15. 7. svátek má Jindřich




Prosincové farmářské trhy se přesunou na náměstí 17. listopadu

6. prosince 2024   (09:30)
Prosincové farmářské trhy se přesunou na náměstí 17. listopadu
foto: MěÚ Příbram / se souhlasem

Od března do konce roku se v Příbrami vždy první a třetí sobotu v měsíci konají farmářské trhy. Ty prosincové se z obvyklého místa na Dvořákově nábřeží přesouvají na náměstí 17. listopadu.


V sobotu 7. a následně 21. prosince nás čekají adventní farmářské trhy, které se v tradičním čase od 8 do 12 hodin budou konat na netradičním místě – na náměstí 17. listopadu. Při druhých prosincových trzích, tedy v sobotu 21. prosince bude pro dětské návštěvníky připravena vánoční dílnička, kde bude možné vyrábět dekorace jako jsou ozdoby na stromeček nebo přáníčka, a také se zapojit do malování vánočních motivů.

Tradice pořádání farmářských trhů bude pokračovat i v roce 2025, kdy se zhruba od poloviny března budeme opět setkávat v obvyklých termínech, tedy první a třetí sobotu v měsíci na Dvořákově nábřeží.
Trhy nabízejí místní produkty, řemeslné výrobky i tematické aktivity.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Oldřich Kozák








Další články

Objevte kouzlo studánek: Víte, že existuje národní registr pramenů? Objevte kouzlo studánek: Víte, že existuje národní registr pramenů? Máte rádi chladivou, čistou a pramenitou vodu? Nejčastěji ji vyhledáváme někde na … ZAJÍMAVOSTI Tenhle film lidé milují víc než všechny novinky. Proč? Tenhle film lidé milují víc než všechny novinky. Proč? Nové filmy přicházejí každý týden. Premiéra střídá premiéru, streamovací služby chrlí … ZAJÍMAVOSTI Příbramské divadlo má prázdniny. Herci ale v srpnu zahrají pod širým nebem Příbramské divadlo má prázdniny. Herci ale v srpnu zahrají pod širým nebem Než se v září znovu otevře opona na domovské scéně Divadla A. Dvořáka Příbram, čeká … NEPŘEHLÉDNĚTE Supercela se zformovala nad Příbramskem. Po nedávných ničivých bouřkách měli lidé znovu důvod ke znepokojení Supercela se zformovala nad Příbramskem. Po nedávných ničivých bouřkách měli lidé znovu důvod ke znepokojení V úterý přes náš region přešlo několik bouřek. Ta první, nejvýraznější přinesla … POČASÍ Řidič při policejní akci nadýchal půl promile. Policie rozdávala nealko piva Řidič při policejní akci nadýchal půl promile. Policie rozdávala nealko piva Policisté společně s pracovníkem BESIP uspořádali v úterý 14. července v Bohutíně … DOPRAVA Na náměstí 17. listopadu je nové mlžítko. Město reagovalo na přání občanů, část veřejnosti má ale obavy Na náměstí 17. listopadu je nové mlžítko. Město reagovalo na přání občanů, část veřejnosti má ale obavy Na náměstí 17. listopadu je nově zprovozněné mlžítko, které má v horkých dnech pomáhat … AKTUÁLNĚ Traktor se 17 tunami obilí zablokoval silnici, hasiči museli náklad přečerpat Traktor se 17 tunami obilí zablokoval silnici, hasiči museli náklad přečerpat Dopravní nehoda zemědělské soupravy komplikovala v úterý odpoledne provoz na místní … AKTUALIZOVÁNO Středočeští hygienici provedli zatím na táborech 43 kontrol, zjistili dvě závady Středočeští hygienici provedli zatím na táborech 43 kontrol, zjistili dvě závady Středočeští hygienici od začátku letních prázdnin provedli na dětských táborech 43 … AKTUÁLNĚ Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic už roky mlčí. Technologie je pod soudem a ten provoz nechce Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic už roky mlčí. Technologie je pod soudem a ten provoz nechce Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic měla v létě každou celou hodinu spouštět … AKTUÁLNĚ
Kombajny nezastavují: Žně ve středních Čechách výrazně předbíhají loňské tempo Kombajny nezastavují: Žně ve středních Čechách výrazně předbíhají loňské tempo Zemědělci ve středních Čechách dosud sklidili zhruba 81 procent ploch s ozimým …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz