Šance pro Příbram představuje svůj tým, vize a hlavní témata pro volby
27. června 2022 (07:37)
foto: Vladimír Král / se souhlasem
Letošní volby do obecních zastupitelstev se uskuteční v pátek 23. září a sobotu 24. září.
Vážení Příbramáci, myslíme si, dokonce to i víme, že v Příbrami lze mnohé věci dělat jinak, lépe. Se zaujetím Vám nasloucháme, snažíme se Vám porozumět. Při přípravě na podzimní komunální volby jsme proto rozdělili Vaši šanci na lepší Příbram do několika částí.
Za prvé jsou tu určité předpoklady, které upřímně nastavují hranice. Pak jsou to vize, majáky, dlouhodobé cíle, ke kterým chceme směřovat. Následují hlavní témata. Jsme přesvědčeni o tom, že alespoň v jednom hlavním tématu se najdete. A jsme si jisti, že se najdete v našem zcela novém pohledu, který Vám rovněž představujeme – pohledu dle lokalit. Jako jediní přesně víme, co danou lokalitu trápí, kde je třeba zabrat.
Jste naší inspirací, hnacím motorem. Tak mrkněte na náš web www.sancepropribram.cz a ověřte si, že víme, o čem mluvíme. O jednotlivých tématech budeme průběžně podrobněji informovat. Věříme, že Vás naše témata zaujmou natolik, abyste přišli 23. nebo 24. září 2022 k volbám.
V čele kandidátní listiny Šance pro Příbram jsou Vladimír Král, středoškolský učitel, a advokátka Dagmar Říhová. Oba jsou v současnosti již osmým rokem příbramskými zastupiteli. Na dalších místech kandidátky se nacházejí Tomáš Mosler, publicista a předseda Osadního výboru Březové Hory, Andrea Hrazdírová, sociální poradkyně a spoluautorka petice proti zrušení Gymnázia pod Svatou Horou, Petr Němec, právník a manažer, který dříve působil jako vedoucí právního odboru na MěÚ Příbram, a Petr Magera, projektový manažer a člen dopravní komise. První sedmičku kandidátů uzavírá IT specialista Aleš Barášek.
I když Šance pro Příbram byla v končícím volebním období v opozici, podařilo se jí prosadit řadu návrhů. Díky podnětům Šance například jsou po dobu prvních dvou hodin osvobozeni od parkovného držitelé průkazu ZTP, byl zrušen poplatek za psa pro osoby nad 65 let, zavedeno titulkování Minutek z radnice nebo zachována stávající poloha chystané nové lávky u Q-klubu.
Šance pro Příbram jde do voleb jako uskupení nezávislých kandidátů, s podporou stran Koruna Česká, Konzervativní strana, Soukromníci a KAN.
Vladimír Král
Šance pro Příbram
Vladimír Král
Šance pro Příbram
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Šance pro Příbram
autor: Vladimír Král
Související
•Komunální volby v Příbrami by podle ankety se 41 procenty vyhrálo ANO před Šancí pro Příbram, TOP 09 a SPD
•Řada středočeských starostů chce obhajovat funkce
•Spoluautorka petice: V Příbrami se z gymnaziálního vzdělání stalo podpultové zboží
Další články
Děti na sociálních sítích: Co skutečně říká zákon a jakou roli hrají rodiče
Máte doma dítě mladší 15 let? A věděli jste, že téměř 80 % dětí v tomto věku už …
Osobák skončil pod traktorem
V pátek 16. ledna přibližně v půl desáté dopoledne zasahovaly složky integrovaného …
Ples města Březnice: slavnostní večer plný hudby, tance a elegance
Kulturní dům v Březnici ožije v sobotu 17. ledna slavnostní atmosférou tradičního …
Jak bezpečně jezdit, když se na silnici střídá voda, led a sníh
Zimní silnice umí překvapit hlavně tam, kde se během pár metrů střídá voda, led a …
Ceny benzinu a nafty v Příbrami zůstávají stejné jako před týdnem
Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 30,90 Kč do 33,50 …
AKTUÁLNĚ
Tipy na víkend: Myslivecké plesy a pestrý hudební program
O víkendu si budete moci zavzpomínat na Hanu Hegerovou, poslechnout si blues-rockové …
Kdy s dětmi k zápisu? Příbramské školy otevírají termíny už od ledna
Zápisy do prvních tříd proběhnou letos v Příbrami dříve než obvykle — od 16. ledna do …
Školství
Kruh se uzavírá: v Drakovně bude znovu kavárna. Prostory si pronajal provozovatel dvou příbramských restaurací
Po více než sto letech se do přízemí Drakovny vrací kavárna. V místech, kde na počátku …
Nepřehlédněte
Tři týdny strachu, naděje a vyčerpání. Příběh fenky Týny spojil desítky lidí
Začalo to nenápadně. Dvě feny utekly ze zahrady rodinného domu. Jedna se brzy našla. …
Kraj pokračuje v projektu „Obědy do škol“
Radní kraje odsouhlasili poskytnutí financí na zajištění školního stravování pro děti …




