18. 11. svátek má Romana

Rožmitál rozhýbal festival

26. srpna 2019   (19:25)
Dalších 92 fotografií v galeriiRožmitál rozhýbal festival

Stovky lidí přivítal Rockový festival v Rožmitále pod Třemšínem


V pátek odpoledne nastal rockovými, metalovými i punk-rockovými fanoušky dlouho očekávaný den.

Rokycanská skupina Cliché zahájila Rožmitálský rockfest. Po loňské úspěšné premiéře se tak opět parkoviště zaplnilo stánky několika pivovarů, nechyběly ani stánky s občerstvením. Hamburgery počínaje, nakládaným hermelínem konče. To hlavní ale probíhalo pod částečně krytým pódiem. Na posluchače čekalo celkem 6 kapel, které, stejně jako fanoušci, přicestovaly ze všech koutů Česka.

Poprvé se návštěvníkům rozproudila krev s nástupem plzeňské kapely Znouzecnost. Plocha před podiem se začínala pomalu plnit. Anthems, kteří následovali, byli přijati s podobným nadšením. Jistě nejen proto, že členové skupiny jsou z Dobříše a Příbrami, ale i pro svého bubeníka, který pochází přímo z Rožmitálu pod Třemšínem.
 
Jako se vracejí dobří holubi, stejně tak na rockfest již podruhé zavítali Mad Days a nedalo se nepostřehnout, že byli přivítáni téměř jako domácí. Kapela si evidentně získala srdce malých i dospělých.

Zejména z jejich zpěvačky AleksandrLauretis nemohla ta malá školka pod podiem spustit oči a z kotle se natáhla snad každá ruka k závěrečnému pozdravu. Publikum se řádně rozproudilo a nechtělo muzikanty jen tak nechat odejít.

Dirty Way přivezli svůj punk-rock až z Litomyšle. Tato kapela se může pochlubit svou sbírkou natočených videoklipů a pěti vydanými CD.
 
Konečnou a pověstnou třešinkou na dortu se pak stala, již v pozdních hodinách, Sylvie a Silver Matte, kterou jsme mohli na rockovém festivalu také přivítat již podruhé. Podobně jako Mad Days, kteří v průběhu uplynulého roku stihli vyhrát soutěž amatérských kapel Skutečná liga, bylo u Sylvie znát, že se vrátila na známá místa. Zapracovala a dokázala publikum udržet v tom správném bodu varu. 

Návštěvníkům se nechtělo odcházet a u dobrého piva i jídla by klidně zůstali s touto sympatickou zpěvačkou až do rána. Chystal se však Rožmitálského rockfestu i den druhýa to znamenalo rozejít se a těšit se i na pokračování v sobotu.

V pátek odpoledne nastal rockovými, metalovými …

Fotogalerie

Rožmitál rozhýbal festival () Rožmitál rozhýbal festival (1) Rožmitál rozhýbal festival (2) Rožmitál rozhýbal festival (3) Rožmitál rozhýbal festival (4) Rožmitál rozhýbal festival (5) Rožmitál rozhýbal festival (6) Rožmitál rozhýbal festival (7) Rožmitál rozhýbal festival (8) Rožmitál rozhýbal festival (9) Rožmitál rozhýbal festival (10) Rožmitál rozhýbal festival (11) Rožmitál rozhýbal festival (12) Rožmitál rozhýbal festival (13) Rožmitál rozhýbal festival (14) Rožmitál rozhýbal festival (15) Rožmitál rozhýbal festival (16) Rožmitál rozhýbal festival (17) Rožmitál rozhýbal festival (18) Rožmitál rozhýbal festival (19) Rožmitál rozhýbal festival (20) Rožmitál rozhýbal festival (21) Rožmitál rozhýbal festival (22) Rožmitál rozhýbal festival (23) Rožmitál rozhýbal festival (24) Rožmitál rozhýbal festival (25) Rožmitál rozhýbal festival (26) Rožmitál rozhýbal festival (27) Rožmitál rozhýbal festival (28) Rožmitál rozhýbal festival (29) Rožmitál rozhýbal festival (30) Rožmitál rozhýbal festival (31) Rožmitál rozhýbal festival (32) Rožmitál rozhýbal festival (33) Rožmitál rozhýbal festival (34) Rožmitál rozhýbal festival (35) Rožmitál rozhýbal festival (36) Rožmitál rozhýbal festival (37) Rožmitál rozhýbal festival (38) Rožmitál rozhýbal festival (39) Rožmitál rozhýbal festival (40) Rožmitál rozhýbal festival (41) Rožmitál rozhýbal festival (42) Rožmitál rozhýbal festival (43) Rožmitál rozhýbal festival (44) Rožmitál rozhýbal festival (45) Rožmitál rozhýbal festival (46) Rožmitál rozhýbal festival (47) Rožmitál rozhýbal festival (48) Rožmitál rozhýbal festival (49) Rožmitál rozhýbal festival (50) Rožmitál rozhýbal festival (51) Rožmitál rozhýbal festival (52) Rožmitál rozhýbal festival (53) Rožmitál rozhýbal festival (54) Rožmitál rozhýbal festival (55) Rožmitál rozhýbal festival (56) Rožmitál rozhýbal festival (57) Rožmitál rozhýbal festival (58) Rožmitál rozhýbal festival (59) Rožmitál rozhýbal festival (60) Rožmitál rozhýbal festival (61) Rožmitál rozhýbal festival (62) Rožmitál rozhýbal festival (63) Rožmitál rozhýbal festival (64) Rožmitál rozhýbal festival (65) Rožmitál rozhýbal festival (66) Rožmitál rozhýbal festival (67) Rožmitál rozhýbal festival (68) Rožmitál rozhýbal festival (69) Rožmitál rozhýbal festival (70) Rožmitál rozhýbal festival (71) Rožmitál rozhýbal festival (72) Rožmitál rozhýbal festival (73) Rožmitál rozhýbal festival (74) Rožmitál rozhýbal festival (75) Rožmitál rozhýbal festival (76) Rožmitál rozhýbal festival (77) Rožmitál rozhýbal festival (78) Rožmitál rozhýbal festival (79) Rožmitál rozhýbal festival (80) Rožmitál rozhýbal festival (81) Rožmitál rozhýbal festival (82) Rožmitál rozhýbal festival (83) Rožmitál rozhýbal festival (84) Rožmitál rozhýbal festival (85) Rožmitál rozhýbal festival (86) Rožmitál rozhýbal festival (87) Rožmitál rozhýbal festival (88) Rožmitál rozhýbal festival (89) Rožmitál rozhýbal festival (90) Rožmitál rozhýbal festival (91)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: mip

autor: mipDalší články

Muzeum zlata v Novém Kníně nabídne výstavu regionálních betlémů Muzeum zlata v Novém Kníně nabídne výstavu regionálních betlémů K vidění budou regionální betlémy nejrůznějších provedení. 18. listopadu 2019   (12:37) Namol opilá řidička najela s Yarisem na svodidla, nadýchala tři promile Namol opilá řidička najela s Yarisem na svodidla, nadýchala tři promile Na silnici mezi Tochovicemi a Horčápskem je doprava řízena kyvadlově. 18. listopadu 2019   (09:37) Pochod svobody prošel přes Příbram Pochod svobody prošel přes Příbram Příběhy politických vězňů si připomněli návštěvníci nejen z Příbramska, ale i z Březnice nebo Prahy. Zazněly také autentické příběhy politických vězňů. 18. listopadu 2019   (09:21) V Dobříši se protestovalo proti drezuře zvířat v cirkusech V Dobříši se protestovalo proti drezuře zvířat v cirkusech Protestní akci uspořádala jedna z obyvatelek Dobříše, svůj nesouhlas se zvířaty v cirkusech přišlo vyjádřit osm lidí 18. listopadu 2019   (06:06) Heřmánek, zázvor nebo šalvěj. I bylinky pomáhají při nachlazení Heřmánek, zázvor nebo šalvěj. I bylinky pomáhají při nachlazení V podzimním období náš imunitní systém snadno podléhá různým virózám, chřipkám nebo i jen obyčejnému nachlazení. Jak se proti nim bránit? 17. listopadu 2019   (17:45) Bojíte se AIDS? Nechte se anonymně a zdarma otestovat Bojíte se AIDS? Nechte se anonymně a zdarma otestovat Bezplatné a anonymní testování se v Příbrami uskuteční na konci listopadu. 17. listopadu 2019   (15:07) Mléko v sáčku a máslo, které nešlo namazat. Vzpomínáte na jídlo před revolucí? Mléko v sáčku a máslo, které nešlo namazat. Vzpomínáte na jídlo před revolucí? Přestože odborníci tvrdí, že před sametovou revolucí nebyly potraviny kvalitnější než dnes, mnozí nedají na tehdejší produkty dopustit 17. listopadu 2019   (11:58) Češi si připomínají výročí třiceti let od sametové revoluce Češi si připomínají výročí třiceti let od sametové revoluce Sedmnáctý listopad je jeden z nejvýznamnějších dnů v dějinách České republiky. V roce 1939 nacisté uzavřeli české vysoké školy. O padesát let později si studenti toto výročí připomněli na Albertově, odkud zamířili na protestní pochod do centra Prahy. Tímto byla zahájena sametová revoluce. 17. listopadu 2019   (09:40) Ze života přehradáře: O kulturní vyžití nebyla nouze, životní podmínky byly horší Ze života přehradáře: O kulturní vyžití nebyla nouze, životní podmínky byly horší V souvislosti se stavbou Orlické přehrady se píše o patnácti stovkách dělníků bez dostatečného přísunu pitné vody, bez topení, bydlící v dřevěných barácích a „všude bláto až po uši“ 17. listopadu 2019   (06:53) Gymnázium Příbram si připomene 30 let od revoluce Gymnázium Příbram si připomene 30 let od revoluce Pamětníci budou vyprávět, jak se tlačili v davu na Národní třídě, jak probíhala generální stávka v Příbrami nebo jak těžce se studovalo, žilo a pracovalo za totality. 16. listopadu 2019   (16:52)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz