4. 3. svátek má Stela




Pudilová chce v UFC porazit Pérezovou a vybojovat si odvetu s Edwardsovou

17. listopadu 2023   (13:49)
Pudilová chce v UFC porazit Pérezovou a vybojovat si odvetu s Edwardsovou
foto: Lucie Pudilová/PR

Devětadvacetiletá příbramská rodačka se bude snažit odčinit kontroverzní porážku s Joselyne Edwardsovou z Panamy a připsat si v UFC čtvrtou výhru.


Jubilejní desátý zápas v elitní světové organizaci UFC čeká v sobotu nejlepší českou MMA bojovnici Lucii Pudilovou, která se v Las Vegas utká s Ailin Pérezovou z Argentiny. Devětadvacetiletá příbramská rodačka se bude snažit odčinit kontroverzní porážku s Joselyne Edwardsovou z Panamy a připsat si v UFC čtvrtou výhru.

"Můj plán je takový, že chci v UFC předvést fakt přesvědčivý výkon, po kterém si o odvetu s ní (Edwardsovou) řeknu rovnou v kleci. Ale musí to tam vyjít podle mého očekávání, jinak by mi ten zápas asi ani nedali. O to větší je to pro mě výzva. Motivace se teď ukázat je o level výš," řekla Pudilová webu kaocko.cz.
Pudilová v dubnu prohrála s Edwardsovou 1:2 body, podle řady odborníků na smíšená bojová umění ale měla být vyhlášena vítězkou. I proto touží po odvetě. "Jdu si pro vítězství," vyhlásila sebevědomě na instagramu na začátku týdne.
Jen o pár měsíců mladší Pérezová má za sebou v UFC dva souboje. Loni v září prohrála před limitem se Švýcarkou Stephanií Eggerovou, letos v červenci na body porazila Ashlee Evansovou-Smithovou z USA.

Zatímco Pudilová má celkovou bilanci 14 výher a osm porážek, Pérezová má na kontě mezi profesionálkami osm vítězství a dvě prohry.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz / ČTK
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

Rožmitálský čáp po roce opět přistál na komíně Rožmitálský čáp po roce opět přistál na komíně Rožmitál pod Třemšínem se po roce znovu dočkal svého posla jara. Čáp bílý se na komíně … ZAJÍMAVOSTI Sedlčany investovaly 50 milionů korun do rekonstrukce polikliniky Sedlčany investovaly 50 milionů korun do rekonstrukce polikliniky Sedlčany investovaly 50 milionů korun do rekonstrukce polikliniky. Oprava zahrnovala i … ZDRAVOTNICTVÍ Řidičce se udělalo nevolno a u benzínky narazila do kamionu Řidičce se udělalo nevolno a u benzínky narazila do kamionu Přibližně hodinu po poledni ve středu 4. března zasahovali hasiči a záchranáři u … DOPRAVA Únor byl teplotně nadprůměrný. Patří k teplejším v historii měření Únor byl teplotně nadprůměrný. Patří k teplejším v historii měření Letošní únor byl na území České republiky hodnocen jako teplotně normální, přesto … POČASÍ Příbram chce slyšet váš hlas: podpořte akční plán služeb 2027 Příbram chce slyšet váš hlas: podpořte akční plán služeb 2027 Odbor sociálních věcí a zdravotnictví města Příbram připravuje Akční plán rozvoje … AKTUÁLNĚ V květnu nebo červnu půjde k zemi most u Jíloviště. Kraj už vybral zhotovitele za 193 milionů V květnu nebo červnu půjde k zemi most u Jíloviště. Kraj už vybral zhotovitele za 193 milionů V průběhu druhého čtvrtletí tohoto roku začne stavba nového mostu přes dálnici D4 u … DOPRAVA Příbram chystá levnější jízdné do Prahy. Opozice chce změny u nádraží Příbram chystá levnější jízdné do Prahy. Opozice chce změny u nádraží Parkovací dům u nádraží se začíná plnit a město už připravuje další kroky, které mají … POLITIKA Zákaz sekání o nedělích? Příbram chystá vyhlášku, která změní víkendy Zákaz sekání o nedělích? Příbram chystá vyhlášku, která změní víkendy Město Příbram připravuje novou obecně závaznou vyhlášku, která má omezit hlučné … BLESKOVÁ ZPRÁVA Slunce vítá novou sezónu v Podbrdském muzeu Slunce vítá novou sezónu v Podbrdském muzeu S prvními jarními paprsky přichází i nová muzejní sezóna. Podbrdské muzeum v Rožmitále …
Který fotbalový klub je na Příbramsku nejoblíbenější? Hlasujte v naší anketě Který fotbalový klub je na Příbramsku nejoblíbenější? Hlasujte v naší anketě Fotbal má na Příbramsku silnou tradici a své fanoušky napříč generacemi. Každý víkend … ANKETA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz