17. 9. svátek má Naděžda

S pribram.cz k vodě - 1.díl - Rekreační areál Nový rybník

29. července 2014   (13:11)
Další 3 fotografie v galeriiS pribram.cz k vodě - 1.díl - Rekreační areál Nový rybník

Webový portál pribram.cz pro Vás exkluzivně na léto připravil krátké reportáže z nejnavštěvovanějších letních areálů na Příbramsku.


Můžete se těšit na aktuální zpravodajský servis, který Vás bude informovat o stavu a kvalitě vody v nádržích, o cenách vstupu, pronájmu hřišť a občerstvení i o nejrůznějších zábavných akcích. A na jaké areály se můžete těšit? Představíme Vám např. Sportkemp Velký Vír, rekreační areály Trhovky a Popelíky a již dnes se podíváme na příbramský areál Nový rybník. 

Rekreační areál Nový rybník

Rekreační areál Nový rybník přestavuje pro obyvatele Příbrami jednu z možností trávení volného času.  Areál je nejčastěji využíván k rekreaci, sportu a ke koupání. Návštěvníci mohou strávit volný čas na minigolfu, zahrát si fotbal na písčitém hřišti nebo si jen tak zajít na pivo či limonádu do příjemného místního občerstvení.

V areálu je také možnost se ubytovat a to v několika dřevěných chatkách, možné je i stanování. Je zde umístěna spousta prolézaček a atrakcí pro děti a ve vodě jsou k dispozici tři nové, hojně využívané skluzavky. Po vykoupání je možné se osprchovat ve venkovních sprchách, k dispozici je i nově zrekonstruované WC.

V letošním létě je příbramský areál dosti využívaný, kvalita vody byla zhruba do 20.července velmi dobrá. Koncem měsíce července přišlo od KHS varování na mírné zhoršení kvality vody. Ta se nezhoršila díky nedostatku obměny vody, ale díky zahnízdění vodních ptáků a jejich krmení.  Nejedná se o žádné drastické zhoršení kvality vody a po osprchování, např. v místních sprchách, by neměly žádné zdravotní problémy nastat.

Názor autora:

Klady: ideální volba na krátké vycházky i na celodenní návštěvu, upravené travnaté plochy, uklizený areál, opravené prolézačky pro děti.  Občerstvení - dobré pivo z minipivovaru, točená limonáda, možnost zakoupení alkoholických i nealkoholických míchaných koktejlů.

Zápory: mírné zhoršení kvality vody.

Ceny občerstvení:

Pivo: 0,5l - 25 Kč
Točená limonáda: 20 Kč
Párek v rohlíku: 22 Kč
Klobása: 40 Kč
Hranolky: 27 Kč
Hamburger: 25 Kč


 

Fotogalerie

S pribram.cz k vodě - 1.díl - Rekreační areál Nový rybník () S pribram.cz k vodě - 1.díl - Rekreační areál Nový rybník (1) S pribram.cz k vodě - 1.díl - Rekreační areál Nový rybník (2)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: red
foto: www.szm.pb.cz
red

autor: mmDalší články

Čeká nás krutá zima. Nejen zvířata, ale už i zloději mají tendenci obalovat svá těla tukem Čeká nás krutá zima. Nejen zvířata, ale už i zloději mají tendenci obalovat svá těla tukem Nedovolená konzumace je momentálně velmi trendy 16. září 2019   (17:59) Na ulici Bratří Čapků kdosi vystěhoval půlku obývacího pokoje Na ulici Bratří Čapků kdosi vystěhoval půlku obývacího pokoje Příbramské Technické služby denně po městě zlikvidují kolem jedné tuny odpadů z černých skládek 16. září 2019   (15:27) V sobotu oslavili březničtí hasiči narozeniny, mezi dárky byl i nový automobil V sobotu oslavili březničtí hasiči narozeniny, mezi dárky byl i nový automobil Dlouhých 140 let chrání majetek a pomáhají při záchraně životů. Výjimečný den oslavili průvodem a celodenním programem na náměstí 16. září 2019   (13:34) Aktuálně: Neznámý pachatel vykradl terénní místnost Bedny v ubytovně pod Čerťákem Aktuálně: Neznámý pachatel vykradl terénní místnost Bedny v ubytovně pod Čerťákem Pro dobrotu na žebrotu: Zatímco se jedni snaží pomoci, jiní si toho neváží 16. září 2019   (11:28) Příbram zateplí některé budovy, náklady pokryje z úspor energií Příbram zateplí některé budovy, náklady pokryje z úspor energií Zateplena má být například střecha auly v Základní škole Březové Hory nebo budova na náměstí T. G. Masaryka, v níž sídlí odbor sociálních věcí. 16. září 2019   (08:54) Na Vrškamýcké pivoslávě byl k mání i orosený Hulvát Na Vrškamýcké pivoslávě byl k mání i orosený Hulvát V sobotu 14. září se v areálu zříceniny gotického hradu Vrškamýk konal pátý ročník pivoslávy 16. září 2019   (06:27) Svatohorská Šalmaj: Den plný hudby, tanců, loutek a šermu Svatohorská Šalmaj: Den plný hudby, tanců, loutek a šermu Celodenní veselí přilákalo spoustu pocestných 15. září 2019   (17:19) Březohorští hasiči udržují spolupráci s kolegy z Nizozemska Březohorští hasiči udržují spolupráci s kolegy z Nizozemska Ve čtvrtek 29. srpna v brzkých ranních hodinách vyrazila osmičlenná skupina členů SDH Březové Hory na čtyřdenní cestu do zahraničí. Cílem bylo partnerské město Hoorn v Severním Holandsku. 15. září 2019   (14:55) Požár rodinného domu ve Voznici způsobil dvoumilionovou škodu Požár rodinného domu ve Voznici způsobil dvoumilionovou škodu V nedýchatelném prostředí hořícího domu zahynuli dva psi. 15. září 2019   (12:14) Mladoboleslavští zařadili klukům na cestu zpátky k Litavce šestku Mladoboleslavští zařadili klukům na cestu zpátky k Litavce šestku FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 6:0 (3:0). V sobotu 14. září zavítala v 9. kole FORTUNA:LIGY Příbram do města automobilového průmyslu 15. září 2019   (11:57)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz