1. 6. svátek má Laura




Rekonstrukce Mariánské a Kutnohorské se protáhne do konce září

11. září 2015   (09:18)
Rekonstrukce Mariánské a Kutnohorské se protáhne do konce září
foto: pribram.cz

Městský úřad v Příbrami prodloužil lhůtu uzavírek obou ulic.



Mariánská a Kutnohorská ulice zůstanou kvůli rekonstrukci uzavřeny až do konce září. Vyplývá to z oznámení o prodloužení uzavírky, které zveřejnil Městský úřad Příbram. Obě ulice měly být původně otevřeny již v úterý 15. září.

ulice Kutnohorská
Termín: 17.07.2015 – původní termín 15.09.2015 prodloužen do 30.09.2015
V úseku: od ul. Politických vězňů až po ul. 28. října
Důvod: stavební práce – rekonstrukce MK v Příbrami
Investor: Město Příbram
prováděné firmou: Vodohospodářské stavby, spol. s r.o., Křižíkova 2393, Teplice

ulice Mariánská
Termín: 17.07.2015 – původní termín 15.09.2015 prodloužen do 30.09.2015
V úseku: od ul. Aloise Jiráska až po ul. Pod Haldou
Důvod: stavební práce – rekonstrukce MK v Příbrami
Investor: Město Příbram
prováděné firmou: Vodohospodářské stavby, spol. s r.o., Křižíkova 2393, Teplice

Omezení provozu autobusů MHD a příměstských linkových autobusů:
Linka MHD 3A, 3B, 3C, 10A, 10B
* nebude obsluhována zastávka: „Příbram, Březové Hory, nám. J.A.Alise“, Příbram, Březové Hory, Mariánská“, „Příbram, Stalingrad“
Linka MHD 4C
* nebude obsluhována zastávka: „Příbram, sídl. Kladenská“, Příbram, sídl. Politických. vězňů věžák“, „Příbram, sídl. Politických vězňů“, „Příbram, Stalingrad“
Linka MHD 6B
* nebude obsluhována zastávka: „Příbram, sídl. Politických vězňů, „Příbram, Stalingrad“, „Příbram, prům. zóna“, „Příbram, Kaufland“, „Příbram,
* MHD 6B pojede po trase MHD 6A
Autobusy příměstské linkové dopravy linky D31 a D33
- nebudou obsluhovány zastávky „Příbram, sídl. Nám. 17. listopadu“ a „Příbram, sídl. Politických vězňů věžák“.

Nařízenou objízdnou trasu vedenou ulicemi Gorkého a Aloise Jiráska není možno z hlediska bezpečnosti a plynulosti provozu použít pro provoz autobusové dopravy. Toto bohužel ze stejného důvodu neumožňuje žádná komunikace v lokalitě „Stalingrad“. Autobusová doprava byla proto odkloněna ulicemi Husova a Rožmitálská.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Město Příbram
autor: MJ, MěÚ








Další články

Máte sestru? Podle vědců máte obrovskou výhodu. Máte sestru? Podle vědců máte obrovskou výhodu. Možná jste si mysleli, že vás vychovali hlavně rodiče. Věda ale ukazuje, že skutečný … LIFESTYLE Nový rybník zažil triatlonovou bitvu. Republikové zlato si odvezli Mittner a Hrušková Nový rybník zažil triatlonovou bitvu. Republikové zlato si odvezli Mittner a Hrušková Areál Nový rybník v Příbrami hostil o víkendu jeden z vrcholů domácí triatlonové … SPORT DIAMO, státní podnik, odštěpný závod Příbram vyhlašuje VEŘEJNOU SOUTĚŽ O NEJVHODNĚJŠÍ NABÍDKU DIAMO, státní podnik, odštěpný závod Příbram vyhlašuje VEŘEJNOU SOUTĚŽ O NEJVHODNĚJŠÍ NABÍDKU Předmětem prodeje je soubor nemovitostí nacházející se v lokalitě mezi ulicemi Anenská … KOMERČNÍ SDĚLENÍ V Orlově vzniká exkluzivní projekt deseti vil. Moderní bydlení na prahu Brd láká výhledy i klidem V Orlově vzniká exkluzivní projekt deseti vil. Moderní bydlení na prahu Brd láká výhledy i klidem V Orlově u Příbrami startuje nový rezidenční projekt Vily Orlov 10, za kterým stojí … NEPŘEHLÉDNĚTE Převaláci zamířili zpět do Kazachstánu. Proběhl další unikátní transport Převaláci zamířili zpět do Kazachstánu. Proběhl další unikátní transport Další krok v návratu koní Převalského do volné přírody se uskutečnil v neděli 31. … ZAJÍMAVOSTI Silmet Rally hýbe Příbramí: Město přebírá záštitu nad 45. ročníkem. Silmet Rally hýbe Příbramí: Město přebírá záštitu nad 45. ročníkem. Město Příbram převzalo oficiální záštitu nad jubilejním 45. ročníkem Silmet Rally … SPORT SK Spartak Příbram slaví historický postup do divize. Po 70 letech je zpátky mezi elitou krajského fotbalu SK Spartak Příbram slaví historický postup do divize. Po 70 letech je zpátky mezi elitou krajského fotbalu Fotbalová Příbram má důvod k velkým oslavám. SK Spartak Příbram po dlouhých 70 letech … SPORT Středočeský kraj vyhlásí výběrové řízení na nového šéfa příbramské nemocnice Středočeský kraj vyhlásí výběrové řízení na nového šéfa příbramské nemocnice Středočeský kraj vyhlásí výběrové řízení na nového šéfa příbramské nemocnice. Nahradí … ZDRAVOTNICTVÍ Trendy bizár jídla: když jídlo přestává být jen jídlo Trendy bizár jídla: když jídlo přestává být jen jídlo V posledních letech je čím dál víc vidět jeden výrazný posun: jídlo už dávno není jen … LIFESTYLE
Meteorologové varují: Situace se dynamicky vyvíjí, energie je na Z a JZ Čech více než včera Meteorologové varují: Situace se dynamicky vyvíjí, energie je na Z a JZ Čech více než včera Po sobotním bouřlivém počasí, které se prohnalo částečně i naším regionem, můžeme … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz