15. 10. svátek má Tereza

Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm

14. září 2019   (21:17)
Dalších 10 fotografií v galeriiRodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm

Uvnitř budovy byla propanbutanová lahev, hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích.


V sobotu ve večerních hodinách byl ohlášen na tísňovou linku požár rodinného domu v obci Voznice. Operační důstojník zaslal na pomoc šest jednotek hasičů.

Po příjezdu k události hasiči zjistili, že se jedná o požár budovy v plném rozsahu. "Hasební práce komplikuje fakt, že se v budově nachází propanbutanová lahev. Prvotním průzkumem bylo zjištěno, že uvnitř domu nejsou žádné osoby," sdělil portálu pribram.cz mluvčí hasičů Jaroslav Gabriel.

Na místo se dostavil vyšetřovatel hasičů. "Příčina vzplanutí bude určena po skončení hasebních prací. Škoda na majetku bude značná, ale prozatím ji nelze určit," dodal mluvčí hasičů.
 

V sobotu ve večerních hodinách byl ohlášen na …
Foto: Hasiči města Dobříše

Foto: Hasiči města Dobříše

Fotogalerie

Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm () Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm (1) Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm (2) Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm (3) Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm (4) Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm (5) Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm (6) Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm (7) Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm (8) Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm (9)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, japDalší články

Máte v ložnici zrcadlo? Na noc ho zakryjte.. Máte v ložnici zrcadlo? Na noc ho zakryjte.. „Setkali jsme se s případy, kdy se lidé museli ze své nemovitosti odstěhovat, protože to tam nedávali,“ říká Lenka Charvátová, která se s manželem zabývá paranormálními jevy 15. října 2019   (20:35) V zásilce banánů přicestoval do příbramského Tesca exotický pavouk V zásilce banánů přicestoval do příbramského Tesca exotický pavouk Dodavatel přivezl zboží z Mozambiku 15. října 2019   (17:03) Krizový štáb prověřilo cvičení. Jednalo se o požár bytového domu Krizový štáb prověřilo cvičení. Jednalo se o požár bytového domu V rámci přípravy na možné vyhlášené krizové stavy či mimořádné události a jejich řešení, jsou většinou jednou ročně předsedou krizového štábu nařízena cvičení. 15. října 2019   (14:32) Jiráskovy sady dočasně bez semaforů Jiráskovy sady dočasně bez semaforů Rekonstrukce osvětlení by měla být dokončena v nejbližších dnech 15. října 2019   (12:49) Pečené kaštany jsou nejen pochoutkou, ale také zdrojem vitamínů Pečené kaštany jsou nejen pochoutkou, ale také zdrojem vitamínů Kaštanovník se dožívá i několika set let a dorůstá do velikosti až 30 metrů. 15. října 2019   (11:50) Městské kulturní centrum sídlí v budově Špalíčku Městské kulturní centrum sídlí v budově Špalíčku V minulém týdnu byla otevřena nová kancelář Městského kulturního centra, které v našem městě funguje od září letošního roku. 15. října 2019   (09:12) Mě nikam nevezmou, mám amputované prsty u nohy Mě nikam nevezmou, mám amputované prsty u nohy Bezdomovec Jan přišel o oba rodiče a zůstal sám. Spí venku a je přesvědčen, že kvůli svému handicapu je nezaměstnatelný 15. října 2019   (06:47) Nepřehlédněte Afghánec, který jednoho muže pobodal a druhého zabil, byl dopaden Afghánec, který jednoho muže pobodal a druhého zabil, byl dopaden Cizí státní příslušník jednu osobu pobodal, druhou zavraždil. 14. října 2019   (19:46) Mastnota, špína a zbytky potravin. Hygienici si oběd raději nedali Mastnota, špína a zbytky potravin. Hygienici si oběd raději nedali Provozovatel místo spropitného dostal pokutu 14. října 2019   (19:03) Nepřehlédněte Nevešel se s návěsem pod most, zablokoval silnici na hodiny Nevešel se s návěsem pod most, zablokoval silnici na hodiny Řidič pravděpodobně nerespektoval dopravní značení 14. října 2019   (18:37) NepřehlédněteKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz