Rekonstrukce sportovní haly na Dobříši uzavře restauraci a na prázdniny i knihovnu
20. dubna 2019 (13:50)
Na konci ledna příštího roku by měla být hotová rekonstrukce sportovní haly na Dobříši. Ta by měla být zahájena hned po Velikonocích. V rámci projektu bude zateplen plášť budovy, vyměněny okna, rekonstruován zdroj vytápění, vzduchotechnika a také osvětlení v hale. Sportovní hala by měla po úpravách mít výrazně nižší energetické nároky na vytápění. Zakázku má na starosti společnost POHL, která nabídla nejnižší částku 53,1 milionů, včetně DPH.
Realizace stavebních prací bude mít dopad i na Městskou knihovnu Dobříš a restauraci Modrká Kočka. Knihovna bude uzavřena prakticky celé prázdniny – od 1. července do 20. srpna. Do restaurace se pak nepodíváte od 10. září do 30. října.
Sportovní hala již v minulých letech prošla významnou rekonstrukcí, při které byla kompletně upravena vnitřní část, včetně povrchu a hlediště.
Realizace stavebních prací bude mít dopad i na Městskou knihovnu Dobříš a restauraci Modrká Kočka. Knihovna bude uzavřena prakticky celé prázdniny – od 1. července do 20. srpna. Do restaurace se pak nepodíváte od 10. září do 30. října.
Sportovní hala již v minulých letech prošla významnou rekonstrukcí, při které byla kompletně upravena vnitřní část, včetně povrchu a hlediště.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: red
autor: kap
Další články
Majitelé sousedního pozemku reagují na spor se Zooparkem
Dotčené osoby využily právo na odpověď podle § 10 tiskového zákona. Text zveřejňujeme …
Devět pošt Partner končí dočasně provoz. Česká pošta řeší schodek u provozovatele, služby převezmou náhradní pobočky
Česká pošta dočasně uzavřela devět poboček Pošta Partner. Důvodem je finanční schodek …
AKTUÁLNĚ
Před Brdskou 25 někdo otáčel značení tratě. Pořadatelé mluví o nepochopitelném jednání
Nedělní závod Brdská 25, který je součástí Brdského poháru, letos provázely nepříjemné …
SPORT
Veterináři v dovezených divočácích znovu potvrdili svalovce
V České republice byl po zhruba měsíci znovu potvrzen výskyt nebezpečného parazita …
AKTUALIZOVÁNO
Lidé ve Vrančicích v referendu odmítli stavbu větrných elektráren
Lidé ve Vrančicích v referendu odmítli stavbu větrné elektrárny nebo elektráren v …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Po odchodu starosty přichází změna: Karpíšek potvrdil, že se bude ucházet o pozici lídra ANO
Současný místostarosta Vladimír Karpíšek dnes na svém profilu uvedl, že se v letošních …
BLESKOVÁ ZPRÁVA
Generace pod dekou: Proč citlivé děti kolabují pod tlakem života
Psychologové upozorňují, že české děti mají méně odolnosti vůči stresu než jejich …
ZAJÍMAVOSTI
Děti z Bohutína zastavovaly řidiče. Rozdávaly sluníčka i „mračouny“
U základní školy v Bohutíně proběhla preventivní dopravní akce s názvem „Slunce na …
AKTUÁLNĚ
Klučenice se uchází o titul Vesnice roku. Do soutěže se letos přihlásilo 245 obcí, nejvíce od roku 2016
Do letošního ročníku soutěže Vesnice roku se přihlásilo 245 obcí z celé České …
ZAJÍMAVOSTI
Vznikající malba na Březových Horách budí emoce. Lidé řeší autora i její budoucnost
Na Březových horách vzniká velkoplošná malba, která má na zhruba sto metrech …
NÁZOR





