14. 8. svátek má Alan




Řidiče čeká na dálnici D4 tento týden několik omezení

29. září 2020   (14:59)
Řidiče čeká na dálnici D4 tento týden několik omezení
foto: pribram.cz_ČTK

Na dálnici D4 budou do pátku probíhat rekonstrukce asfaltové vrstvy. Řidiči tak musí počítat s omezeními.


Stavební dělníci budou do pátku opravovat na dálnici asfaltovou vrstvu. V úterý a ve středu čekají na motoristy omezení u Mníšku pod Brdy, poté se práce přesunou k Voznici a křižovatce Skalka. ČTK o tom informoval Martin Buček z Ředitelství silnic a dálnic.

Do úterních 18:00 se pracuje na 19. kilometru u Mníšku ve směru na Příbram, doprava je tam svedena do levého pruhu. Ve středu mezi 7:30 a 18:00 se bude opravovat vozovka ve stejném směru na 24. kilometru u Voznice. Jezdit se bude pouze pravým jízdním pruhem.
V dalších dnech se práce přesunou do opačného směru na Prahu, opravy jsou plánovány opět mezi 7:30 mezi 18:00. Ve čtvrtek se bude opravovat vozovka na 40. kilometru u křižovatky Skalka, doprava bude svedena do levého jízdního pruhu. V pátek se bude pracovat na 39. kilometru na úrovni čerpací stanice Benzina, i tam se bude jezdit jen levým jízdním pruhem.
"V uvedených úsecích se bude frézovat stávající obrusná vrstva, aplikovat spojovací postřik a pokládat nová obrusná vrstva. Plánovaný průběh prací může být ovlivněn špatnými klimatickými podmínkami," dodal Buček.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz_ČTK
autor: Jana Fedorová








Další články

Překonali jsme hranici 35 000. A k tomu 11 000 na Instagramu. Příbram.cz roste díky vám Překonali jsme hranici 35 000. A k tomu 11 000 na Instagramu. Příbram.cz roste díky vám Překročili jsme další hranici, která ještě před rokem vypadala jako něco, co se nás … NEPŘEHLÉDNĚTE Obořištěm zazní burácení historických motorů. Na 8. sraz veteránů dorazí desítky unikátních strojů Obořištěm zazní burácení historických motorů. Na 8. sraz veteránů dorazí desítky unikátních strojů Milovníci historických automobilů a motocyklů by si měli v kalendáři zakroužkovat … NEPŘEHLÉDNĚTE Policie udeřila na nenávistné komentáře! Kvůli příbramskému Pride prověřuje desítky příspěvků Policie udeřila na nenávistné komentáře! Kvůli příbramskému Pride prověřuje desítky příspěvků Už tuto sobotu se v Příbrami uskuteční vůbec první Pride, tedy pochod LGBT komunity. … AKTUÁLNĚ Pohonné hmoty v Příbrami: Nejlevnější benzin i naftu pořídíte u Silmetu Pohonné hmoty v Příbrami: Nejlevnější benzin i naftu pořídíte u Silmetu Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 39,89 Kč do 41,90 Kč … AKTUÁLNĚ Tipy na víkend: Svatohorská poutní slavnost, živá Marie Terezie i pilotní ročník Příbram Pride! Tipy na víkend: Svatohorská poutní slavnost, živá Marie Terezie i pilotní ročník Příbram Pride! Centrem dění tohoto víkendu bude nejen Svatá Hora, kde se bude konat další poutní … NEPŘEHLÉDNĚTE Hladina Orlíku padá o metr týdně. U Zvíkova už kvete voda — fotogalerie z místa Hladina Orlíku padá o metr týdně. U Zvíkova už kvete voda — fotogalerie z místa Orlická přehrada zažívá největší pokles hladiny za poslední desítky let. V nádrži … FOTOGALERIE Léky na cukrovku změnily svět. Mounjaro a Wegovy lámou rekordy, pomáhají s obezitou a mění nejen americkou společnost Léky na cukrovku změnily svět. Mounjaro a Wegovy lámou rekordy, pomáhají s obezitou a mění nejen americkou společnost Dvě největší globální firmy vyrábějící léky na cukrovku a obezitu oznámily výsledky za … ZDRAVOTNICTVÍ Bouračka? Lísteček za stěrač nestačí! Řidič může přijít o tisíce i o řidičák Bouračka? Lísteček za stěrač nestačí! Řidič může přijít o tisíce i o řidičák Stačí nehoda na parkovišti, poškozená značka nebo svodidla a problém může být mnohem … Solvayovy lomy lákají na jízdu vláčkem i jedinečný pohled do historie těžby Solvayovy lomy lákají na jízdu vláčkem i jedinečný pohled do historie těžby Jen kousek od obce Svatý Jan pod Skalou se ukrývá místo, kde se snoubí průmyslová … TIP NA VÝLET
Drama v MOL Cupu: Spartak Příbram potrápil třetiligového favorita z Písku Drama v MOL Cupu: Spartak Příbram potrápil třetiligového favorita z Písku Spartak šel do vedení už v úvodu a proti třetiligovému Písku se dokázal vrátit a … SPORT
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz