23. 8. svátek má Sandra

Půlmaraton a pokládka nového asfaltu omezí dopravu v centru Příbrami

12. června 2019   (05:56)
Půlmaraton a pokládka nového asfaltu omezí dopravu v centru Příbrami

V sobotu odpoledne bude mimo jiné zcela uzavřeno nám. T. G. Masaryka a Jiráskovy sady


Ve dnech 12. až 17. června 2019 bude v rámci akce „Výspravy komunikací po zimě" probíhat pokládka asfaltového povrchu.
V uvedených částech dojde k omezení nebo i úplné uzavírce, která bude trvat max. jeden den. Finální termíny uzavírky jsou závislé na povětrnostních podmínkách.
 
Úplná uzavírka bude v těchto ulicích:
K Hatím (dne 17. 6. 2019)
Ivana Olbrachta (úplná uzavírka, při které nepojede autobus dne 13. 6. 2019)
Na Lilce (dne 13. 6. 2019)
 
Částečné omezení bude v ulicích Smetanova, Dlouhá, Hlinomazova, Na Hvězdičce.
 
V sobotu 15. června bude v souvislosti s Příbramským půlmaratonem omezena doprava v centru města Příbrami.
 
Uzavírky komunikací dne 15. 6. 2019 (sobota) od 15:00 do 23:00 h
 
Od 15 do 23 hodin dojde k částečné uzavírce Jiráskových sadů, Plzeňské ulice v úseku od okružní křižovatky na náměstí T. G. M. až po ulici Riegrova a Milínské ulice v úseku od ulice Špitálská až k okružní křižovatce na náměstí T. G. M.
 
Zcela bude uzavřeno náměstí T. G. M., ulice Lázeňská, Pražská, Špitálská, Dvořákovo nábřeží.
 
Uzavírky komunikací dne 15. 6. 2019 (sobota) od 16:30 do 23:00 h
 
Od 16:30 do 23 hodin bude částečně uzavřena ulice Čs. armády v úseku od ul. Špitálská až ul. Březnická, dále ulice Březnická, Osvobození, Politických vězňů v úseku podél náměstí 17. listopadu, Flusárna, Milínská v úseku od okružní křižovatky u Drupolu až ul. Dlouhá, Edv. Beneše v úseku od ul. Seifertova až ul. Osvobození.
 
Zcela bude uzavřeno náměstí 17. listopadu, K. H. Máchy a Bratří Čapků.
 

Provoz MHD Příbram bude z důvodu bezpečnosti zcela ukončen v 15:00 hod.

Dojde k omezení provozu autobusů 15. 6. 2019 (sobota) od 15:00 do 23:00 h.
  
Příměstské autobusy
D98 – Příbram - Praha
Směrem z Příbrami do Prahy pojedou autobusy po objízdné trase z Drkolnova ulicemi Žežická, Rožmitálská, Husova, Evropská, Jinecká a dále po své trase.
Budou vynechány autobusové zastávky „Příbram, Zdaboř, nemocnice“, „Příbram,Školní kruhový objezd“, „Příbram, Školní III.poliklinika“, „Příbram, sídl. Kladenská“, „Příbram, sídl. II.poliklinika“, „Příbram, Milínská“,  „Příbram, Jiráskovy sady“.
Náhradní autobusová zastávka „Příbram, Břez.Hory, rozc. Zdaboř“, „Příbram, aut.nádraží“ a „Příbram, Fibichova“.
Směrem z Prahy do Příbrami pojedou autobusy od II. polikliniky ulicí Politických vězňů, Žežická přímo na Drkolnov. Budou vynechány autobusové zastávky „Příbram, Školní III.poliklinika“, „Příbram, Školní kruhový objezd“ a „Příbram, Zdaboř, Nemocnice“
 
D31 – Příbram – Rožmitál p.Tř. – Věšín, Teslíny
Směrem do Příbrami budou vynechány autobusové zastávky „Příbram, sídl. Polit. vězňů, věžák“, „Příbram, sídl. II.poliklinika“, „Příbram, Hořejší Obora“ a „Příbram, Jiráskovy sady“. Spoje budou ukončeny na autobusové zastávce „Příbram, aut. nádraží“.
Směrem z Příbrami – bez omezení.
 
D41 – Příbram - Milín – Solenice – Klučenice
Směrem z Příbrami budou vynechány autobusové zastávky „Příbram, Školní III.poliklinika“, „Příbram, Školní kruhový objezd“. Náhradní autobusová zastávka „Příbram, Zdaboř, Žežická“.Směrem do Příbrami budou vynechány autobusové zastávky „Příbram, Školní kruhový objezd“, „Příbram, Školní III.poliklinika“, „Příbram, sídl. II.poliklinika“, „Příbram, Hořejší Obora“. Náhradní autobusová zastávka „Příbram, Zdaboř, Žežická“.
 
E14 – Křečovice – Příbram – Plzeň
Bude vynechána autobusová zastávka „Příbram, sídl. II.poliklinika“, „Příbram, Jiráskovy sady“. Náhradní autobusová zastávka „Příbram, Fibichova“ v ul. Jinecká.
 
 
 
 
 
 
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Eva Švehlová
Dis

autor: mirDalší články

Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Při preventivní akci “Na kole jen s přilbou“ policisté kontrolovali mimo jiné i povinné vybavení kola 23. srpna 2019   (15:33) Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Pokud si nevyberete žádnou z akcí, můžete si alespoň užít příjemně letního počasí 23. srpna 2019   (13:38) Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Práce budou probíhat za provozu, omezena bude pouze autobusová doprava 23. srpna 2019   (11:12) Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Krajské státní zastupitelství tento týden podalo k soudu obžalobu 23. srpna 2019   (08:30) Novák je plný ryb. To čistotě vody nepřidá Novák je plný ryb. To čistotě vody nepřidá Pravidelné výlovy, vysazení čisticích rostlin a zvýšení průtoku vody. To vše by mělo zkvalitnit vodu v Novém rybníce 23. srpna 2019   (06:08) Kvalita vody ve středočeských koupalištích zůstává dobrá Kvalita vody ve středočeských koupalištích zůstává dobrá Nejhorší kvalita vody je v Pilském rybníku na Příbramsku 22. srpna 2019   (18:35) Na Evropské byl sražen motorkář, doprava v místě kolabuje Na Evropské byl sražen motorkář, doprava v místě kolabuje Počítejte se zdržením 22. srpna 2019   (16:00) Na jih bez objížďky. Most na Strakonické je již průjezdný Na jih bez objížďky. Most na Strakonické je již průjezdný Uzavírka měla původně trvat zhruba o měsíc déle. 22. srpna 2019   (14:45) Výdaje rodičů po návratu dětí do škol letos opět mírně vzrostou Výdaje rodičů po návratu dětí do škol letos opět mírně vzrostou Domácnosti v tíživé sociální situaci můžou požádat Úřad práce ČR o jednorázovou dávku pomoci v hmotné nouzi na vzdělání. 22. srpna 2019   (12:22) Objednal si přes internet dvanáct balíků sena, zaplatil tisíce a nedostal nic Objednal si přes internet dvanáct balíků sena, zaplatil tisíce a nedostal nic Zaplatil dopředu na bankovní účet 22. srpna 2019   (09:22)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz