7. 12. svátek má Ambrož

Rok 2019 byl v návštěvnosti rekordní, přivítali jsme více než šest a půl milionu návštěv

2. ledna 2020   (08:15)
Rok 2019 byl v návštěvnosti rekordní, přivítali jsme více než šest a půl milionu návštěv

Celkem bylo zobrazeno 12 540 739 stránek.Rok se s rokem sešel a je čas poděkovat našim čtenářům, obchodním partnerům a všem lidem, kteří se v minulém roce podíleli na obsahu webu pribram.cz. Návštěvnost byla v uplynulém roce opět rekordní.

Každým rokem stoupající návštěvnost se rapidně podepsala na konečném čísle přístupů, které se v poslední den v roce zastavilo na  6 681 398. Oproti roku 2018 jsme zaznamenali raketový nárůst návštěv, a to o více než dva a půl milionu. Zobrazeno bylo celkem 12 540 739 stránek.

Celkový počet shlédnutých stránek na jednu návštěvu byl 1,98, průměrná doba návštěvy pak 1:28 minut. Dále jsme v loňském roce dosáhli 45,79% nových návštěvníků. Oproti roku 2018 vzrostl také počet přístupů z mobilních zařízení, a to na 61,13%, z počítačů přišlo 37,87%, z tabletů pak 1%.

V roce 2019 jsme vydali celkem 2642 článků, v průměru tedy 7,2 zpráv za den.

Největší počet zaznamenaných návštěv byl 5. listopadu, kdy jsme za jediný den přivítali 189 947 přístupů.

Podle Google Analitics nás navštívilo 56,42% žen a 43,58% mužů.

Nejčtenější články roku 2019
 
Rok se s rokem sešel a je čas poděkovat našim …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Například školy v Příbrami zatím ředitelská volna nevyhlásily, procento nakažených … Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta Příbrami Jan Konvalinka se ohlíží za včerejším jednání zastupitelstva. V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta Při průměrné spotřebě 90 litrů na osobu a den zaplatí příští rok tříčlenná domácnost … Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu K události došlo 20. listopadu v ranních hodinách. Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Slavnou parodii na westerny se souborem nastudoval Milan Schejbal, v hlavních rolích … Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Podmínky prodeje vedení radnice ještě upřesní a znovu předloží zastupitelstvu. Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Návrh rozpočtu dnes schválili zastupitelé. O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové Podle meteorologů nás pravděpodobně čekají opět Vánoce na blátě. ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami Nejdůležitějším bodem bude návrh rozpočtu na příští rok.
Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Trojici pachatelů zaznamenala kamera. Městská policie žádá veřejnost o pomoc při …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz