5. 2. svátek má Dobromila




Rytmus v Příbrami předvedl svou dokonalou show

FOTOGALERIE
2. září 2017   (18:33)
Rytmus v Příbrami předvedl svou dokonalou show

Rapper Rytmus rozjel dokonalou show, která neměla jedinou chybu.


Poslední prázdninový pátek music club Pandora v Příbrami ožil hudbou. Agentura VDN Promo připravila jedinečný zážitek pro příbramáky. VIP zóna se nacházela na balkoně, měla samostatný bar, místa pro pohodlné sezení a nechybělo ani občerstvení. Zpočátku byla atmosféra uvolněná a pohodová, lidé postávali v hloučcích a nedočkavě očekávali Rytmuse. Večer zpříjemňoval DJ Kristian Calderon, který pouštěl různé remixy. Lidé postávali také venku a zrovna ve chvíli, kdy jsme stáli před hlavním vstupem na schodišti, přijelo jeho auto. To už jej vítali pořadatelé a ochranka byla připravena na doprovod Rytmuse do clubu.
Poslední prázdninový pátek music club Pandora …

Procházel kolem lidí, všechny zdravil, jeden odvážlivý mladík mu podal ruku na pozdrav a Rytmus ani na vteřinu nezaváhal, pozdrav mu oplatil nejen podáním ruky, ale také upřímným úsměvem. Cestou přes music club Pandora do backstage takových pozdravů opakoval několik. Lidé ho přivítali velmi hlasitě. Netrvalo to dlouho a DJ Anys, který přijel s Rytmusem, vystřídal DJe Kristiana Calderona. Rytmus přichází na pódium, které je obsypané jeho fanoušky. Také na balkonech si lidé u zábradlí vychutnávají výhled shora na celý club.
Procházel kolem lidí, všechny zdravil, jeden …
Rapper Rytmus rozjel dokonalou show, která neměla jedinou chybu. Ukázal zdravé sebevědomí i pokoru, když podával lidem pod pódiem ruku. Palec nahoru mu také patří za moment, kdy si sundal sluneční brýle, odložil je u DJe, slezl z pódia dolů a šel přímo na taneční parket mezi své fanoušky. Zde přítomné dámy a pánové měli tu čest být Rytmusovi opravdu blízko. Jeho show byla složená z novinek a sázkou na jistotu byl například track Zlatokopky, Stonkujeme vonku nebo Som, který mám v oblibě i já. Skvělá práce s lidmi, opakovali po něm, rapovali s ním, ruce nahoře a štěstí v jejich tvářích, které zde prožívali se nedá popsat slovy. Svoje vystoupení zakončil rapem bez hudby, ve kterém nakombinoval několik svých tracků a ukázal perfektní flow. V backstagi pak probíhalo focení s jeho fanoušky z VIP zóny a párty pokračovala do ranních hodin.
Rapper Rytmus rozjel dokonalou show, která …


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
autor: text: Lenka Kadeřábková, foto: Petra Mrázková








Další články

Cizinci podle policie páchají méně zločinů než dřív. Nejčastěji je to ohrožení pod vlivem návykové látky Cizinci podle policie páchají méně zločinů než dřív. Nejčastěji je to ohrožení pod vlivem návykové látky Kriminalita cizinců ve Středočeském kraji loni meziročně klesla. Cizinci spáchali 1036 … Budíček ve tři ráno, o padesát procent víc soli. Proč nejsou ulice v Příbrami suché? Budíček ve tři ráno, o padesát procent víc soli. Proč nejsou ulice v Příbrami suché? Když začne padat sníh nebo se tvoří námraza, vyrážejí technické služby Příbram do … Nepřehlédněte Nový vedoucí lékař urgentního příjmu: Jsem rád, že jsem právě v Příbrami Nový vedoucí lékař urgentního příjmu: Jsem rád, že jsem právě v Příbrami MUDr. Pavel Poláček je novou tváří příbramské nemocnice. Má bohaté zkušenosti ze … ROZHOVOR Příbram se chystá na podnikatelský ples roku Příbram se chystá na podnikatelský ples roku Okresní hospodářská komora v Příbrami zve všechny milovníky společenských večerů na … Nečekaná návštěva na Svaté Hoře: Irácká delegace se modlila za mír Nečekaná návštěva na Svaté Hoře: Irácká delegace se modlila za mír Na Svaté Hoře se v pondělí 2. února odehrála neobvyklá a emotivní událost. Delegace z … Žáci se na Březových Horách učí v nové dimenzi. Díky dotaci města využívají 3D brýle Žáci se na Březových Horách učí v nové dimenzi. Díky dotaci města využívají 3D brýle Výuka na Základní škole na Březových Horách dostává zcela nový rozměr. Díky finanční … Školství Kriminalita na Příbramsku narostla. Přibývá kyberpodvodů i krádeží v obchodech Kriminalita na Příbramsku narostla. Přibývá kyberpodvodů i krádeží v obchodech Jak je na tom kriminalita přímo v našem okrese? Na to vám odpoví následující policejní … Střídání stráží v příbramské věznici Střídání stráží v příbramské věznici Po pětiletém působení na pozici ředitele věznice na Rakovnicku se do Věznice Příbram … Krajští kriminalisté vyšetřují "otcovraždu". Tělo našli krminalisté ve značném stavu rozkladu Krajští kriminalisté vyšetřují "otcovraždu". Tělo našli krminalisté ve značném stavu rozkladu Středočeští kriminalisté řeší od 28. ledna násilný trestný čin v Osově na Berounsku. V …
Zákulisí Četnických humoresek: hvězdy seriálu v Příbrami Zákulisí Četnických humoresek: hvězdy seriálu v Příbrami O víkendu 21. a 22. února dorazí do Příbrami hvězdy Četnických humoresek i odborníci … Kultura
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz