7. 12. svátek má Ambrož

První zářijový víkend je tu a my vám opět poradíme, co dělat

6. září 2019   (19:46)
První zářijový víkend je tu a my vám opět poradíme, co dělat

Počasí bude oproti minulému víkendu o poznání chladnější a zamračenější.Tak tu máme první víkend po letních prázdninách.
 
A jak jinak dva dny volna začít, než na sobotních farmářských trzích v areálu Hořejší Obory. Připraveny budou regionální výrobky, a to od 8 do 12 hodin.
 
Posilněni vydatnou snídaní můžete vyrazit do Lhoty u Příbrami, kde startuje další ročník Běhu Kovohutěmi. Tentokrát však o jeden týden dříve, než je běžné. Můžete přijít i fandit. Start hlavního závodu je v 9:45.
 
Další sportovní podívaná pak bude odpoledne ve skateparku na Dobříši, kde se uskuteční závody Bike Fight 2019. Start je ve 14 hodin. Večer nebude chybět ani kulturní program.
 
Pokud nevyhledáváte sport, ale spíše kulturu, podívejte se odpoledne na K Farmu u Žežic. Až do večera zde bude probíhat již 44. Příbramský huntík.
 
V sobotu večer pak bude v Rožmitále pod Třemšínem probíhat koncert na podporu místního zámku.
 
Nedělní odpoledne můžete strávit se svými dětmi v Dobříši. Na fotbalovém hřišti se bude pořádat akce s názvem "Zábavné odpoledne se složkami IZS". Součástí programu budou i dynamické vstupy, ve kterých se představí pyrotechnici, městští strážníci, Policie ČR, Zdravotnická záchranná služba, Vězeňská služba, hasiči, Celní správa a další. Program začíná ve 14 hodin.
 
Celý víkend pak můžete navštívit výstavu nožů v kulturním domě a zajímavým tipem na výlet jsou i populární hrnčířské trhy v Berouně, kam každoročně zavítá i mnoho Příbramanů. Po celé září pak můžete v Galerii Františka Drtikola zhlédnout výstavu fotografky Emily Medkové.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: red
autor: kap

Další články

Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Například školy v Příbrami zatím ředitelská volna nevyhlásily, procento nakažených … Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta Příbrami Jan Konvalinka se ohlíží za včerejším jednání zastupitelstva. V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta Při průměrné spotřebě 90 litrů na osobu a den zaplatí příští rok tříčlenná domácnost … Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu K události došlo 20. listopadu v ranních hodinách. Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Slavnou parodii na westerny se souborem nastudoval Milan Schejbal, v hlavních rolích … Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Podmínky prodeje vedení radnice ještě upřesní a znovu předloží zastupitelstvu. Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Návrh rozpočtu dnes schválili zastupitelé. O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové Podle meteorologů nás pravděpodobně čekají opět Vánoce na blátě. ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami Nejdůležitějším bodem bude návrh rozpočtu na příští rok.
Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Trojici pachatelů zaznamenala kamera. Městská policie žádá veřejnost o pomoc při …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz