29. 4. svátek má Robert




Zpravodajství   »  

"NEJ" miminkem portálu pribram.cz za měsíc listopad se stala Eliška Plívová

9. ledna 2018   (19:51)
"NEJ" miminkem portálu pribram.cz za měsíc listopad se stala Eliška Plívová

Maminka a tatínek společně s bratříčkem malé princezny si převzali dárkový balíček a stylové bodyčko od pribram.cz



Druhé kolo ratolestí narozených v listopadu v Příbrami zná svého vítěze. Během prosince probíhalo hlasování vás čtenářů, o to, které miminko je podle vás to nej. Jako jasnou vítězku jste zvolili malou Elišku Plívovou, která se narodila 24. listopadu 2017 s mírou 49 cm a váhou 4,1 kg. Malá výherkyně si s maminkou, tatínkem a bratříčkem přišla vyzvednout krásný dárkový balíček, ve kterém se schovával nejen plyšový kamarád do postýlky, ale také praktické kosmetické drobnosti a kojenecké potřeby. Za celou redakci gratulujeme a přejeme malé Elišce hodně radosti v životě.

Samozřejmě tím soutěž nekončí. Další kolo hlasování pro prosincové miminko už běží a rozdávat hlasy můžete tentokrát třem skvělým drobečkům. Matyáš, Ema a Kateřina se už těší, že jim přidáte bod a oni se tak stanou „NEJ“ miminkem měsíce prosince. Také miminka narozená v lednu se už mohou přihlašovat do dalšího kola soutěže s pomocí jednoduchého přihlašovacího formuláře . A nezapomínejte, že všechny přihlášené dětičky automaticky postupují také do hry o týdenní zapůjčení automobilu s plnou nádrží. To získají rodiče miminka s největším počtem hlasů.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: TP








Další články

Festival květin v OBI již od pátku 1.5. do neděle 3.5. Již tradičně s osazováním truhlíků a zeminou zdarma Festival květin v OBI již od pátku 1.5. do neděle 3.5. Již tradičně s osazováním truhlíků a zeminou zdarma V OBI poradí při výběru květin, se substrátem zdarma je i osadí do přinesených nebo … KOMERČNÍ SDĚLENÍ /VIDEO/ Pro zraněného cyklistu letěl do Lázu vrtulník /VIDEO/ Pro zraněného cyklistu letěl do Lázu vrtulník V úterý 28. dubna v 16:15 přijala policie oznámení od záchranné služby o nehodě … AKTUALIZOVÁNO Mrazy v následujících dnech ohrozí ovocné stromy i zemědělské plodiny Mrazy v následujících dnech ohrozí ovocné stromy i zemědělské plodiny V následujících dnech předpovídají meteorologové výrazné ochlazení, které může … AKTUÁLNĚ Policie vtrhla do příbramské nemocnice. Detektivové NCOZ odnášejí dokumenty i kamery Policie vtrhla do příbramské nemocnice. Detektivové NCOZ odnášejí dokumenty i kamery V příbramské nemocnici dnes dopoledne zasahují detektivové Národní centrály proti … BLESKOVÁ ZPRÁVA Příbram válcuje kraj: Mladý sprinter letí mezi elitu, Bobcats slaví bronz a legenda znovu boduje Příbram válcuje kraj: Mladý sprinter letí mezi elitu, Bobcats slaví bronz a legenda znovu boduje Velká sportovní noc, silné emoce a výsledky, které v Příbrami rozhodně nenechají … SPORT Hormonální zdraví ovlivňuje víc, než si myslíme. Jaké signály nepodceňovat? Hormonální zdraví ovlivňuje víc, než si myslíme. Jaké signály nepodceňovat? Únava, změny nálady, pokles výkonnosti nebo problémy s váhou – i za těmito obtížemi … ZDRAVOTNICTVÍ Kde letos vzplanou čarodějnice? Velký přehled akcí na Příbramsku i proč se slaví Kde letos vzplanou čarodějnice? Velký přehled akcí na Příbramsku i proč se slaví Příbramsko se i letos chystá na jednu z nejoblíbenějších jarních tradic – pálení … AKTUÁLNĚ Proč děláme věci, které víme, že nám škodí Proč děláme věci, které víme, že nám škodí Věděl jsi, že právě teď možná děláš něco, co vlastně dělat nechceš? Ne proto, že bys … LIFESTYLE Železná žena z malého sboru šokovala kraj: Hasička z Voltuše zamíří na mistrovství republiky na Žižkovskou věž Železná žena z malého sboru šokovala kraj: Hasička z Voltuše zamíří na mistrovství republiky na Žižkovskou věž Adrenalin, pot a výkony na hraně lidských sil. V Kolíně se o uplynulém víkendu … SPORT
Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna Svatou Horu čeká další významná personální změna. Farář P. Miloš Szabo, který přišel v … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz