30. 3. svátek má Arnošt




Pudilová po vítězství v Německu: Věděla jsem, že jsem připravená, teď chci Szábovou

15. dubna 2025   (07:00)
Pudilová po vítězství v Německu: Věděla jsem, že jsem připravená, teď chci Szábovou
foto: Lucie Pudilová. / archiv L. Pudilové / se svolením

Lucie Pudilová si začátkem dubna připsala důležitou výhru na mezinárodní scéně. V zápase proti Brittney Cloudy ukázala, proč patří mezi nejzkušenější české MMA bojovnice. S Lucií jsme probrali nejen pocity ze zápasu, ale i její další plány.


Lucie, jaké byly vaše pocity před zápasem v zahraničí? Byla větší nervozita?
Cítila jsem se dobře, jak po fyzické, tak mentální stránce. Přípravu jsem nepodcenila a nervozita nepřišla, věděla jsem, že jsem připravená jít do zápasu.

Jste s výkonem spokojená, nebo byste zpětně něco udělala jinak?
Celkově jsem spokojená byla, ale kdybych se mohla vrátit zpět, určitě bych víc zabrala ve výměnách s větším nasazením a důrazem na ukončení.

Jaký byl samotný zážitek z boje v Německu? Cítila jste podporu fanoušků?
Podporu jsem cítila hlavně na internetu a na sociálních sítích. A i přímo na místě jsem zaslechla pár českých fanoušků, což mě fakt potěšilo.

Co se vám honilo hlavou, když rozhodčí zvedl ruku právě vám?
Byl to skvělý pocit plný emocí, ale upřímně počítala jsem s výhrou. Byla podle mě jednoznačná.

Máte už v hlavě další výzvu nebo soupeřku?
Ano. Je to Lucie Szábová. Vyzývala jsem ji už několikrát a teď jsem konečně dostala i odpověď. Momentálně jsem po zápase, ale příprava na tuhle výzvu už brzy začne.

Jak na vítězství reagovalo vaše okolí? A jak zvládáte tlak, který s sebou úspěch nese?
Moje okolí bylo nadšené, samozřejmě měli radost. A co se týče tlaku za tu dobu, co jsem v tomhle sportu, už ho nevnímám. Jsem na to zvyklá.

Lucie Pudilová tak po výhře zůstává stále hladová po dalších výzvách. Zápas s Lucií Szábovou by bezpochyby přitáhl velkou pozornost domácí i zahraniční scény. Fanoušci se rozhodně mají na co těšit.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
autor: Anna Svobodová








Další články

Afghánistán zblízka: přednáška o misích OSN v Příbrami Afghánistán zblízka: přednáška o misích OSN v Příbrami Na Škaredou středu 1. dubna se v Příbrami uskuteční přednáška, která nabídne odborný i … NEPŘEHLÉDNĚTE Pozor řidiči! Tento týden vás policie může nachytat na několika místech při měření rychlosti Pozor řidiči! Tento týden vás policie může nachytat na několika místech při měření rychlosti Od pondělí 30. března do neděle 5. dubna bude policie měřit rychlost na několika … AKTUÁLNĚ Legendární běh Rožmitál – Březnice se po roce vrací. Letos už 68. ročník! Legendární běh Rožmitál – Březnice se po roce vrací. Letos už 68. ročník! Milovníci běhu by měli zbystřit. Už v neděli 5. dubna se uskuteční 68. ročník … SPORT Zkontrolujte si důchod z pohodlí domova. Nová služba vám ušetří cestu na úřad Zkontrolujte si důchod z pohodlí domova. Nová služba vám ušetří cestu na úřad Česká správa sociálního zabezpečení přišla s novinkou, která může lidem výrazně … AKTUÁLNĚ Dobříš praská ve švech, Příbram hlásí pokles. Zápisy do 1. tříd ukázaly ostrý rozdíl Dobříš praská ve švech, Příbram hlásí pokles. Zápisy do 1. tříd ukázaly ostrý rozdíl Zatímco Dobříš letos zápasí s rekordním počtem dětí u zápisů do 1. tříd, Příbram hlásí … ŠKOLSTVÍ Nešvar v Příbrami: Zloději paliva „zasáhli“ u nádrží kamionů Nešvar v Příbrami: Zloději paliva „zasáhli“ u nádrží kamionů V ulici K Podlesí se v posledních týdnech rozjel znepokojivý nešvar. Občané upozorňují … NEPŘEHLÉDNĚTE Otakar (Ťulda) Brousek: „Mám se výborně. A to spoustu lidí naštve“ Otakar (Ťulda) Brousek: „Mám se výborně. A to spoustu lidí naštve“ Otakar Brousek mladší, v hereckém prostředí přezdívaný Ťulda, patří k nejvýraznějším … ROZHOVOR Proč lidé večer nosí červené brýle? Nový trend slibuje lepší spánek Proč lidé večer nosí červené brýle? Nový trend slibuje lepší spánek Možná jste si toho všimli na sociálních sítích, v podcastech o zdraví nebo u známých: … ZAJÍMAVOSTI Přípravné práce zahájeny. Vnitroblok v Riegrově ulici se změní Přípravné práce zahájeny. Vnitroblok v Riegrově ulici se změní V polovině dubna budou zahájeny stavební práce ve vnitrobloku v Riegrově ulici, který … NEPŘEHLÉDNĚTE
Bezpečí v Příbrami? Někteří lidé ukazují na drogy, bezdomovectví a zločiny, další to tak černě nevidí Bezpečí v Příbrami? Někteří lidé ukazují na drogy, bezdomovectví a zločiny, další to tak černě nevidí Je Příbram bezpečným městem? Na tuto otázku odpovídali naši čtenáři v nedávné anketě – … NÁZOR
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz