17. 3. svátek má Vlastimil




Rekonstrukce uzavře nemocniční koridor, odstávka čeká i babybox

11. března 2019   (12:54)
Rekonstrukce uzavře nemocniční koridor, odstávka čeká i babybox
foto: pribram.cz

Uzavírka koridoru potrvá zhruba do letních prázdnin.



Již od 18. března nebude možné využít k cestě mezi pavilony příbramské nemocnice podzemní koridor, který spojuje pavilon I se zbytkem nemocnice. Jeho uzavření je nutné z důvodu rekonstrukce v pavilonu D4 a stavby nové spojovací vertikály. Uzavření by mělo trvat zhruba do léta.

„Vedení Oblastní nemocnice v Příbrami věnovalo mnoho pozornosti přípravám na tuto událost a věříme, že jsme udělali maximum možného pro to, aby chod nemocnice byl uzavřením koridoru dotčen co nejméně. Přesto žádáme náš personál a pacienty o schovívavost,“ říká tiskový mluvčí příbramské nemocnice Martin Janota.

I v době rekonstrukce by měla fungovat potrubní pošta i datové spojnice mezi pavilony. Po celou dobu uzavření budou pacienti v případě nutnosti převáženi mezi areály sanitními vozy. K tomuto účelu budou posíleny služby sanitářů i řidičů.

Průchod koridorem bude zcela uzavřen, pro přesun mezi areály je tedy nutné využít cestu venkem po chodníku u ulice Gen. R. Tesaříka. V případě nejasností vám mohou pomoci orientační panely umístěné u vchodů do nemocnice, nebo recepce nemocnice.

Odstaven bude i babybox
Kvůli rozsáhlým stavebním pracím bude nutné na několik měsíců odstavit i babybox, který bude bezpečně uložen a po dokončení rekonstrukčních prací opět umístěn na stěnu pavilonu D4. Žádné náhradní umístění babyboxu není vzhledem k potřebě jeho napojení na porodnický sál a další sítě, možné. Nejbližší babybox najdete po dobu jeho odstavení v Berouně, Písku, Praze nebo Plzni.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: red








Další články

Do Příbrami míří festival Jeden svět. Nabídne filmy o AI, Gaze i lidských příbězích Do Příbrami míří festival Jeden svět. Nabídne filmy o AI, Gaze i lidských příbězích Do Příbrami se vrací filmový festival Jeden svět, který přináší dokumentární snímky o … NEPŘEHLÉDNĚTE Když se někdo nudí, trpí koše a lampy. Příbram přišla o 270 tisíc Když se někdo nudí, trpí koše a lampy. Příbram přišla o 270 tisíc Vandalismus v Příbrami se projevuje od poničených košů a laviček až po ohnuté stožáry … FOTOGALERIE V Občově hořela autodílna, na místě zasahuje několik jednotek hasičů V Občově hořela autodílna, na místě zasahuje několik jednotek hasičů Několik hasičských jednotek zasahuje v Občově u požáru autodílny. AKTUÁLNĚ Známe 16 vítězů ankety. Který klub je na Příbramsku nejoblíbenější? Známe 16 vítězů ankety. Který klub je na Příbramsku nejoblíbenější? Velká čtenářská anketa na portálu pribram.cz, která hledá nejoblíbenější fotbalový … SPORT Dobrovolníci znovu vyčistili okolí rožmitálského zámku. Nejvíce tam bylo lahví od rumu Dobrovolníci znovu vyčistili okolí rožmitálského zámku. Nejvíce tam bylo lahví od rumu Okolí rožmitálského zámku má za sebou další výrazné zlepšení. Skupina místních … NEPŘEHLÉDNĚTE Velikonoční neděle v divadle: tvoření, pohádky a jarní kouzlo pro celou rodinu Velikonoční neděle v divadle: tvoření, pohádky a jarní kouzlo pro celou rodinu Divadlo A. Dvořáka v Příbrami zve v neděli 22. března od 10 do 17 hodin všechny malé i … KULTURA Jediní v okolí! DAPE Cars v Příbrami nabízí službu, kterou ostatní servisy neumí Jediní v okolí! DAPE Cars v Příbrami nabízí službu, kterou ostatní servisy neumí Když se na silnici něco pokazí, většina řidičů z Příbramska už ví, kam volat. DAPE … PR Kvůli požáru ubytovny i kontejnerů vyšetřuje policie podezřelou osobu Kvůli požáru ubytovny i kontejnerů vyšetřuje policie podezřelou osobu Rušnou noc zažili nejen hasiči kvůli nočnímu požáru na ubytovně, ale i kvůli hořícím … AKTUALIZOVÁNO Noční požár ubytovny v Příbrami: Hasiči evakuovali 35 lidí, zasahovalo několik jednotek Noční požár ubytovny v Příbrami: Hasiči evakuovali 35 lidí, zasahovalo několik jednotek Krátce před jedenáctou hodinou večerní v neděli byl vyhlášen poplach kvůli požáru na … AKTUALIZOVÁNO
Je Příbram bezpečné město? Data i názory obyvatel dávají jasnější obrázek Je Příbram bezpečné město? Data i názory obyvatel dávají jasnější obrázek Pocit bezpečí je jedním ze základních ukazatelů kvality života ve městě. Jak si v … ANKETA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz