Řidiči musejí na D4 počítat s omezeními kvůli opravě svodidel
20. července 2020 (10:08)
foto: pribram.cz, ČTK
Řidiči musejí do středy počítat s dopravními omezeními na dálnici D4 na Příbramsku. Důvodem je oprava svodidel, provoz je v některých úsecích veden jen jedním pruhem.
Silničáři dnes opravují svodidla při krajnici mezi kilometry 35,8 a 36,3 za hranicí obce Obořiště ve směru na Příbram. Pravý jízdní pruh je v úseku dlouhém asi 600 metrů uzavřený a doprava je svedena do levého jízdního pruhu. Už o víkendu se tam nárazově tvořily kolony. "Řidiči zde musí počítat s možným zdržením a dbát zvýšené opatrnosti," uvedl Martin Buček z Ředitelství silnic a dálnic.
V úterý a ve středu budou práce na opravě svodidel ve směru na Příbram pokračovat mezi kilometry 34,2 a 34,7 na začátku Obořiště. Na řidiče tam bude čekat stejné dopravní omezení, tedy uzavření pravého jízdního pruhu a převedení dopravy do levého průjezdného jízdního pruhu. Práce jsou plánovány vždy od 07:00 do 18:00.
Omezení lze čekat také v opačném směru na Prahu. Dnes tam silničáři od 8:00 do 16:00 opravují svodidla středového dělicího pásu mezi kilometry 40 až 39,8 na úrovni čerpací stanice Benzina. Levý jízdní pruh je v délce asi 300 metrů uzavřený a doprava je svedena do pravého pruhu. Na stejné omezení dnes řidiči narazí také mezi kilometry 35,3 a 35,1 na začátku obce Obořiště ve směru na Prahu. Levý pruh je tam v úseku asi 300 metrů uzavřený a doprava je svedena do pravého jízdního pruhu.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
ČTK
ČTK
autor: Jakub Pečenka
Další články
Každý sedmý řidič chyboval. Policie na Příbramsku teď zaměří kontroly na motorkáře
Policisté o uplynulém víkendu prověřili na silnicích Příbramska celkem 208 vozidel. …
DOPRAVA
Tři finále a tři tituly, to jsou Příbram Bobcats
V průběhu dvou víkendů postoupili Příbram Bobcats přes semifinále do finále hned ve …
SPORT
Oblastní nemocnice Příbram vstupuje do nové éry chirurgie. Do nemocnice dorazil robotický systém da Vinci
Oblastní nemocnice Příbram dosáhla významného milníku ve svém rozvoji. V tomto týdnu …
Kritická situace v záchranné stanici Hrachov: Kvůli vedrům praská ve švech, od státu přitom nedostala ani korunu
Záchranná stanice pro živočichy v Hrachově u Sedlčan, kterou provozuje Ochrana fauny …
AKTUÁLNĚ
Meteorologové změnili výstrahy před počasím. Od července budou přesnější a zaměří se na skutečné dopady
Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) spustil od 1. července inovovaný systém výstrah …
AKTUÁLNĚ
Letní odstávka teplé vody v Příbrami. Kdy přesně nebude z kohoutků téct teplá?
Energo Příbram oznámilo termín letošní pravidelné letní odstávky centrálního zdroje …
AKTUÁLNĚ
Vážná nehoda v Březnici: Chodec zakopl na chodníku a padl hlavou na projíždějící autobus, na hřišti přistál vrtulník
K nešťastné dopravní nehodě došlo v úterý v podvečer na náměstí v Březnici na …
AKTUALIZOVÁNO
Nový přístup k duševnímu zdraví: Švédsko radí nejdřív přírodu, až pak si dejte léky.
Švédsko dlouhodobě patří mezi země, které berou duševní zdraví vážně. Nejen v …
LIFESTYLE
Středočeští silničáři posouvají kvůli počasí některé práce na večerní dobu
Středočeští silničáři posouvají některé práce na večerní a noční dobu. Konkrétně jde …
AKTUÁLNĚ
Na Slapech pokračuje oprava silnice na hrázi, řidiči musejí úsek objíždět
Na Slapské přehradě pokračuje generální oprava mostu a silnice na hrázi, která začala …
AKTUÁLNĚ




