20. 4. svátek má Marcela

Radost i smutek

18. června 2014   (15:27)
Radost i smutek

O účasti mladých příbramských volejbalistů na plážových turnajích píše Klára Sudová.


V letošní sezóně se mladým volejbalistům velice daří. Neradi se však smířili s letní přestávkou a proto se někteří z nich zúčastnili turnajů v plážovém volejbale. Mnozí se přes kvalifikační turnaje probojovali až k možnosti účastnit se Mistrovství republiky žactva, které se o tomto víkendu konalo v Praze. Naše barvy hájilo hned několik dvojic – Tomáš Dlouhý a Ivo Hulpach, Adam Rosenbaum a Jiří Suda a Radek Suda, který hrál s Martinem Kočkou z Prahy.

Turnaje se zúčastnilo 22 dvojic chlapců. Po odehraných pátečních zápasech bylo jasné, že dvojice Adam s Jirkou a Radek s Martinem budou v turnaji, který se v sobotu již hrál systémem pavouka pro 16 dvojic, pokračovat. Tímto systémem se postupně Radek s Martinem probojovali až ke svým největším soupeřům, klukům ze Znojma Kubovi Dvořákovi a Honzovi Kasanovi. Veliká radost nastala, když zápas vyhráli 2:0. Do nedělního semifinále šli s úsměvěm! Bohužel mezitím byli vyřazeni Adam s Jirkou a skončili na celkovém 13. místě.

K nedělním zápasům nastoupili ještě Tomáš s Ivošem, kteří nakonec vybojovali celkové 19. místo. Radek s Martinem porazili v semifinálovém zápase jinou znojemskou dvojici hladce 2:0. Opět veliká radost! Finále! S obavami ale kluci sledovali druhý smifinálový zápas, kam se probojoval Kasan s Dvořákem po dopolední opravě a mohli tedy pokračovat v boji o medaile. Stali se druhými finalisty.

Po napínavém a diváky bouřlivě podporovaném finálovém zápase holek, nastal čas, aby kluci ukázali, komu zbylo více sil. Snad to bylo horkem, snad únavou a nebo jen tím, že nikdo z účastníků chlapeckého finálového zápasu nebyl „místní“, ale diváci se rozutekli a klukům fandila jen malá hrstka rodičů a holek, kamarádek. První set byl velice vyrovnaný, Radek s Martinem sice vedli chvíli i o 4 body, ale Honza s Kubou je brzy dohonili a kluci se mezi sebou pak prali o každý bod. Radek s Martinem první set prohráli. Bohužel i v druhém našli více sil kluci ze Znojma a zvítězili 2:0. Radek s Martinem tak vybojovali stříbrné medaile, ale svůj veliký smutek z prohry nedokázali dlouho skrýt.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: Klára Sudová

autor: Klára Sudová







Další články

Čtyři jednotky hasičů zasahují u požáru lesa Čtyři jednotky hasičů zasahují u požáru lesa Ani na Velký pátek nemají hasiči klid 19. dubna 2019   (17:49) AKTUÁLNĚ Velký pátek připomíná smrt Ježíše Krista Velký pátek připomíná smrt Ježíše Krista Pokračujeme v našem mini seriálu o významu Velikonoc. 19. dubna 2019   (16:19) K nahlášenému požáru vyjížděli hasiči na Březové hory K nahlášenému požáru vyjížděli hasiči na Březové hory Právě nyní proběhl zásah hasičů na Březových Horách. 19. dubna 2019   (13:58) AKTUÁLNĚ Tragická nehoda na Příbramsku: Motorkář nepřežil srážku s autem Tragická nehoda na Příbramsku: Motorkář nepřežil srážku s autem Záchranářský vrtulník odlétl prázdný 19. dubna 2019   (12:28) AKTUÁLNĚ I o Velikonocích vám poradíme, jak trávit prodloužený víkend I o Velikonocích vám poradíme, jak trávit prodloužený víkend Počet akcí je o tomto víkendu poměrně omezený. 19. dubna 2019   (09:41) Příčina včerejšího požáru v CHKO: Odlétnutí segmentů po řízeném výbuchu Příčina včerejšího požáru v CHKO: Odlétnutí segmentů po řízeném výbuchu Přinášíme krátká videa vrtulníku a z vrtulníku pro dokreslení velikosti zasaženého území a komplikovanosti zásahu 19. dubna 2019   (06:59) VIDEO Na Velký pátek si nakoupíte. Na Velikonoční pondělí však zůstanou obchody zavřené Na Velký pátek si nakoupíte. Na Velikonoční pondělí však zůstanou obchody zavřené Obchodním domům to přikazuje zákon. 18. dubna 2019   (21:42) Zeleným čtvrtkem začíná hlavní část Velikonoc, proč je ale zelený? Zeleným čtvrtkem začíná hlavní část Velikonoc, proč je ale zelený? Velikonoce od loňska nabídnou hned 4 dny, kdy nemusíme do práce. 18. dubna 2019   (18:18) Hasiči likvidují požár skládky větví, došlo k rozšíření ohně i na stromy Hasiči likvidují požár skládky větví, došlo k rozšíření ohně i na stromy Příčinou požáru mohlo být i samovznícení 18. dubna 2019   (16:16) Hasiči bojují s požárem lesa, na pomoc povolali vrtulník s bambi vakem Hasiči bojují s požárem lesa, na pomoc povolali vrtulník s bambi vakem Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu 18. dubna 2019   (15:43) AKTUALIZOVÁNO



Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz