27. 4. svátek má Jaroslav




Repete Fest přivede na rožmitálský zámek hudbu, divadlo i film

26. července 2023   (09:11)
Repete Fest přivede na rožmitálský zámek hudbu, divadlo i film
foto: spolek Odd!Spot / se souhlasem

Multižánrová akce se zaměřením na mladou kulturu se v areálu renesanční památky v Rožmitále pod Třemšínem uskuteční o víkendu 28. až 30. července.


O víkendu 28. až 30. července se do Rožmitálu pod Třemšínem opět sjedou návštěvníci multižánrového festivalu Repete Fest. Za akcí stojí studentský spolek Odd!Spot. Zájmem organizátorů je nejen seznámit návštěvníky s tvorbou mladých umělců, ale také podpořit rekonstrukci místního zámku, kde se akce každoročně koná.

Brány zámku přivítají první nedočkavce již v pátek. V areálu bude fungovat bar, znít hudba a organizátoři slibují také překvapení. Hlavní program se uskuteční v sobotu a začne ranní jógou. Diváky pak čeká zejména kulturní program – divadelní představení, výstavy a filmy včetně debat s jejich tvůrci. Zúčastnit se můžete také kreativních workshopů nebo prohlídek zámku. Otevřen bude second hand pop-up a beauty koutek. Večer se na pódiu vystřídají kapely různého hudebního zaměření. Avizovaný přehled vystupujících uvádíme níže.
KAPELY
• Colour Of The Sky (indie rock/funk/psychedelie/jazz)
• Wreckberries (indie rock/punk)
• fumar mata (psychedelie/rock/80.-90. léta)
• Meowlau x Val (drum'n'bass/pop)
• Randal bois (alternativní/experimentální/rapová/randálová skupina)

DIVADLO
• Modrá Laguna (divadelní hra "Už musíme jít")

FILMY
• Lukáš Mach (Počitky; žánr: psychologické drama, poetický; 16 min)
• Alan Sýs (Chtěl bych najít komfort v jakýkoliv situaci; žánr: experimentální, dokumentární, absurdní; 15 min)
• Veronika Poslední - Cloudy today and tomorrow

VÝSTAVY
• Galerie Postoj X Anina Menger - Střípky z Blízkého východu
• Lukáš Mach

WORKSHOPY
• Tradice žije

SECONDHAND POP-UP
• natalievagner

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Železná žena z malého sboru šokovala kraj: Hasička z Voltuše zamíří na mistrovství republiky na Žižkovskou věž Železná žena z malého sboru šokovala kraj: Hasička z Voltuše zamíří na mistrovství republiky na Žižkovskou věž Adrenalin, pot a výkony na hraně lidských sil. V Kolíně se o uplynulém víkendu … SPORT Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna Svatou Horu čeká další významná personální změna. Farář P. Miloš Szabo, který přišel v … AKTUÁLNĚ První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek První máj nemusí být jen o polibku pod třešní. Co takhle si ho užít na hřišti? … SOUTĚŽ Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem Zastupitelstvo města Příbrami projednalo návrh na rozdělení programových dotací pro … POLITIKA Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima Svatohorský sad se v pátek proměnil v jedno z nejživějších míst v Příbrami. Konal se … Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina slinivky patří k nejnebezpečnějším nádorům současnosti. Většina pacientů se o … NEPŘEHLÉDNĚTE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Ve čtvrtek 30. dubna v 16:00 hodin bude v Galerii OPE v Památníku Vojna slavnostně … KULTURA Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Stovky návštěvníků, zaplněná parkoviště a dechberoucí výkony chladnokrevníků v srdci … FOTOGALERIE Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců Přírodovědný spolek Dobříš vstupuje do nadcházející sezóny s významnou novinkou, která … AKTUÁLNĚ
Z Příbrami do ekvádorské džungle: Karolína Urbanová našla nový domov, syna i životní směr Z Příbrami do ekvádorské džungle: Karolína Urbanová našla nový domov, syna i životní směr Karolína Urbanová pochází z Příbrami a její jméno před lety rezonovalo internetem pod … LIFESTYLE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz