Psí útulek v Lazci nabízí k adopci téměř 20 psů
2. dubna 2016 (11:16)
V psím útulku v Lazci se aktuálně nachází více než 20 psů, kteří čekají na své majitele. Menší část čeká, jestli se o ně nepřihlásí jejich majitel. Po 21 denní karanténní lhůtě budou nabídnuti majitelům novým. Útulek nabízí zájemcům i venčení psů.
Více informací a nabídku psů najdete ZDE.
Psí útulek je provozován Technickými službami Příbram v obci Lazec. Slouží k umísťování zatoulaných psů z území města Příbrami, které do útulku dopraví výhradně Městská Policie Příbram. Příjem psa od občana není povolený. Příjem zaběhnutých pejsků je také možný z katastrů obcí, které mají s TS uzavřenou platnou smlouvu a obce za psa v útulku platí. Kapacita útulku je 25 psů.
Více informací a nabídku psů najdete ZDE.
Psí útulek je provozován Technickými službami Příbram v obci Lazec. Slouží k umísťování zatoulaných psů z území města Příbrami, které do útulku dopraví výhradně Městská Policie Příbram. Příjem psa od občana není povolený. Příjem zaběhnutých pejsků je také možný z katastrů obcí, které mají s TS uzavřenou platnou smlouvu a obce za psa v útulku platí. Kapacita útulku je 25 psů.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: red
autor: MJ, red
Další články
Zimní Srdíčkové dny zaplaví Příbram. Usměvavá srdíčka pomohou nemocným dětem
Jen týden po skončení sbírky Srdce dětem se dobrovolníci znovu vydávají do ulic. …
Sledujte s námi online zasedání zastupitelstva, na programu bude pyrotechnika nebo změna územního plánu v lokalitě Fantova louka
Ve středu 3. prosince od 16:00 hodin se v jednacím sále na náměstí T. G. Masaryka (čp. …
ON-LINE PŘENOS
Vandalismus v Příbrami: Zničené i ukradené adventní dekorace, světelný beránek za 40 tisíc je pryč
Advent sotva začal a už se ptáme: zůstane nám vůbec něco z vánoční výzdoby do Vánoc? V …
FOTOGALERIE
Nehoda osobáku a nákladního vozu komplikují dopravu v křižovatce s Dobříšskou ulicí
V křižovatce silnic III/11417 a I/18 v Dobříšské ulici v Příbrami se stala ve středu …
Fantovu louku v Příbrami čeká změna. Zastupitelé budou ve středu řešit územní plán i stavební uzávěru
Na středečním 3. prosince zasedání zastupitelstva města Příbram se bude projednávat …
Nepříjemný budíček zažili obyvatelé Březnické ulice, zasahovali tam záchranáři a hasiči museli evakuovat
Do ulice najížděly sanity, hasičské vozy i policie, aby prověřili nahlášenou zvýšenou …
Stavba v Jiráskových sadech uzavře vjezd do ulice Gen. R. Tesaříka
Jiráskovy sady procházejí rozsáhlou rekonstrukcí, která zahrnuje i výkopové práce při …
Zamilovaný velvyslanec: víkend, který otřese ambasádou a rozesměje publikum
Když se diplomatický protokol sesype pod tíhou lásky, tajností a nečekaných návštěv, …
Advent a Vánoce na Svaté Hoře: čas světla, zpěvů a setkání
Svatá Hora vstoupila do adventu sérií rorátů, koncertů a tradičních setkání, která …





