vývoj COVID-19
4. 12. 2020
Bohostice 1
Bohutín 16
Borotice 1
Bratkovice 1
Březnice 25
Bukovany 2
Čenkov 1
Cetyně 7
Chotilsko 1
Dlouhá Lhota 2
Dobříš 45
Dolní Hbity 6
Drahlín 10
Drásov 4
Drevníky 5
Drhovy 1
Dubenec 1
Dublovice 6
Háje 2
Hluboš 1
Hudčice 1
Jablonná 3
Jesenice 3
Jince 3
Kamýk n. V. 9
Klučenice 2
Korkyně 1
Kosova H. 3
Kotenčice 1
Krásná H. 3
Láz 6
Lazsko 2
Lešetice 1
Lhota u Pb 2
M. Hraštice 9
Milín 14
Mokrovraty 2
Nalžovice 9
Nechvalice 5
Nečín 3
Nedrahovice 2
Nepomuk 2
Nová Ves p. P. 12
Nový Knín 5
Obecnice 7
Obořiště 4
Obory 2
Pečice 3
Petrovice 3
Počepice 9
Podlesí 2
Příbram 194
Příčovy 3
Prosen. L. 1
Radětice 1
Rosovice 2
Rožmitál p. T. 45
Rybníky 7
Sádek 1
Sedlčany 62
Sedlec-Prč. 29
Sedlice 4
Smolotely 5
Solenice 7
Stará Huť 3
Starosedlský H. 3
Suchodol 4
Svatý Jan 3
Tochovice 7
Trhové Dušníky 4
Tušovice 3
Velká Lečice 3
Věšín 6
Višňová 3
Voznice 3
Vrančice 4
Vys. Chlumec 7
Vysoká u Příbramě 1
Zduchovice 3
Županovice 1
První zcela bezkontaktní způsob objednání, zaplacení a doručení jídla v Příbrami i pro nemocné a lidi v karanténě

PR
31. března 2020   (10:58)
První zcela bezkontaktní způsob objednání, zaplacení a doručení jídla v Příbrami i pro nemocné a lidi v karanténě

Při běžném dovozu jídla z restaurace dochází ke kontaktu zákazníka a dodavatele při jeho převzetí a placení. Šáša Burger to však vyřešil jinak.


V těchto dnech, kdy je vyhlášen kvůli aktuální pandemii celostátní nouzový stav a návštěvy restaurací nejsou možné, se už asi mnohým stýská po jejich oblíbeném jídle.

Je faktem, že řada restaurací a fast foodů funguje dále formou rozvozu jídla až domů k zákazníkovi a to je dobře. Je důležité si umět udělat radost i v této době a pochutnat si na svém oblíbeném jídle, i když ne s přáteli v hospodě tak jako dřív, ale jen ve svém domově. Nicméně  předání a zaplacení objednaného jídla by nemělo být možné pro lidi v povinné, preventivní či dobrovolné karanténě, protože při něm dochází ke kontaktu dodavatele a zákazníka. Pro dodavatele jídla to tak představuje neúměrné riziko. Stejně tak mohou mít obavu i jiné ohrožené skupiny obyvatel jako chronicky nemocní či senioři.
V těchto dnech, kdy je vyhlášen kvůli …
Šáša Burger proto jako první v Příbrami zareagoval na současnou situaci tak, že chce chránit na 100% své zákazníky, ale také i své zaměstnance a tím opět i své zákazníky.
 
Proto vyvinul v rekordně krátkém čase několika dní objednávkový systém, v němž zákazník při objednání jídlo rovnou zaplatí přes platební bránu. Rozvozový pracovník vždy krátce před doručením kontaktuje zákazníka s informací, že u něho zanechá jídlo během několika minut. Objednané jídlo je zabaleno do speciálně přizpůsobených obalů se zesíleným dvojitým dnem, proto je možné ho např. nechat položené u vchodu do domu či bytu. Rozvozový pracovník vyčká v patřičné vzdálenosti, než si zákazník objednávku vyzvedne a poté odjíždí. Další možností bezkontaktního předání jídla je u vchodu do provozovny přes speciální výdejový šuplík, kde opět odpadá jakýkoliv blízký kontakt.
 
„Na našich stránkách jsme zprovoznili e-shop, www.sasashop.cz, kde přijímáme veškeré objednávky i platby přes platební bránu. Hotovost ani karty v tuto dobu nepřijímáme, aby nedošlo k možné nákaze.
Objednávat mohou i lidé nemocní nebo v karanténě, přičemž nedojde k žádnému kontaktu s druhou osobou“, dodává Ondřej Sobíšek, provozovatel Šáša Burgeru.
Šáša Burger proto jako první v Příbrami …
Šáša Burger zná za řadu let své existence mnoho lidí. I přesto je na místě připomenout, že nabízí zejména hamburgery z denně čerstvého prvotřídního 100% hovězího masa od místního řezníka a přidává další suroviny nejvyšší kvality. Vedle toho si můžete vybrat z široké nabídky čerstvých, mnohdy netradičně plněných baget, sendvičů, salátů a z příloh například belgické hranolky. V neposlední řadě se můžete potěšit originálními názvy pokrmů tematicky orientovaných na kultovní seriál Simpsonových.

Jedním z nejoblíbenějších je Vočko burger, který je specifický velkým množstvím slaniny se speciálním hořčicovým dresingem. Velký zájem je také o vlastní belgické hranolky, jediné v Příbrami, ke kterým se nabízí vlastní originální omáčky. Oblíbená je česneková majonéza.

Šáša Burger vznikl v roce 2006 za účelem dělat pokrmy pouze z čerstvých surovin v nejvyšší možné kvalitě. 
 
Zkuste tedy i v této době udělat radost sobě i rodině a objednávejte maximálně bezpečně bezkontaktně dobroty z Šáša Burgeru až k vám domů na www.sasashop.cz nebo si je vyzvedněte též bezkontaktně po předchozí objednávce a úhradě přímo v provozovně v ul. Boženy Němcové 249 v Příbrami, případně pro další informace zavolejte na 776 421 777

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: PR

autor: PR
Další články

Rekordní betlém ze slámy opět ožil v Čenkově Rekordní betlém ze slámy opět ožil v Čenkově Čenkov, obec mezi Příbramí a Hořovicemi, již jedenáctým rokem u místní Kapličky sv. Antonína hostí Betlém ze slámy. Jedná se o největší betlém v České republice, je zapsaný v české databázi rekordů, zaregistrován byl 15. prosince 2012 v rámci adventního koledování v Čenkově. 4. prosince 2020   (19:12) Adventní putování po Příbrami Adventní putování po Příbrami Advent by měl být časem klidu, pohody a vánočních příprav. Mnohdy si toto období sami kazíme předvánočním shonem. Pojďme letos trochu zpomalit a udělat si čas na sebe a hledání kouzla Vánoc. 4. prosince 2020   (15:13) Zastupitelé budou jednat o výši poplatku za odpady Zastupitelé budou jednat o výši poplatku za odpady Mezi každoročně aktualizované obecně závazné vyhlášky patří také vyhláška o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění využívání a odstraňování komunálního odpadu. O výši poplatku budou jednat zastupitelé. 4. prosince 2020   (13:02) Požár pizzerie v Pražské způsobil škodu jeden a půl milionu korun Požár pizzerie v Pražské způsobil škodu jeden a půl milionu korun Policie nevyloučila cizí zavinění. 4. prosince 2020   (10:11) Pokud se sjezdovky otevřou až na Vánoce, přijdeme o pět milionů, říká šéf Monínce Pokud se sjezdovky otevřou až na Vánoce, přijdeme o pět milionů, říká šéf Monínce Skiareál Monínec přijde kvůli vládním opatřením asi o pět milionů. 4. prosince 2020   (07:34) Hasiči likvidují požár nové pizzerie v Příbrami, mělo dojít i k zahoření firemního auta Hasiči likvidují požár nové pizzerie v Příbrami, mělo dojít i k zahoření firemního auta KRIMI Lockdown a výdejové okénko bylo dobrodružství, mělo to „drive“, ale konečně jsme zase otevřeli dveře, říká kavárník Lockdown a výdejové okénko bylo dobrodružství, mělo to „drive“, ale konečně jsme zase otevřeli dveře, říká kavárník Jídla a pití bylo dostatek, co se týče kapacity, té už bylo méně. Lidé si dokonce tvoří rezervace na několik dní dopředu. Jak probíhal první den znovuotevření jsme se zeptali bistra rynk., Cafe Smoo a Taste Coffee. 3. prosince 2020   (19:49) Maskovaného zloděje na Příbramsku nezastavily ani výstřely Maskovaného zloděje na Příbramsku nezastavily ani výstřely KRIMI Hokejisté už chystají brusle Hokejisté už chystají brusle Hokejový klub HC Příbram dnes znovu přivítá své hráče na zimním stadionu. Zejména pro ty malé jsou to předčasné Vánoce, říká trenér Jan Chudý. 3. prosince 2020   (14:39)
Už jste chatovali s robotem? Možná o tom ani nevíte Už jste chatovali s robotem? Možná o tom ani nevíte Komunikaci se zákazníkem, který nakupuje na e-shopu, stále častěji zajišťují chatboti nebo voiceboti. Tedy aplikace s prvky úzké umělé inteligence, jenž si s vámi dokáží aspoň jednoduše popovídat. 3. prosince 2020   (13:04)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz