihlížející Pořadatelé Ledově čertovského Nováku, pod taktovkou vládce všech čertů a jedinou ženou v říši pekelné, dovedli akci k naprosté dokonalosti. 7. prosince 2019   (09:11) Kámen z dolů byl poztrácen a částečně zcizen. Opěrná zeď u dolu Anna dostala nový odstín Kámen z dolů byl poztrácen a částečně zcizen. Opěrná zeď u dolu Anna dostala nový odstín Nově budovaná zeď se skládá z kamene se žlutohnědým odstínem, který je barevně odlišný od kamenných staveb v okolí 7. prosince 2019   (07:14) Chlebáčci, řada necek a kádí, voňavé stromky. Hornický adventní trh byl skromný, ale měl své kouzlo Chlebáčci, řada necek a kádí, voňavé stromky. Hornický adventní trh byl skromný, ale měl své kouzlo Celá strana příbramského náměstí od ústí Pražské ulice k lékárně U Bílého lva patřila betlémářům. Prodávaly se tzv. betlémy pro chudé, vyrobené z chlebového těsta 6. prosince 2019   (19:37) Opravit chodníky, zastřešit hřiště, osvětlit přechod pro chodce. Lidé přišli na úřad a řekli, co chtějí Opravit chodníky, zastřešit hřiště, osvětlit přechod pro chodce. Lidé přišli na úřad a řekli, co chtějí Veřejné slyšení k rozpočtu se letos v Příbrami konalo poprvé 6. prosince 2019   (15:48) Lucifer má připravené pekelné křeslo, pod knihou hříchů se prohýbá stojan Lucifer má připravené pekelné křeslo, pod knihou hříchů se prohýbá stojan Čtyřicet čertů čeká na hříšníky. Možná přijede i pekelné koňské spřežení. 6. prosince 2019   (12:51) Policie zavítala do samotného pekla Policie zavítala do samotného pekla Co nebo kdo je to „Mišguláš“? Na tuto otázku zná odpověď pětice příbramských čertů. 6. prosince 2019   (10:33) Gangloffova šindelka se vrací do Rožmitálu Gangloffova šindelka se vrací do Rožmitálu Podbrdské muzeum získalo originál unikátního stroje vyrobeného před 120 lety v Rožmitále. Stane se součástí stálé expozice věnované lesmistru a vynálezci Karlu Gangloffovi. 6. prosince 2019   (08:57)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz