Rozdáváme další 2 lístky na Novák 800
6. června 2016 (13:16)
Již tento víkend se v Příbrami uskuteční asi největší hudební festival v její historii. V rámci oslav 800. výročí města v areálu Nového rybníku vystoupí například Buty, Monkey Business, Lucie Bílá, Gipsy.cz, Dara Rolins, Leoš Mareš a další. Vstupenky si můžete zakoupit v síti Ticketstream nebo zkusit štěstí v naší soutěži. Stačí odpovědět na otázku a mít nejpřesnější tip. Vyhrát může pouze ten, kdo je fanouškem stránky pribram.cz na Facebooku.
Otázka zní: Kolik jsme publikovali článků od doby, co portál prošel redesignem v červnu 2014? (počítá se doba od 1.6. 2014 – 1.6.2016 včetně).
Své tipy vkládejte do komentářů na Facebooku pod tento příspěvek do úterý 7.června 23:59. Ve středu zveřejníme vítěze dvou vstupenek. Pozor! Vítězem se může stát jen ten, kdo je fanouškem stránky pribram.cz na Facebooku!
Vítězem předchozí tipovací soutěže se stal Tobias Melichar (na fotografii).
Otázka zní: Kolik jsme publikovali článků od doby, co portál prošel redesignem v červnu 2014? (počítá se doba od 1.6. 2014 – 1.6.2016 včetně).
Své tipy vkládejte do komentářů na Facebooku pod tento příspěvek do úterý 7.června 23:59. Ve středu zveřejníme vítěze dvou vstupenek. Pozor! Vítězem se může stát jen ten, kdo je fanouškem stránky pribram.cz na Facebooku!
Vítězem předchozí tipovací soutěže se stal Tobias Melichar (na fotografii).
foto: pribram.cz
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ
Další články
Ceby benzinu šly v Příbrami nahoru, nejlevněji naplníte nádrž u Silmetu a Prim
Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 40,99 Kč do 44,40 Kč …
DOPRAVA
Atommuzeum v Brdech vás zavede do časů studené války
Hluboko v brdských lesích se ukrývá místo, které bylo kdysi jedním z nejstřeženějších …
TIP NA VÝLET
Rožmitál investuje do oprav chodníků, silnic i bezpečnosti ve městě
Město Rožmitál pod Třemšínem pokračuje v jarních investicích do oprav chodníků, …
Příbram čeká víkendový nářez: Svatohorský Downtown slaví 10 let. Dorazí vítěz Asia Express i rapové legendy PSH
Historické centrum Příbram už tuto sobotu ovládne adrenalin, hluk kol, skoky mezi zdmi …
SPORT
Drama kolem výborů, krácená dotace pro HC Příbram a dotaz na „náhubkový“ řád. Zastupitelstvo tentokrát jelo rychle, ale bylo o čem mluvit
Ve středu 20. května se příbramští zastupitelé sešli na dalším jednání. A i když šlo o …
POLITIKA
Kultura, která spojuje celý region: Březnicko čeká rok s loutkami
Malí i velcí diváci, milovníci pohádek, loutek a kouzelných příběhů – zbystřete. Od …
KULTURA
Licenční komise FAČR neudělila v první instanci licenci čtyřem klubům. Mezi nimi je i FK Příbram
Licenční komise Fotbalové asociace ČR (FAČR) v první fázi licenčního řízení …
SPORT
Lesem v Brdech občas otřese exploze. Pyrotechnici tam likvidují ostrou munici
Exploze občas vyleká obyvatele pod brdskými hřebeny a pochopitelně i turisty, co se …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Nová karta otevírá jeskyně, glamping i zážitky v Brdech a Podbrdsku za výhodnější ceny
Výlet, kde dopoledne zmizíte v temnotě Koněpruských jeskyní, odpoledne se vezete na …
ZAJÍMAVOSTI





