vývoj epidemie COVID-19
aktualizováno: 18. 9. 2020
Bohutín 2
Březnice 6
Chotilsko 1
Dobříš 16
Dolní Hbity 2
Drásov 1
Drevníky 1
Háje 5
Hluboš 1
Jablonná 1
Jince 1
Kamýk nad Vlt. 6
Klučenice 1
Lazsko 1
Lešetice 1
Malá Hraštice 2
Mokrovraty 1
Narysov 2
Nechvalice 6
Nedrahovice 1
Nová Ves pod Pleší 1
Nový Knín 1
Obecnice 5
Ohrazenice 3
Pečice 2
Podlesí 2
Příbram 91
Příčovy 2
Rosovice 2
Rožmitál p. Tř. 7
Rybníky 2
Sedlčany 6
Sedlec-Prčice 3
Smolotely 2
Stará Huť 2
Suchodol 1
Svaté Pole 2
Trhové Dušníky 2
Višňová 1
Zbenice 1
Zduchovice 1
Radost i smutek

18. června 2014   (15:27)
Radost i smutek

O účasti mladých příbramských volejbalistů na plážových turnajích píše Klára Sudová.V letošní sezóně se mladým volejbalistům velice daří. Neradi se však smířili s letní přestávkou a proto se někteří z nich zúčastnili turnajů v plážovém volejbale. Mnozí se přes kvalifikační turnaje probojovali až k možnosti účastnit se Mistrovství republiky žactva, které se o tomto víkendu konalo v Praze. Naše barvy hájilo hned několik dvojic – Tomáš Dlouhý a Ivo Hulpach, Adam Rosenbaum a Jiří Suda a Radek Suda, který hrál s Martinem Kočkou z Prahy.

Turnaje se zúčastnilo 22 dvojic chlapců. Po odehraných pátečních zápasech bylo jasné, že dvojice Adam s Jirkou a Radek s Martinem budou v turnaji, který se v sobotu již hrál systémem pavouka pro 16 dvojic, pokračovat. Tímto systémem se postupně Radek s Martinem probojovali až ke svým největším soupeřům, klukům ze Znojma Kubovi Dvořákovi a Honzovi Kasanovi. Veliká radost nastala, když zápas vyhráli 2:0. Do nedělního semifinále šli s úsměvěm! Bohužel mezitím byli vyřazeni Adam s Jirkou a skončili na celkovém 13. místě.

K nedělním zápasům nastoupili ještě Tomáš s Ivošem, kteří nakonec vybojovali celkové 19. místo. Radek s Martinem porazili v semifinálovém zápase jinou znojemskou dvojici hladce 2:0. Opět veliká radost! Finále! S obavami ale kluci sledovali druhý smifinálový zápas, kam se probojoval Kasan s Dvořákem po dopolední opravě a mohli tedy pokračovat v boji o medaile. Stali se druhými finalisty.

Po napínavém a diváky bouřlivě podporovaném finálovém zápase holek, nastal čas, aby kluci ukázali, komu zbylo více sil. Snad to bylo horkem, snad únavou a nebo jen tím, že nikdo z účastníků chlapeckého finálového zápasu nebyl „místní“, ale diváci se rozutekli a klukům fandila jen malá hrstka rodičů a holek, kamarádek. První set byl velice vyrovnaný, Radek s Martinem sice vedli chvíli i o 4 body, ale Honza s Kubou je brzy dohonili a kluci se mezi sebou pak prali o každý bod. Radek s Martinem první set prohráli. Bohužel i v druhém našli více sil kluci ze Znojma a zvítězili 2:0. Radek s Martinem tak vybojovali stříbrné medaile, ale svůj veliký smutek z prohry nedokázali dlouho skrýt.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: Klára Sudová

autor: Klára Sudová

Další články

Ředitel nemocnice: Strach z koronaviru nemám, léta se umírá i na chřipku Ředitel nemocnice: Strach z koronaviru nemám, léta se umírá i na chřipku Příbramská nemocnice bude zdarma testovat seniory, půjde ale jen o orientační rychlotest Příbramská nemocnice bude zdarma testovat seniory, půjde ale jen o orientační rychlotest Aktivita je koordinovaná v rámci všech nemocnic, které vlastní Středočeský kraj. 20. září 2020   (15:32) Příbram chystá výstavbu dvou parkovacích domů Příbram chystá výstavbu dvou parkovacích domů Navzdory suchu houby stále rostou. Jak je uskladnit na zimu? Navzdory suchu houby stále rostou. Jak je uskladnit na zimu? Prodejci sledují výrazný růst zájmu o sušičky hub Prodejci sledují výrazný růst zájmu o sušičky hub Nepřehlédněte Mladí rybáři závodili na Sedlčanském cejnovi Mladí rybáři závodili na Sedlčanském cejnovi Buršík: Vypíšeme výběrové řízení na projektovou dokumentaci aquaparku ještě tento měsíc Buršík: Vypíšeme výběrové řízení na projektovou dokumentaci aquaparku ještě tento měsíc Babí léto potrvá, v příštím týdnu bude až 25 stupňů Babí léto potrvá, v příštím týdnu bude až 25 stupňů Následující čtyři týdny budou teplotně nadprůměrné 19. září 2020   (15:29) Příbramské školy mají problém se sháněním kvalitních notebooků Příbramské školy mají problém se sháněním kvalitních notebooků "My jsme narazili na to, že díky příspěvku 20.000 korun na jednoho kantora, který dává vláda, je už dneska na trhu velice těžké získat notebooky nebo PC takové kvality, které by školy potřebovaly." uvedla místostarostka 19. září 2020   (12:03)
Hamáček: Nastal čas maximálně omezit sociální kontakty a zrušit hromadné akce Hamáček: Nastal čas maximálně omezit sociální kontakty a zrušit hromadné akce Za fatální chybu považuje, že se odkládalo znovuzavedení roušek 19. září 2020   (09:23) Nepřehlédněte
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz