25. 5. svátek má Viola

Šance pro Příbram představuje svůj volební program a kandidáty

PR
21. září 2018   (16:00)
Šance pro Příbram představuje svůj volební program a kandidáty

Kandidáti chtějí podle svých slov navázat na to dobré, co se povedlo, a zároveň se chtějí věnovat záležitostem, které někdy nebyly zcela ve středu pozornosti.


Vážení Příbramáci,

Šance pro Příbram je sdružením nezávislých osob, které spojuje láska k našemu městu a zájem o jeho budoucnost. Po čtyřletém období, které zastupitelé Šance pro Příbram strávili v opozici, chceme zamířit do vedení Příbrami a přispět k jejímu dalšímu rozkvětu. Nabízíme kvalitní a pracovité lidi i promyšlenou dlouhodobou koncepci rozvoje města.

V Příbrami se za poslední roky leccos změnilo k lepšímu. Ožil areál Nového rybníka, účetnictví města je v chvályhodném stavu… Chceme navázat na to dobré, co se povedlo, a zároveň se chceme věnovat záležitostem, které někdy nebyly zcela ve středu pozornosti.

Chceme tvořit město, ve kterém slouží jako zdroj radosti a spokojenosti i okamžiky každodenního života. Město, kde lze snadno zaparkovat, cestovat městskými autobusy či jezdit na kole po navazujících cyklostezkách. Město, ze kterého je nuceno dojíždět za prací jinam co nejméně lidí a kde odpolední dopravní situace v centru nepřipomíná z pohledu řidičů očistec. Město, které umí přilákat nové obyvatele a zaměstnavatele a kde rodič nemusí o páteční půlnoci složitě řešit, co dělat s dítětem se zánětem středního ucha.

Jsme připraveni aktivně řešit vaše ožehavé problémy. Chceme, abyste mohli být vždy hrdí na to, že žijete v Příbrami. Chceme lepší Příbram. Budeme rádi, pokud nám ve volbách dáte šanci dokázat, že nejde jen o slova.

S naším volebním programem, dlouhodobou vizí pro město i s jednotlivými kandidáty se můžete seznámit na našem webu ZDE.

Rovněž nás můžete sledovat na Facebooku.

Přijďte 5. nebo 6. října k volbám, rozhodněte o další budoucnosti Příbrami.

Mgr. Vladimír Král
kandidát na starostu
Šance pro Příbram

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info a foto: Mgr. Vladimír Král kandidát na starostu Šance pro Příbram

autor: mip


Další články

Den prevence a osvěty u hlubošského koupaliště již ve čtvrtek Den prevence a osvěty u hlubošského koupaliště již ve čtvrtek Pojďme dětem vysvětlit, co je ještě zdravý adrenalin a co už je nebezpečné 25. května 2019   (10:58) Policisté vyšetřující nehodu sanitky v Čenkově čekají na posudky Policisté vyšetřující nehodu sanitky v Čenkově čekají na posudky Nehoda se stala 4. dubna ráno na trati mezi Jinci a Bratkovicemi 25. května 2019   (08:16) Korunovace 2019 – Hlavní pouť české církevní provincie Korunovace 2019 – Hlavní pouť české církevní provincie Slavnostní liturgie bude zakončena mariánským průvodem a uctíváním u Korunovačního oltáře. 25. května 2019   (06:46) Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Už potřetí se ze Svaté Hory do centra Příbrami rozjede okolo 130 jezdců. Tradice Svatohorského Downtownu pokračuje 8.června a chystá se několik změn a novinek. 24. května 2019   (19:19) Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Počasí by akcemi nabitý víkend nemělo pokazit. 24. května 2019   (16:27) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Autobusová zastávka, která byla přemístěna od Lidlu k novému nákupnímu centru, bude v provozu od 14. června 24. května 2019   (13:27) Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Při hledání detektorem kovů objevil oznamovatel dne 22. května po osmé hodině večerní v obci Buková u Příbramě nevybuchlou munici. 24. května 2019   (11:22) Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Hrozí jim až pět let za mřížemi 24. května 2019   (09:06) Češi dnes míří k volebním urnám Češi dnes míří k volebním urnám Úderem dnešní 14. hodiny budou Češi volit své zástupce do Evropského parlamentu 24. května 2019   (08:40) Většina příbramských základních škol přiznává zkušenost s kyberšikanou Většina příbramských základních škol přiznává zkušenost s kyberšikanou Kyberšikana se odehrává ve virtuálním světě, kterým dnešní děti žijí. Ponižující informace jsou dostupné komukoli, odkudkoli a kdykoli 24. května 2019   (06:32)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz