S Maxim Turbulenc se otřásal letňák, teenageři obdivovali Datla s Fallenkou, barman Václav rozdával míchané drinky a na pódiu pod hrází se předvedli pořádní chlapi s pilou v ruce
23. června 2018 (16:28)
Večerní program Family Festu začíná v 18 hodin hudebním vystoupením Davida Deyla, poté zazpívá Slza, ABBA Stars, Petra Janů a nakonec rozzáří oblohu ohňostroj
Po náročném dopoledni si předškoláci odskočili na oběd a možná trochu zdřímnout. Letní kino místo nich obsadili teenageři. Ti se nemohli dočkat známé dvojice youtuberů – Fallenky a Datla. Oba měli pro příbramskou mládež připraveny zajímavé úkoly. S Falennkou si náctiletí zahráli poznávačku youtuberů a Datel vytáhl některé kluky a holky z davu pod pódiem, aby je řádně zahřál. Nikdo z nich nečekal, že půjde o soutěž v klikování a dřepování. Přesto se Příbramáci ukázali jako sportovci a nenechali se zahanbit. Dokonce byl k souboji o větší počet kliků vyzván i některý z tatínků a ten nakonec porazil youtubera na plné čáře. Následovala autogramiáda a samozřejmě stovky „selfíček“.
Mezitím se na hlavní stage předvedli členové Juda Příbram, kteří v letošním roce sklízejí úspěchy i na soutěžích nejvyšších. Po nich vystoupily dívky z Bobcats Cheerleaders a následovala další kadeřnická show Marty Gabrielové. Zanedlouho po ní se na pódiu objevil barman Václav Abraham, který předvedl žonglování se čtyřmi lahvemi a bravurně z nich namíchal super drink. Ten mohli přihlížející ochutnat přímo z rukou mistra.
Jóga na paddleboardech přece jen našla své nadšence. Nejen, že byli ochotni riskovat v chladnějším počasí pád do vody, ale některým se to dokonce i podařilo. Dle nezaručených zpráv i s mobilním telefonem.
Na půl druhou odpolední spěchali rodiče s dětmi opět směrem k letnímu kinu. Tentokrát nebylo k rozeznání, kdo se baví více. Rodiče nebo děti? Maxim Turbulenc totiž vytáhli, jak jinak než těžký kalibr a hned v úvodu zazpívali tradiční Mašinku. Dav před pódiem se rozvlnil, stejně jako diváci postávající opodál.
Další velká událost se konala pod hrází ve 14 hodin. Předvedlo se hned několik mužných borců – závodníků v dřevorubeckých disciplínách Stihl Timbersports – Matyáš Klíma, Honza Holub, Aleš Svoboda a světová kapacita Martin Komárek. Předvedli nejen své umění, ale i skvělou show pro diváky, které několikrát vtáhl moderátor do hry. Vtipný vstup dětí i dospělých mužů, kteří měli zatlouct na co nejmenší počet tři hřebíky, a ne každému z nich se dařilo, pobavil všechny diváky.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: jk
Další články
SK Spartak Příbram slaví historický postup do divize. Po 70 letech je zpátky mezi elitou krajského fotbalu
Fotbalová Příbram má důvod k velkým oslavám. SK Spartak Příbram po dlouhých 70 letech …
SPORT
Středočeský kraj vyhlásí výběrové řízení na nového šéfa příbramské nemocnice
Středočeský kraj vyhlásí výběrové řízení na nového šéfa příbramské nemocnice. Nahradí …
ZDRAVOTNICTVÍ
Trendy bizár jídla: když jídlo přestává být jen jídlo
V posledních letech je čím dál víc vidět jeden výrazný posun: jídlo už dávno není jen …
LIFESTYLE
Meteorologové varují: Situace se dynamicky vyvíjí, energie je na Z a JZ Čech více než včera
Po sobotním bouřlivém počasí, které se prohnalo částečně i naším regionem, můžeme …
AKTUALIZOVÁNO
Zničené náhrobky, pobořená zeď. Poslední židovská památka v Příbrami volá o pomoc
Židovský hřbitov v Příbrami je jednou z nejtišších, ale zároveň nejvýmluvnějších …
HISTORIE
Příbram si dnes připomíná 134 let od březohorské důlní katastrofy. Tragédie, která změnila české hornictví
V neděli 31. května uplynulo 134 let od největší tragédie v dějinách českého rudného …
HISTORIE
Nový seznamovací trend „SHREKKING“ šokuje. Lidé randí s „horšími partnery“ schválně
Sociální sítě opět zaplavuje nový vztahový trend, který budí emoce i ostrou kritiku. …
LIFESTYLE
Příbram má bronz z Balkánu! Jan Štěpánek vybojoval medaili na IMMAF
Jan Štěpánek z Pankration Gymu Příbram vybojoval na mezinárodním turnaji Balkan Open …
SPORT
Ředitel ZŠ Březové Hory Mgr. Josef Strejc MBA: Škola má být místem, kde se děti cítí bezpečně a učí se s chutí
ZŠ Březové Hory je jednou z mála škol v Příbrami, která staví výuku na slovním …
ROZHOVOR
Studenti z Dubna si zahráli na policisty. Vyzkoušeli si zbraně, zásahy i zastavování aut
Třicet studentů oboru Bezpečnostně právní činnost ze SOŠ Dubno si vyzkoušelo, jak …
FOTO




















