26. 4. svátek má Oto

Šance pro Příbram představuje svůj volební program a kandidáty

PR
21. září 2018   (16:00)
Šance pro Příbram představuje svůj volební program a kandidáty

Kandidáti chtějí podle svých slov navázat na to dobré, co se povedlo, a zároveň se chtějí věnovat záležitostem, které někdy nebyly zcela ve středu pozornosti.


Vážení Příbramáci,

Šance pro Příbram je sdružením nezávislých osob, které spojuje láska k našemu městu a zájem o jeho budoucnost. Po čtyřletém období, které zastupitelé Šance pro Příbram strávili v opozici, chceme zamířit do vedení Příbrami a přispět k jejímu dalšímu rozkvětu. Nabízíme kvalitní a pracovité lidi i promyšlenou dlouhodobou koncepci rozvoje města.

V Příbrami se za poslední roky leccos změnilo k lepšímu. Ožil areál Nového rybníka, účetnictví města je v chvályhodném stavu… Chceme navázat na to dobré, co se povedlo, a zároveň se chceme věnovat záležitostem, které někdy nebyly zcela ve středu pozornosti.

Chceme tvořit město, ve kterém slouží jako zdroj radosti a spokojenosti i okamžiky každodenního života. Město, kde lze snadno zaparkovat, cestovat městskými autobusy či jezdit na kole po navazujících cyklostezkách. Město, ze kterého je nuceno dojíždět za prací jinam co nejméně lidí a kde odpolední dopravní situace v centru nepřipomíná z pohledu řidičů očistec. Město, které umí přilákat nové obyvatele a zaměstnavatele a kde rodič nemusí o páteční půlnoci složitě řešit, co dělat s dítětem se zánětem středního ucha.

Jsme připraveni aktivně řešit vaše ožehavé problémy. Chceme, abyste mohli být vždy hrdí na to, že žijete v Příbrami. Chceme lepší Příbram. Budeme rádi, pokud nám ve volbách dáte šanci dokázat, že nejde jen o slova.

S naším volebním programem, dlouhodobou vizí pro město i s jednotlivými kandidáty se můžete seznámit na našem webu ZDE.

Rovněž nás můžete sledovat na Facebooku.

Přijďte 5. nebo 6. října k volbám, rozhodněte o další budoucnosti Příbrami.

Mgr. Vladimír Král
kandidát na starostu
Šance pro Příbram

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info a foto: Mgr. Vladimír Král kandidát na starostu Šance pro Příbram

autor: mip


Další články

Technické služby začnou sekat trávu již toto pondělí, čeká na ně 85 hektarů Technické služby začnou sekat trávu již toto pondělí, čeká na ně 85 hektarů V minulém roce stihly technické služby posekat městskou zeleň nejméně třikrát. 26. dubna 2019   (11:30) Policisté pátrají po šestnáctiletém chlapci Policisté pátrají po šestnáctiletém chlapci Mladík se může skrývat u svých kamarádů 26. dubna 2019   (09:30) Děti se budou moct vyřádit v divadle už 26. května Děti se budou moct vyřádit v divadle už 26. května Jednotné vstupné je 90 Kč. Platí po celý den a na všechny atrakce. 26. dubna 2019   (08:23) Rekonstrukce mostu u Řitky může vyjít až na 43,5 milionů Rekonstrukce mostu u Řitky může vyjít až na 43,5 milionů Na opravu mostu se již hledá zhotovitel. 26. dubna 2019   (06:27) Čarodějnice na Nováku si užily především děti Čarodějnice na Nováku si užily především děti Na Nováku byla zahájena letošní sezóna čarodějnicemi. 25. dubna 2019   (20:09) Turisté se 18. května vydají na 54. ročník pochodu Praha-Prčice Turisté se 18. května vydají na 54. ročník pochodu Praha-Prčice Pěší dostanou na výběr 16 tras 25. dubna 2019   (16:12) Na Nováku nově také koloběžky Na Nováku nově také koloběžky Největším sportovištěm v Příbrami je areál Nového rybníka, který v posledních letech se začínající sezonou nabízí vždy novou aktivitu pro sportovce. 25. dubna 2019   (13:29) Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Dnes proběhnou na Nováku čarodějnice. 25. dubna 2019   (11:43) V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! Momentálně probíhají vyprošťovací práce. 25. dubna 2019   (09:48) AKTUÁLNĚ Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu V brzké době se dá čekat oprava mostu a s tím spojená omezení. 25. dubna 2019   (08:19)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz