21. 8. svátek má Johana

Šance pro Příbram představuje svůj volební program a kandidáty

PR
21. září 2018   (16:00)
Šance pro Příbram představuje svůj volební program a kandidáty

Kandidáti chtějí podle svých slov navázat na to dobré, co se povedlo, a zároveň se chtějí věnovat záležitostem, které někdy nebyly zcela ve středu pozornosti.


Vážení Příbramáci,

Šance pro Příbram je sdružením nezávislých osob, které spojuje láska k našemu městu a zájem o jeho budoucnost. Po čtyřletém období, které zastupitelé Šance pro Příbram strávili v opozici, chceme zamířit do vedení Příbrami a přispět k jejímu dalšímu rozkvětu. Nabízíme kvalitní a pracovité lidi i promyšlenou dlouhodobou koncepci rozvoje města.

V Příbrami se za poslední roky leccos změnilo k lepšímu. Ožil areál Nového rybníka, účetnictví města je v chvályhodném stavu… Chceme navázat na to dobré, co se povedlo, a zároveň se chceme věnovat záležitostem, které někdy nebyly zcela ve středu pozornosti.

Chceme tvořit město, ve kterém slouží jako zdroj radosti a spokojenosti i okamžiky každodenního života. Město, kde lze snadno zaparkovat, cestovat městskými autobusy či jezdit na kole po navazujících cyklostezkách. Město, ze kterého je nuceno dojíždět za prací jinam co nejméně lidí a kde odpolední dopravní situace v centru nepřipomíná z pohledu řidičů očistec. Město, které umí přilákat nové obyvatele a zaměstnavatele a kde rodič nemusí o páteční půlnoci složitě řešit, co dělat s dítětem se zánětem středního ucha.

Jsme připraveni aktivně řešit vaše ožehavé problémy. Chceme, abyste mohli být vždy hrdí na to, že žijete v Příbrami. Chceme lepší Příbram. Budeme rádi, pokud nám ve volbách dáte šanci dokázat, že nejde jen o slova.

S naším volebním programem, dlouhodobou vizí pro město i s jednotlivými kandidáty se můžete seznámit na našem webu ZDE.

Rovněž nás můžete sledovat na Facebooku.

Přijďte 5. nebo 6. října k volbám, rozhodněte o další budoucnosti Příbrami.

Mgr. Vladimír Král
kandidát na starostu
Šance pro Příbram

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info a foto: Mgr. Vladimír Král kandidát na starostu Šance pro Příbram

autor: mip


Další články

Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků 29 řidičů překročilo povolenou rychlost 21. srpna 2019   (10:55) „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram Do pořadu Na slovíčko jsme si tentokrát pozvali Bc. Jana Starku, majitele klubu 1. FK Příbram. 21. srpna 2019   (08:36) Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Předzahrádky jsou v Příbrami osvobozeny od místního poplatku, jejich vzhled není městem ovlivňován 21. srpna 2019   (06:12) V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici Dopravu řídí hasiči kyvadlově 20. srpna 2019   (18:51) Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Uchazeči o funkci by měli mít vysokoškolské vzdělání ekonomického, právního, technického nebo humanitního zaměření, manažerské schopnosti, zkušenost s řízením kolektivu a alespoň dvouletou praxi v územním samosprávném celku nebo příspěvkové organizaci. 20. srpna 2019   (15:59) Hasiči likvidují masivní únik ropné látky na Vltavě Hasiči likvidují masivní únik ropné látky na Vltavě Na místo míří zástupce Povodí Vltavy 20. srpna 2019   (13:58) AKTUALIZOVÁNO Brdská vřesoviště jsou v plném květu Brdská vřesoviště jsou v plném květu Vřesoviště vznikla v Brdech na dopadových plochách. Jsou nevídaného rozsahu a v této zeměpisné šířce a nadmořské výšce v Evropě zcela unikátní 20. srpna 2019   (11:46) Neznámý pachatel okradl sedlčanské hasiče Neznámý pachatel okradl sedlčanské hasiče Vzniklá škoda byla stanovena na 15 tisíc korun. 20. srpna 2019   (09:23) ČOI: Nedostatky má polovina kontrolovaných hraček ČOI: Nedostatky má polovina kontrolovaných hraček Nedostatky se většinou opakují. 20. srpna 2019   (08:32) Den pro zvíře nejen potěšil, ale i pomohl Den pro zvíře nejen potěšil, ale i pomohl Výtěžek z této akce bude použit ve prospěch místních psích a kočičích útulků 20. srpna 2019   (06:19)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz