Rožmitál rozhýbal festival

26. srpna 2019   (19:25)
Dalších 92 fotografií v galeriiRožmitál rozhýbal festival

Stovky lidí přivítal Rockový festival v Rožmitále pod Třemšínem


V pátek odpoledne nastal rockovými, metalovými i punk-rockovými fanoušky dlouho očekávaný den.

Rokycanská skupina Cliché zahájila Rožmitálský rockfest. Po loňské úspěšné premiéře se tak opět parkoviště zaplnilo stánky několika pivovarů, nechyběly ani stánky s občerstvením. Hamburgery počínaje, nakládaným hermelínem konče. To hlavní ale probíhalo pod částečně krytým pódiem. Na posluchače čekalo celkem 6 kapel, které, stejně jako fanoušci, přicestovaly ze všech koutů Česka.

Poprvé se návštěvníkům rozproudila krev s nástupem plzeňské kapely Znouzecnost. Plocha před podiem se začínala pomalu plnit. Anthems, kteří následovali, byli přijati s podobným nadšením. Jistě nejen proto, že členové skupiny jsou z Dobříše a Příbrami, ale i pro svého bubeníka, který pochází přímo z Rožmitálu pod Třemšínem.
 
Jako se vracejí dobří holubi, stejně tak na rockfest již podruhé zavítali Mad Days a nedalo se nepostřehnout, že byli přivítáni téměř jako domácí. Kapela si evidentně získala srdce malých i dospělých.

Zejména z jejich zpěvačky AleksandrLauretis nemohla ta malá školka pod podiem spustit oči a z kotle se natáhla snad každá ruka k závěrečnému pozdravu. Publikum se řádně rozproudilo a nechtělo muzikanty jen tak nechat odejít.

Dirty Way přivezli svůj punk-rock až z Litomyšle. Tato kapela se může pochlubit svou sbírkou natočených videoklipů a pěti vydanými CD.
 
Konečnou a pověstnou třešinkou na dortu se pak stala, již v pozdních hodinách, Sylvie a Silver Matte, kterou jsme mohli na rockovém festivalu také přivítat již podruhé. Podobně jako Mad Days, kteří v průběhu uplynulého roku stihli vyhrát soutěž amatérských kapel Skutečná liga, bylo u Sylvie znát, že se vrátila na známá místa. Zapracovala a dokázala publikum udržet v tom správném bodu varu. 

Návštěvníkům se nechtělo odcházet a u dobrého piva i jídla by klidně zůstali s touto sympatickou zpěvačkou až do rána. Chystal se však Rožmitálského rockfestu i den druhýa to znamenalo rozejít se a těšit se i na pokračování v sobotu.
V pátek odpoledne nastal rockovými, metalovými …


Fotogalerie

Rožmitál rozhýbal festival () Rožmitál rozhýbal festival (1) Rožmitál rozhýbal festival (2) Rožmitál rozhýbal festival (3) Rožmitál rozhýbal festival (4) Rožmitál rozhýbal festival (5) Rožmitál rozhýbal festival (6) Rožmitál rozhýbal festival (7) Rožmitál rozhýbal festival (8) Rožmitál rozhýbal festival (9) Rožmitál rozhýbal festival (10) Rožmitál rozhýbal festival (11) Rožmitál rozhýbal festival (12) Rožmitál rozhýbal festival (13) Rožmitál rozhýbal festival (14) Rožmitál rozhýbal festival (15) Rožmitál rozhýbal festival (16) Rožmitál rozhýbal festival (17) Rožmitál rozhýbal festival (18) Rožmitál rozhýbal festival (19) Rožmitál rozhýbal festival (20) Rožmitál rozhýbal festival (21) Rožmitál rozhýbal festival (22) Rožmitál rozhýbal festival (23) Rožmitál rozhýbal festival (24) Rožmitál rozhýbal festival (25) Rožmitál rozhýbal festival (26) Rožmitál rozhýbal festival (27) Rožmitál rozhýbal festival (28) Rožmitál rozhýbal festival (29) Rožmitál rozhýbal festival (30) Rožmitál rozhýbal festival (31) Rožmitál rozhýbal festival (32) Rožmitál rozhýbal festival (33) Rožmitál rozhýbal festival (34) Rožmitál rozhýbal festival (35) Rožmitál rozhýbal festival (36) Rožmitál rozhýbal festival (37) Rožmitál rozhýbal festival (38) Rožmitál rozhýbal festival (39) Rožmitál rozhýbal festival (40) Rožmitál rozhýbal festival (41) Rožmitál rozhýbal festival (42) Rožmitál rozhýbal festival (43) Rožmitál rozhýbal festival (44) Rožmitál rozhýbal festival (45) Rožmitál rozhýbal festival (46) Rožmitál rozhýbal festival (47) Rožmitál rozhýbal festival (48) Rožmitál rozhýbal festival (49) Rožmitál rozhýbal festival (50) Rožmitál rozhýbal festival (51) Rožmitál rozhýbal festival (52) Rožmitál rozhýbal festival (53) Rožmitál rozhýbal festival (54) Rožmitál rozhýbal festival (55) Rožmitál rozhýbal festival (56) Rožmitál rozhýbal festival (57) Rožmitál rozhýbal festival (58) Rožmitál rozhýbal festival (59) Rožmitál rozhýbal festival (60) Rožmitál rozhýbal festival (61) Rožmitál rozhýbal festival (62) Rožmitál rozhýbal festival (63) Rožmitál rozhýbal festival (64) Rožmitál rozhýbal festival (65) Rožmitál rozhýbal festival (66) Rožmitál rozhýbal festival (67) Rožmitál rozhýbal festival (68) Rožmitál rozhýbal festival (69) Rožmitál rozhýbal festival (70) Rožmitál rozhýbal festival (71) Rožmitál rozhýbal festival (72) Rožmitál rozhýbal festival (73) Rožmitál rozhýbal festival (74) Rožmitál rozhýbal festival (75) Rožmitál rozhýbal festival (76) Rožmitál rozhýbal festival (77) Rožmitál rozhýbal festival (78) Rožmitál rozhýbal festival (79) Rožmitál rozhýbal festival (80) Rožmitál rozhýbal festival (81) Rožmitál rozhýbal festival (82) Rožmitál rozhýbal festival (83) Rožmitál rozhýbal festival (84) Rožmitál rozhýbal festival (85) Rožmitál rozhýbal festival (86) Rožmitál rozhýbal festival (87) Rožmitál rozhýbal festival (88) Rožmitál rozhýbal festival (89) Rožmitál rozhýbal festival (90) Rožmitál rozhýbal festival (91)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: mip

autor: mip

Další články

Kraj podpořil petici za prohlášení kamenného mostu v Dobříši za kulturní památku Kraj podpořil petici za prohlášení kamenného mostu v Dobříši za kulturní památku Chcete zažít pro lidské ucho neslyšitelné netopýří signály? Chcete zažít pro lidské ucho neslyšitelné netopýří signály? O posledním prázdninovém víkendu si můžete prohlédnout zblízka jediné létající savce – netopýry. Zajímavý program bude připraven pro děti i dospělé, nebude chybět ultrazvukový detektor, který zachytí pro lidské ucho neslyšitelné netopýří signály. 3. srpna 2020   (17:24) Příbramská nemocnice hledá vrchní sestru na urologické oddělení Příbramská nemocnice hledá vrchní sestru na urologické oddělení Výběrové řízení potrvá do konce srpna tohoto roku. 3. srpna 2020   (14:57) PR Strakonická zažívá další komplikace. Řidič superbu skončil za svodidly na střeše Strakonická zažívá další komplikace. Řidič superbu skončil za svodidly na střeše Nakaženou dívku zaskočily nenávistné reakce: Vyhrožovali mi, že mě pobodají nebo rozbijí hlavu Nakaženou dívku zaskočily nenávistné reakce: Vyhrožovali mi, že mě pobodají nebo rozbijí hlavu U Lazska narazil taxík do stromu, řidiče odvezli do nemocnice U Lazska narazil taxík do stromu, řidiče odvezli do nemocnice Hasiči museli zraněného muže z vozidla vyprostit. 3. srpna 2020   (08:39) Fanoušci vojenských a historických aut zbystřete: Až sto vozů se předvede v Rožmitále pod Třemšínem Fanoušci vojenských a historických aut zbystřete: Až sto vozů se předvede v Rožmitále pod Třemšínem Druhý srpnový víkend se do Rožmitálu pod Třemšínem sjedou vojenská a historická vozidla. Hlavní program se odehraje během soboty 8. srpna, kdy posádky čeká orientační závod, návštěvníky pak zábavné odpoledne s hudbou. 3. srpna 2020   (06:16) Růžička v Letech vyzval k odsouzení projevů anticikanismu Růžička v Letech vyzval k odsouzení projevů anticikanismu Čeněk Růžička z Výboru pro odškodnění romského holocaustu připomněl také více než tři tisíce Romů povražděných nacisty v noci na 3. srpen 1944 při likvidaci takzvaného cikánského rodinného tábora v Osvětimi. 2. srpna 2020   (16:03) Na transparentní účet pro rodinu zemřelých ve Lhotě bylo zatím vybráno téměř 70 tisíc Na transparentní účet pro rodinu zemřelých ve Lhotě bylo zatím vybráno téměř 70 tisíc
Hygienici opět zkontrolovali kvalitu vody na koupalištích. Na některých místech doporučují po vykoupání sprchu Hygienici opět zkontrolovali kvalitu vody na koupalištích. Na některých místech doporučují po vykoupání sprchu Kvalita vody na některých přírodních koupalištích se zhoršila. Nový rybník v Příbrami má vodu na nejlepším stupni. 2. srpna 2020   (10:49)
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz