25. 4. svátek má Marek

S pribram.cz k vodě - 1.díl - Rekreační areál Nový rybník

29. července 2014   (13:11)
Další 3 fotografie v galeriiS pribram.cz k vodě - 1.díl - Rekreační areál Nový rybník

Webový portál pribram.cz pro Vás exkluzivně na léto připravil krátké reportáže z nejnavštěvovanějších letních areálů na Příbramsku.


Můžete se těšit na aktuální zpravodajský servis, který Vás bude informovat o stavu a kvalitě vody v nádržích, o cenách vstupu, pronájmu hřišť a občerstvení i o nejrůznějších zábavných akcích. A na jaké areály se můžete těšit? Představíme Vám např. Sportkemp Velký Vír, rekreační areály Trhovky a Popelíky a již dnes se podíváme na příbramský areál Nový rybník. 

Rekreační areál Nový rybník

Rekreační areál Nový rybník přestavuje pro obyvatele Příbrami jednu z možností trávení volného času.  Areál je nejčastěji využíván k rekreaci, sportu a ke koupání. Návštěvníci mohou strávit volný čas na minigolfu, zahrát si fotbal na písčitém hřišti nebo si jen tak zajít na pivo či limonádu do příjemného místního občerstvení.

V areálu je také možnost se ubytovat a to v několika dřevěných chatkách, možné je i stanování. Je zde umístěna spousta prolézaček a atrakcí pro děti a ve vodě jsou k dispozici tři nové, hojně využívané skluzavky. Po vykoupání je možné se osprchovat ve venkovních sprchách, k dispozici je i nově zrekonstruované WC.

V letošním létě je příbramský areál dosti využívaný, kvalita vody byla zhruba do 20.července velmi dobrá. Koncem měsíce července přišlo od KHS varování na mírné zhoršení kvality vody. Ta se nezhoršila díky nedostatku obměny vody, ale díky zahnízdění vodních ptáků a jejich krmení.  Nejedná se o žádné drastické zhoršení kvality vody a po osprchování, např. v místních sprchách, by neměly žádné zdravotní problémy nastat.

Názor autora:

Klady: ideální volba na krátké vycházky i na celodenní návštěvu, upravené travnaté plochy, uklizený areál, opravené prolézačky pro děti.  Občerstvení - dobré pivo z minipivovaru, točená limonáda, možnost zakoupení alkoholických i nealkoholických míchaných koktejlů.

Zápory: mírné zhoršení kvality vody.

Ceny občerstvení:

Pivo: 0,5l - 25 Kč
Točená limonáda: 20 Kč
Párek v rohlíku: 22 Kč
Klobása: 40 Kč
Hranolky: 27 Kč
Hamburger: 25 Kč


 

Fotogalerie

S pribram.cz k vodě - 1.díl - Rekreační areál Nový rybník () S pribram.cz k vodě - 1.díl - Rekreační areál Nový rybník (1) S pribram.cz k vodě - 1.díl - Rekreační areál Nový rybník (2)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: red
foto: www.szm.pb.cz
red

autor: mmDalší články

Na Nováku nově také koloběžky Na Nováku nově také koloběžky Největším sportovištěm v Příbrami je areál Nového rybníka, který v posledních letech se začínající sezonou nabízí vždy novou aktivitu pro sportovce. 25. dubna 2019   (13:29) Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Dnes proběhnou na Nováku čarodějnice. 25. dubna 2019   (11:43) V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! Momentálně probíhají vyprošťovací práce. 25. dubna 2019   (09:48) AKTUÁLNĚ Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu V brzké době se dá čekat oprava mostu a s tím spojená omezení. 25. dubna 2019   (08:19) Zesnulého Dana Nekonečného nahradí na Vítání slunovratu Prague Queen Zesnulého Dana Nekonečného nahradí na Vítání slunovratu Prague Queen Kapela Queen je opět velmi populární díky povedenému filmu Bohemian Rhapsody. 25. dubna 2019   (06:08) Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie původně očekávala, že škodu bude znát již na počátku letošního roku, následně se termín posunul na únor, kdy se zjistilo, že rozsah poškození nelze vizuální prohlídkou zjistit a bude nutné vrtulník odstrojit. 24. dubna 2019   (20:17) Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Páteční večer bude patřit rockové hudbě! Při troše štěstí můžete jít zdarma! 24. dubna 2019   (17:12) Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Vozidla blokují oba jízdní pruhy. 24. dubna 2019   (14:49) AKTUÁLNĚ Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Již zítra, ve čtvrtek 25. dubna, se v areálu Nového rybníka koná akce Čarodějnice na Nováku. Akce začíná v 16 hodin a připraven je bohatý program. Jediné, co ještě není zcela jasné je, zda bude zapálena připravená vatra. 24. dubna 2019   (12:28) Turistický vláček prozatím mimo provoz Turistický vláček prozatím mimo provoz V měsíci květnu byl v minulosti zahajován provoz turistického vláčku. V letošním roce je provoz vláčku pozastaven. Hledá se provozovatel. 24. dubna 2019   (11:49)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz