vývoj COVID-19
27. 1. 2021
Bezděkov 6
Bohostice 3
Bohutín 8
Borotice 4
Bratkovice 1
Březnice 41
Buková u Pb 3
Bukovany 1
Čenkov 1
Cetyně 1
Chotilsko 7
Chrást 1
Čím 12
Daleké Dušníky 1
Dlouhá Lhota 2
Dobříš 75
Dolní Hbity 6
Drahenice 3
Drahlín 17
Dubenec 8
Dublovice 6
Dubno 6
Háje 7
Hluboš 2
Hlubyně 4
Horčápsko 2
Hřiměždice 4
Hudčice 1
Hvožďany 16
Jablonná 4
Jesenice 6
Jince 13
Kamýk n. V. 6
Klučenice 4
Korkyně 1
Kosova H. 5
Koupě 1
Kozárovice 3
Krásná H. 3
Křešín 1
Láz 3
Lazsko 2
Lešetice 3
Lhota u Pb 3
M. Hraštice 10
Milín 16
Modřovice 1
Mokrovraty 7
Nalžovice 3
Narysov 6
Nechvalice 4
Nečín 2
Nedrahovice 3
Nestrašovice 1
Nová Ves p. P. 6
Nové Dvory 5
Nový Knín 19
Občov 2
Obecnice 16
Obořiště 7
Obory 1
Ohrazenice 1
Osečany 1
Ostrov 1
Ouběnice 1
Pečice 4
Petrovice 15
Pičín 8
Podlesí 15
Příbram 288
Příčovy 4
Prosen. L. 2
Radětice 1
Rosovice 8
Rožmitál p. T. 36
Rybníky 1
Sádek 3
Sedlčany 37
Sedlec-Prč. 40
Smolotely 2
Solenice 12
Stará Huť 9
Štětkovice 1
Suchodol 1
Svaté Pole 2
Svatý Jan 2
Tochovice 7
Třebsko 6
Trhové Dušníky 6
Velká Lečice 2
Věšín 3
Višňová 6
Volenice 4
Voznice 2
Vrančice 1
Vranovice 1
Vys. Chlumec 3
Vysoká u Příbramě 1
Zduchovice 1
Županovice 1
Rozhodčí ukončili fotbalový zápas předčasně a přivolali na pomoc policii. Dechovou zkoušku však sudí odmítli

5. června 2018   (06:09)
Rozhodčí ukončili fotbalový zápas předčasně a přivolali na pomoc policii. Dechovou zkoušku však sudí odmítli

Utkání vzalo za své po první penaltě. Hráči fotbalového oddílu TJ Spartak Rožmitál cítí vinu na obou stranách.Víkendové fotbalové utkání mezi Rožmitálem a Chlumcem bylo předčasně ukončeno. Oba týmy měly v 1. B třídě nastřádano před zápasem shodných 22 bodů a tvrdý zápas souputníků o záchranu v soutěži se tedy dal předpokládat.
 
„Přijďte nás podpořit v přímém boji o sestup. Doufáme, že zákulisní praktiky zůstanou stranou a rozhodne jen fotbalová stránka,“ hlásala pozvánka rožmitálských fotbalistů, kde vyzývali fanoušky k návštěvě důležitého utkání a zároveň vyjadřovali obavu o zachování fair-play hry již před zápasem.
 
Zápas se však ani nedohrál do konce. „Přijel jsem na hřiště v 15. minutě zápasu. Už v prvních minutách zápasu mi ale volal trenér a informoval mě, že pomezní rozhodčí se mu nezdá. Nejen že nadržoval soupeři, ale dění na hřišti nesledoval, věnoval se spíš dění na tribuně a i diváci viděli, že vrávorá,“ vypráví Zdeněk Vlasák, jednatel fotbalového Spartaku Rožmitál.
 
Po dalších minutách zápasu impulzivní trenér Šlehofer neudržel nervy na uzdě a po slovních komentářích byl vykázán sledovat další vývoj z divácké tribuny. Emoce na hřišti vygradovaly po nařízeném pokutovém kopu. Útočník Tomáš Drechsler, napadl cestou na střídačku čárového rozhodčího. Do sudího měl údajně silně vrazit, ten následkem nárazu upadl a zápas byl předčasně ukončen.
 
„Jen jsem stál a on do mě naběhl. Odrazil se ode mě a upadl. Zbytečná komedie a nedohraný zápas. Vinen se rozhodně necítím. Bohužel jsme zápas výjimečně nenatáčeli, jinak jsme mohli mít důkazy,“  říká údajný agresor Tomáš Drechsler. „Já jsem ale dechovou zkoušku po ukončení zápasu na rozdíl od rozhodčího neodmítl,“ dodává.  Následovalo předčasné ukončení zápasu s tím, že rozhodčí se necítil dobře ani fyzicky ani psychicky a byla přivolána i policie, která měla dohlédnout na bezpečnost.
 
„Incident byl hlášen na lince 158. Z bezpečnostních důvodů jsme vyslali hned několik hlídek. V okamžiku, kdy dorazily na místo, zápas byl už ukončený a hráči byli v kabinách. Jeden z hráčů měl údajně srazit rozhodčího. Na místě se nezjistilo, zda to udělal úmyslně a incident se dále prošetřuje,“ sdělila tisková mluvčí PČR, por. Bc. Eva Stulíková.
 
„Nedivím se, že to rozhodčí psychicky neunesl, diváci na něj po celou dobu řvali. Zodpovědnosti se ale zbavovat nechceme, přiznáváme chybu. K incidentu na hřišti došlo, to nás moc mrzí a také jsme o tom informovali disciplinární komisi. Očekáváme velký trest. Pokud nám seberou body, sestoupíme. Víc nás ale mrzí, že se o tom bude rozhodovat od stolu a ne na hřišti. Přijímáme svůj díl viny, ale také jsme chtěli vyjádřit svůj názor, že rozhodčí byl ovlivněn soupeřem a navíc pod vlivem alkoholu. Dechovou zkoušku však odmítl,“ dodává Zdeněk Vlasák.
 
Disciplinární komise rozhodne o udělení trestu ve čtvrtek. „Věří se vždy rozhodčím, my očekáváme velký postih,“ říká Zdeněk Vlasák. Vzhledem k tomu, že se hráči Rožmitálu nenechali ovládnout emocemi poprvé, je předpoklad trestu většího rozsahu nasnadě. Jak komise zhodnotí celý zápas, kde stojí slovo proti slovu, se necháme překvapit.
 
„Raději dám své děti na hokej, nespravedlnost, která se děje ve fotbale, vidět nemusí,“
završil svým názorem rožmitálský obránce Ondřej Pejsar.


 
 
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jk

Další články

Žáci dostanou pololetní hodnocení, většina z nich elektronicky Žáci dostanou pololetní hodnocení, většina z nich elektronicky V pátek čekají školáky jednodenní pololetní prázdniny. Další lidé z Dobříše, Hájů a Staré Huti začnou na jaře s kompostováním Další lidé z Dobříše, Hájů a Staré Huti začnou na jaře s kompostováním Nové nádoby na biologicky rozložitelný odpad z kuchyně a ze zahrad dostanou stovky … Utrhl oleandr a olízl si prsty. V obavě o svůj život si opilec v Bohosticích zavolal záchranku Utrhl oleandr a olízl si prsty. V obavě o svůj život si opilec v Bohosticích zavolal záchranku Z preventivních důvodů skončil v nemocnici. V Příbrami srazilo auto na přechodu dva chodce. Řidička ujela, ale nakonec se vrátila V Příbrami srazilo auto na přechodu dva chodce. Řidička ujela, ale nakonec se vrátila Policisté ve středu v podvečer šetřili příčinu dopravní nehody u OBI. Starostou Rožmitálu se stal Pavel Bártl, místostarostou je Josef Kaiser Starostou Rožmitálu se stal Pavel Bártl, místostarostou je Josef Kaiser Ke změně ve vedení města muselo dojít kvůli úmrtí Josefa Vondráška, který stál v čele … Nepřehlédněte Středočeský kraj trápí nedostatek vakcín, nemocnice ruší tisíce rezervací Středočeský kraj trápí nedostatek vakcín, nemocnice ruší tisíce rezervací V Příbrami očkování veřejnosti nad 80 let zatím neodstartovalo. Proti sloučení příbramských gymnázií vznikla petice Proti sloučení příbramských gymnázií vznikla petice Petici je možné podepsat do 1. března tohoto roku. V Příbrami se s vykradenými sklepy roztrhl pytel. Zloděje nezastavil ani nouzový stav V Příbrami se s vykradenými sklepy roztrhl pytel. Zloděje nezastavil ani nouzový stav V zimním období se do sklepů častěji vkrádají zloději, kteří nepohrdnou žádným zbožím. … Právní poradna on-line: Pozvání do chatu přijal příbramský advokát Michal Janík Právní poradna on-line: Pozvání do chatu přijal příbramský advokát Michal Janík Na vaše dotazy bude zdarma odpovídat 11. února od 13:00. Otázky můžete klást již … CHAT S OSOBNOSTÍ
Policisté pátrají po svědcích nehody, při které mělo dojít ke střetu auta s chodcem Policisté pátrají po svědcích nehody, při které mělo dojít ke střetu auta s chodcem K nehodě mělo dojít v úterý odpoledne.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz