9. 5. svátek má Ctibor

S pribram.cz k vodě – 2. díl – kemp Trhovky

2. srpna 2014   (11:35)
Dalších 6 fotografií v galeriiS pribram.cz k vodě – 2. díl – kemp Trhovky

Ve druhém vydání letního seriálu "S pribram.cz k vodě" jsme se vydali do oblíbeného kempu Trhovky.



Oblíbený areál Trhovky pro mnohé návštěvníky patří již k tradičním letním zastávkám. V kempu se nachází téměř vše, co člověk k několikadenní či týdenní dovolené potřebuje.

K dispozici je asi 350 míst pro stany a obytné přívěsy a zhruba 200 metrů dlouhá pláž s hrubším pískem, ze které je pozvolný přístup do vody. Dále je v kempu možnost ubytování v chatkách. Ty jsou dvou, tří i čtyřlůžkové a jsou vybaveny základním nádobím i lednicí.

Rozmanité sportovní vyžití

V kempu je k dispozici několik neplacených hřišť, i nově vybudované beach kurty, za které ovšem musí návštěvníci zaplatit. V sousedství kempu jsou tenisové kurty či squash. V blízkosti areálu je obchod s potravinami a několik příjemných restaurací.

Na výlet mohou návštěvníci Trhovek vyrazit na zámek Orlík nebo hrad Zvíkov. V sezóně mohou lidé využít i lodní dopravu do řady přilehlých míst.

Ubytování možné ve vlastních stanech i dřevěných chatkách

Zájemci o ubytování, např. ve vlastních stanech, musí počítat s ubytovací taxou 28 Kč na den, pokud jedou min na víkend. V případě jednodenního přespání si kemp Trhovky účtuje dvojnásobnou cenu. Stan vyjde od 42 do 53 korun za den (při min.víkendovém pobytu). Parkování osobního auta je zpoplatněno 37 korunami na den. Pro zájemce je k dispozici též např. čtyřlůžková chatka, která vyjde na 4.800 korun za týden.

Vybavení kempu:

Pitná voda, sociální zařízení, restaurace, prodejní stánky, potraviny, prodejna ovoce a zeleniny, volejbalové a tenisové hřiště a mnoho dalšího.

Názor autora:

Klady: Příjemný rozlehlý kemp, kde se člověk nudit nebude. Celkem slušně upravená pláž, dobrý přístup do vody. Několik příjemných restaurací, v některých se konají i hudební večery.

Zápory: Starší sociální zařízení, občas zapáchající toalety.

Ceny občerstvení:

Pivo 0,5l: 24 Kč
Točená limonáda 0,5l: 20 Kč
Párek v rohlíku: 20 Kč
Hamburger: 30 Kč
Hranolky: 42 Kč
Langoš: 40 Kč
Pizza: 130 Kč

Fotogalerie

S pribram.cz k vodě – 2. díl – kemp Trhovky (1) S pribram.cz k vodě – 2. díl – kemp Trhovky (2) S pribram.cz k vodě – 2. díl – kemp Trhovky (3) S pribram.cz k vodě – 2. díl – kemp Trhovky (4) S pribram.cz k vodě – 2. díl – kemp Trhovky (5) S pribram.cz k vodě – 2. díl – kemp Trhovky (6)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: red
autor: mm








Další články

Den matek klepe na dveře: Máš dárek, nebo zase jen výmluvu? Den matek klepe na dveře: Máš dárek, nebo zase jen výmluvu? Existují dny, na které si člověk vzpomene sám od sebe – narozeniny, Vánoce, první … NEPŘEHLÉDNĚTE Počet výjezdů dál roste. Středočeský kraj bude obnovovat vozový park nákupem nových sanitek Počet výjezdů dál roste. Středočeský kraj bude obnovovat vozový park nákupem nových sanitek Středočeští krajští radní odsouhlasili nákup 40 sanitek pro záchrannou službu v letech … ZDRAVOTNICTVÍ Ředitelka ZŠ, Příbram VII, 28. října 1 Renata Nováková: „Naší prioritou je bezpečné a zdravé prostředí pro děti“ Ředitelka ZŠ, Příbram VII, 28. října 1 Renata Nováková: „Naší prioritou je bezpečné a zdravé prostředí pro děti“ Jak vypadá škola, která staví na uměleckém zaměření a zároveň klade důraz na výkon i … ROZHOVOR Bobři v Brdech pokračují v díle. Vytvořili krajinu plnou tůní a života Bobři v Brdech pokračují v díle. Vytvořili krajinu plnou tůní a života Brdské bobry si už každý bude navždy spojovat s tím, jak přehradili Klabavu pod … POZNÁVÁME BRDY Pietní akt u Slivice připomene poslední bitvu druhé světové války v Evropě Pietní akt u Slivice připomene poslední bitvu druhé světové války v Evropě U Památníku Vítězství na Slivici se v neděli 10. května uskuteční pietní akt věnovaný … HISTORIE Výjimečná příležitost: Reprezentativní obchodní prostor 200 m² přímo na náměstí v Příbrami Výjimečná příležitost: Reprezentativní obchodní prostor 200 m² přímo na náměstí v Příbrami V samotném centru Příbrami se nově nabízí k pronájmu atraktivní prostor o velikosti … PR Užitková vozidla na D4 přecházejí na ekologické biopalivo. Emise klesnou až o 75 procent Užitková vozidla na D4 přecházejí na ekologické biopalivo. Emise klesnou až o 75 procent Údržba nové dálnice D4 míří k výrazně ekologičtějšímu provozu. Společnost Via Salis … DOPRAVA Tipy na víkend: Vyzkoušejte si práci architekta, přivítejte jaro nebo zajděte na koncert! Tipy na víkend: Vyzkoušejte si práci architekta, přivítejte jaro nebo zajděte na koncert! Tento víkend bude v Galerii Františka Drtikola připraven zajímavý program pro malé i … AKTUÁLNĚ Rožmitálská Družina zámku Růže láká na šerm i vystoupení pro královnu Johanku Rožmitálská Družina zámku Růže láká na šerm i vystoupení pro královnu Johanku Šermířské skupiny zažívají v Česku rostoucí zájem – nejen jako forma historické … NEPŘEHLÉDNĚTE
Hotel Belveder čekají změny. Novým ředitelem se stává Tomáš Bezouška Hotel Belveder čekají změny. Novým ředitelem se stává Tomáš Bezouška Hotel Belveder, jedna z tradičních ubytovacích kapacit v Příbrami, prochází v … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz