4. 3. svátek má Stela




Rozpočet Kahanu se kvůli nové podobě nezvýšil

9. února 2016   (09:28)
Rozpočet Kahanu se kvůli nové podobě nezvýšil
foto: pribram.cz

Ke snížení nákladů má sloužit i znovuzavedení placené inzerce.



Náklady města na vydávání měsíčníku Kahan se kvůli nové grafické podobě a novému rozměru téměř nezměnila. Vyplývá to z odpovědi tiskové mluvčí města Pavlíny Svobodové. Celkové roční náklady na jeho výrobu jsou pro tento rok při 24 stránkové podobě kalkulovány na 1.069.320 Kč.

„Snahou bylo udržet výrobu Kahanu finančně na stejné úrovni jako v minulém roce, kdy celkové roční náklady vycházely z rozpočtu 1.092.248 Kč. Ke snížení nákladů na výrobu zpravodaje byla znovu zavedena placená inzerce, pro kterou jsou vyhrazeny 2 strany (2. strana – 10.000 Kč, 24. strana 15.000 Kč),“ sdělila portálu pribram.cz Svobodová.

Položka v rozpočtu na výrobu Kahanu je ale pro rok 2016 vyšší, a to 1.427.800 Kč. Podle Svobodové je to dáno tím, že rozpočet počítal s vyšší částkou pro případ, že by měl zpravodaj více stran.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

V květnu nebo červnu půjde k zemi most u Jíloviště. Kraj už vybral zhotovitele za 193 milionů V květnu nebo červnu půjde k zemi most u Jíloviště. Kraj už vybral zhotovitele za 193 milionů V průběhu druhého čtvrtletí tohoto roku začne stavba nového mostu přes dálnici D4 u … DOPRAVA Příbram chystá levnější jízdné do Prahy. Opozice chce změny u nádraží Příbram chystá levnější jízdné do Prahy. Opozice chce změny u nádraží Parkovací dům u nádraží se začíná plnit a město už připravuje další kroky, které mají … POLITIKA Zákaz sekání o nedělích? Příbram chystá vyhlášku, která změní víkendy Zákaz sekání o nedělích? Příbram chystá vyhlášku, která změní víkendy Město Příbram připravuje novou obecně závaznou vyhlášku, která má omezit hlučné … BLESKOVÁ ZPRÁVA Slunce vítá novou sezónu v Podbrdském muzeu Slunce vítá novou sezónu v Podbrdském muzeu S prvními jarními paprsky přichází i nová muzejní sezóna. Podbrdské muzeum v Rožmitále … Který fotbalový klub je na Příbramsku nejoblíbenější? Hlasujte v naší anketě Který fotbalový klub je na Příbramsku nejoblíbenější? Hlasujte v naší anketě Fotbal má na Příbramsku silnou tradici a své fanoušky napříč generacemi. Každý víkend … ANKETA Vrchní soud potvrdil muži z Příbramska 15 let vězení za otravu matky metanolem Vrchní soud potvrdil muži z Příbramska 15 let vězení za otravu matky metanolem Za otrávení své matky metanolem si muž z Příbramska odpyká 15 let vězení. Trest mu v … AKTUÁLNĚ Sen o Bali skončil ztrátou 50 tisíc. Policie varuje před nákupem zájezdů přes sociální sítě Sen o Bali skončil ztrátou 50 tisíc. Policie varuje před nákupem zájezdů přes sociální sítě Vidina exotické dovolené, slunce a odpočinku se dvěma ženám během chvíle proměnila v … KRIMI Dálnice D4 je neustále pod kontrolou dronů a umělé inteligence Dálnice D4 je neustále pod kontrolou dronů a umělé inteligence Nová část dálnice D4, která vznikla jako první český dálniční projekt formou PPP, má … DOPRAVA Petr Svoboda z Příbrami chce do Survivoru. Maká každý den a výzvy plní i podle fanoušků Petr Svoboda z Příbrami chce do Survivoru. Maká každý den a výzvy plní i podle fanoušků Petr Svoboda z Příbrami má sen, který by většina lidí vzdala po prvním pokusu. On ne. … NEPŘEHLÉDNĚTE
Parkovací dům v Příbrami se konečně plní. Proč je venkovní parkoviště dražší a co město chystá dál Parkovací dům v Příbrami se konečně plní. Proč je venkovní parkoviště dražší a co město chystá dál Parkovací dům u vlakového a autobusového nádraží byl jedním z nejsledovanějších … POLITIKA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz